18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

likwidacja OFE - czyli o co w tym wszystkim chodzi?

krzysioo69 • 2014-02-17, 17:43
Filmik dość stary bo sprzed roku, jednak po tagach nie znalazłem a jest dość ciekawy i wyjaśnia kilka spraw związanych z emeryturkami. :noga:

KrisCFC

2014-02-17, 18:11
Żesz k***a...

Robass1994

2014-02-17, 18:43
Przecież wiadomo, że chodzi o zaj***nie kasy żeby zus jebnął za kadencji innego rządu

Kardio_Error

2014-02-17, 19:01


wybierać miedzy ofe a zus to tak jakbym miał wybierać miedzy plagami egipskimi, która mi najlepiej odpowiada i przez którą miałbym być gnębiony do końca życia

vang

2014-02-17, 19:32
OFE spoko może być ale przystąpienie do niego powinno być dobrowolne. Ci którzy wprowadzili przymusowe OFE w Polsce powinni być rozstrzelani - za wyprowadzenie tak wielkiej ilości pieniędzy do zagranicznych firm. Pieniądz robi pieniądz, a jak nasze narodowe pieniądze wylądują w innym kraju to tam będą tworzyć pieniądze a nie u nas.

Nihil

2014-02-17, 19:55
Teraz tylko czekać, aż ktoś kto umie robić takie filmiki (tylko bez zbyt głośnej muzyki) podsumuje co nasz Tusek chytrusek i jego PO zrobiło. 8 lat błota za OFE, ch*jowe wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej, podwyżki vat, srat, akcyz, lasy państwowe w zestawieniu z wieloma jego wypowiedziami, jak on to podatków nie podniesie, że on to i tamto, a pod spodem data obietnicy i data kiedy ją złamał :D Materiał na 20 minut w sumie. W sumie można tak podsumować każdą partię, niekompetencja i samolubność.

A wiecie co jest najgorsze? Za ch*ja kasy co rozkradli i przepuścili się nie odzyska. sp***olą za granicę z majątkiem i gówno. Ani takiego ukarać (dożywotni kamieniołom, niech chociaż część kasy odda) ani odzyskać pieniędzy. Więc równie dobrze można nie czekać do wyborów tylko zrobić referendum i protesty i zrobić nowe wybory przedwcześnie.
Nie, nie powiem na kogo głosować, kto jest inteligentny sam znajdzie kandydata i partię która mu odpowiada.