18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Like a boss

Suka_Blyat • 2012-06-26, 13:12
Idzie se baba, idzie i...

mcmt

2012-06-27, 03:08
Powinna zapłacić za spowodowanie kolizji... może stara prukwa by nauczyła się chodzić po pasach... :evil:

Fredyslaw

2012-06-27, 07:14
Marian Pudzianowski napisał/a:

Fredyslaw, bo, k***a, jeździ się z taką prędkością, żeby w razie czego wyhamować na czas i w kogoś nie pie**olnąć z przodu. Jak skończysz gimbazę i 18 lat to może zrobisz prawko i zrozumiesz. ;)



skończyłem gimbazę 5 lat temu, wystarczy że spojrzysz na mój profil i przeliczysz lata. Może ty powinieneś powrócić do swoich lat podstawówki, bo widzę, że matematyka i czytanie nie są twoją mocną stroną skoro zaliczasz mnie do grona gimbusowców. Poza tym chodziło mi o to, że baba to baba i chociaż by nie wiem kto jak je wyśmiewał one nie nauczą się jeździć :-D

wojas30

2012-06-27, 13:52
Coś mi się zdaje że czas usunąć konto i poszukać innego portalu bo czasoprzestrzeń na sadolu się zapętlać zaczyna i mam wrażenie że w kółko oglądam te same filmiki...

Marian Pudzianowski

2012-06-27, 16:26
Fredyslaw napisał/a:

skończyłem gimbazę 5 lat temu, wystarczy że spojrzysz na mój profil i przeliczysz lata. Może ty powinieneś powrócić do swoich lat podstawówki, bo widzę, że matematyka i czytanie nie są twoją mocną stroną skoro zaliczasz mnie do grona gimbusowców.


Czytając Twojego posta, myślałem, że kiblowałeś parę lat. Gratuluję podstawowego wykształcenia, zawsze coś.

sauerps

2012-07-01, 11:34
tigerqaz napisał/a:

a po co Ci tytuł puszczaj sobie film w repeat i nie musisz ściągać...;P


i właśnie tego typu komentarze są o kant dupy rozbić.. nie znasz to milcz jeżeli czytanie ze zrozumieniem to dla Ciebie ciężka sprawa