18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Limbo

aLBEDo • 2011-08-14, 01:03
Gierka w mrocznym klimacie. Połączenie gry zręcznościowej z logiczną.


PureWhite

2011-08-14, 17:21
Mroczne jak Harry Potter

Mr.Drwalu

2011-08-14, 17:28
Dobra gierka :D
Właśnie ją pobrałem jakieś parę godzin temu :)
Dobra na zabicie nudy :D

Polecam :ok:

Slasher991

2011-08-14, 18:08
Gierka fajna ale strasznie krótka.
Jakiś czas temu ją przeszedłem.

BiolyMurzin

2011-08-14, 18:23
gralem takze, gra mega ! naprawde.. Warto zagrac kto ma okazje.. czekam na 2ga czesc..

Zejin

2011-08-14, 18:34
Czy wszystkie gry indie muszą mieć totalnie zbijające z tropu zakończenie, być koniecznie platformówką 2D i mieć coś aż na siłę unikalnego? Tak teraz widzę ten rynek indie, który mnie śmieszy, taki jest Limbo (który summa sumarum jest całkiem niezły, choć krótki), taki jest znienawidzony przeze mnie Braid
(bo jego twórcy na siłę próbują mi sprzedać przerobionego Mario z tak bezczelnie i nieudanie wykonaną fabułą na modłę filozofowania nad otaczającym światem, z tak kurewsko nieudanym skutkiem, że Coelho do klopa wyrzyguje wnętrzności, a do tego, jeszcze, jak to indie, zamiast zachęcać gracza do wykonywania wcale trudnych, ale i pomysłowych zagadek, odrzuca przez poronione pomysły, a na zakończenie daje Ci wyraz twarzy, jakbyś zatwardzenia dostał).

Powell

2011-08-14, 21:34
I ch*jnia mam ten sam komunikat co blackhunter6. j***ć to...

admiralsuchy

2011-08-14, 22:19
@Zejin
Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty zawarte w Twoim poście, śmiem twierdzić, że jesteś "tempym" filozofem. Jeśli jesteś tak inteligenty jak piszesz, to byś stworzył jakąś grę a nie pisał głupoty o Limbo którą pewnie zassałeś jak połowa w komentach zamiast zapłacić kilka złotych i wspomóc ten rynek Indie (o którym napisałeś, że jest śmieszny) aby zrobił grę która by odpowiadała takim snobom jak Ty.

skival

2011-08-15, 09:26
piękna ale krótka gra w której jest dosyć sporo rozkmin...dosyć długo na nią czekałem i się w końcu doczekałem...niech producent wyda drugą cześć albo jakieś rozszerzenie bo przejście tego nie zajmuje zbyt wiele czasu

Moose Elkson

2011-08-15, 10:14
Cytat:

Czy wszystkie gry indie muszą mieć totalnie zbijające z tropu zakończenie, być koniecznie platformówką 2D i mieć coś aż na siłę unikalnego? Tak teraz widzę ten rynek indie, który mnie śmieszy, taki jest Limbo (który summa sumarum jest całkiem niezły, choć krótki), taki jest znienawidzony przeze mnie Braid
(bo jego twórcy na siłę próbują mi sprzedać przerobionego Mario z tak bezczelnie i nieudanie wykonaną fabułą na modłę filozofowania nad otaczającym światem, z tak kurewsko nieudanym skutkiem, że Coelho do klopa wyrzyguje wnętrzności, a do tego, jeszcze, jak to indie, zamiast zachęcać gracza do wykonywania wcale trudnych, ale i pomysłowych zagadek, odrzuca przez poronione pomysły, a na zakończenie daje Ci wyraz twarzy, jakbyś zatwardzenia dostał).


Znaleźli sobie gierkę, przy której mogą teraz 24/7 jojczeć, że "duże tytuły to już nie to samo, mały może więcej, teraz to tylko grafika, miałem kiedyś Pegazusa, więc mam większego". Limbo fajne, ale przez pierwsze kilkanaście minut. Hype przeokrutny. Tak jak wspomniałeś - indyki wałkują jeden schemat, którym na szczęście niedługo ludzie się pewnie przejedzą. Zdecydowanie bardziej pomysłowymi eksperymentami były The Path czy Tension.

Cytat:

Jeśli jesteś tak inteligenty jak piszesz, to byś stworzył jakąś grę a nie pisał głupoty


Już w przedszkolu wstydziłem się używać tego pseudoargumentu dla ułomnych.

Nikczemny_Płód

2011-08-16, 09:38
Zmienia się interpretacja gry gdy wiemy co znaczy limbo;)

Dziś zobaczyłem, że Pegi przyznała tej grze... +18

:catfacepalm:

Pener

2012-02-29, 08:11