18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lider ukraińskiego Majdanu

MajkMajk • 2014-03-23, 19:58
Czyli Aleksander Muzyczko i soczyste kopy po godzinach

PA...........SM

2014-03-23, 20:12
Szmata, nie facet :(

Medivh31

2014-03-23, 20:14
No coraz bardziej przeraża mnie z kim nasze władze zrobiły deal. j***ny hipokryta, od razu widać czemu się z naszymi dogadał; tak jak nasi dla władzy zrobi wszystko.

RockyWood

2014-03-23, 20:21
fetysze niektórych mnie z jednej strony przerażają z drugiej jakoś tak dziwnie zachwycają :D

najpierw buty na twarz a potem rżnięcie - czemu tego nie pokazali? :)

skasowane

2014-03-23, 20:23
A może on te rany przedstawiał potem jako rezultat napaści berkutu?

_R...........s_

2014-03-23, 20:24
Hehe co za k***a zjeb. Przy czym, to nie tyle liter majdanu, co tylko jeden z liderów nacjonalistycznego "prawego sektora". Czyli wiadomo, banderowcy, uwielbienie celtyków, hitlera, i tego typu pie**olenie.

saves

2014-03-23, 20:29
A fetysz polegający na kopaniu w jajka, tudzież deptaniu fiuta? Ten tutaj ma przynajmniej zahartowanę gębę podczas mordobić.

sard

2014-03-23, 20:45
Wiele osób na wysokim szczeblu odpowiedzialności niezależnie od płci lubi być upodlonym...
99%pań menadżerek, szefowych firm itd. uwielbiają by je za kudły i na ostro od tyłu zerżnąć, poddusić, dupsko do czerwoności obić itd. Ale to bardziej naturalne, niż koleś co daje sobą pomiatać...

FrasQs

2014-03-23, 20:47
Coś mi sie wydaje że już kiedyś widziałem tutaj ten film.

ponuryzniwiarz

2014-03-23, 21:01
Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma,
a ja w domu mam chomika, kota, rybki oraz psa.
Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma,
a ja w domu mam chomika, kota, rybki oraz psa,tralalalalalala.

koreapłn

2014-03-23, 21:45
powinien być ulubieńcem prawdziwego sadola.
przecież większość tutaj to zagorzali prawicowcy jak on.

(nie lubię Po ani Pis ani Sld)

Tostilla

2014-03-23, 22:22
I jak tu z takim się bić? Okładasz go pięściami a gościowi pała drętwieje z radości :-/

Ek...........em

2014-03-23, 22:22
Srutin niedawno twierdził, że szkoliliśmy terrorystów z Ukrainy, ruskie brukowce podają że w Polsce się do Rosjan strzela, a dziś poszła fama jakoby Jacyniuk nam chciał upchnąć część Ukrainy. Wojska ruskie to nie są wojska ruskie tylko oddziały samoobrony, na Krymie coś obywatelom rosyjskojęzycznym zagrażało, referendum krymskie odbyło się w majestacie prawa międzynarodowego, a Juszczenko to super facet i wcale nie wydał rozkazu strzelania do protestujących... Uznajecie informacje z tego filmiku za pewnik zapominając zupełnie jak działają media w Rosji.

Celem Rosjan jest rozbicie Majdanu, skłócenie jego przywódców i destabilizacja sytuacji na Ukrainie aby móc tam wkroczyć z buciorami i kilkudziesięciotysięczną armią.

Soki

2014-03-23, 23:48
Medivh31 napisał/a:

No coraz bardziej przeraża mnie z kim nasze władze zrobiły deal. j***ny hipokryta, od razu widać czemu się z naszymi dogadał; tak jak nasi dla władzy zrobi wszystko.

JesusChytrus napisał/a:

A może on te rany przedstawiał potem jako rezultat napaści berkutu?


Widzę, że waszym życiowym motto jest "internet prawdę Ci powie". Nawet chwilę nie pomyślicie, że ten filmik może mieć kilka lat (sama jakość już może takie wnioski nasuwać), albo że to może być sobowtór podstawiony na potrzeby propagandy
:fuck-off:

skasowane

2014-03-24, 01:00
@up
Owszem to możliwe. Swój komentarz pisałem przy założeniu że filmik jest autentyczny i aktualny.