18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lider English Defence League i jego tweeter

Alien_12 • 2013-07-01, 20:23
Wiadomość z ostatniej chwili: Lider EDL, organizacji walczącej z islamizacją Anglii, człowiek znienawidzony przez muzułmanów, dostał wiadomość że ma nie odpisywać na groźby śmierci na swoim tweeterze żeby ,,nie budzić niepokoju społecznego" albo zostanie aresztowany. :samoboj:
Kto z Anglii niech broni towarzysza broni! :jezdziec:

bowtiearecool

2013-07-01, 21:05
władze europejskie, a w tym brytyjskie nie mają już wstydu. Władze powinny się przyznać w końcu że popierają islam i chcą zniszczenia europy. ludzie by chociaż wiedzieli na czym stoją.

mazuralf

2013-07-01, 21:31
złe tłumaczenie. tu nie chodzi o odpowiadanie tylko o "retweet" czyli opublikowanie u siebie czegoś napisanego przez kogoś innego. to jest swoją drogą jeszcze bardziej absurdalne.
zapraszam do szkoły na angielski.

Alien_12

2013-07-01, 22:38
mazuralf napisał/a:

złe tłumaczenie. tu nie chodzi o odpowiadanie tylko o "retweet" czyli opublikowanie u siebie czegoś napisanego przez kogoś innego. to jest swoją drogą jeszcze bardziej absurdalne.
zapraszam do szkoły na angielski.


Nie rozumiem co ma slang tweeterowy do szkoły :idzwch*j:
Masz rację, ale to drugie znaczenie ,,re" (bo jest to albo odpowiedź albo ponowienie czynności) nie przyszło mi od razu na myśl, zwłaszcza zważywszy na zasugerowanie się innym tłumaczeniem które widziałem tam skąd zaj***łem materiał.

!Timon

2013-07-01, 23:45
Ale o co chodzi? Przecież ludzie tego chcą, głosują na nich na wyborach. Polacy też to popierają chociażby wybierając ludzi którzy nie zabierają w tych sprawach głosu na forum europejskim.

Wojny brakuje żeby trochę debili i tchórzy poumierało. Selekcja naturalna siadła to mamy efekty. Europejscy królowie życia z miniratką u Chińczyka i ciapatym na utrzymaniu.
No k***a.

zawal

2013-07-01, 23:58
Ciekawe kiedy popełnią na nim samobójstwo

Wo...........ov

2013-07-02, 00:03
U brytów to już max beka jest. Siedzę ostatnio przed kompem, okno uchylone i słyszę, jak się czarne dzieci z czarną kobietą od rasistów wyzywają, ona im o cos uwagę zwróciła, ale dokładnie nie pamiętam o co. Dialog w stylu:

dzieci: You are racist! Stop it! Why you blabablblbla murzyński bełkot.
kobieta: I'm not racist, you are racist blablabla murzyński bełkot.
dzieci: You are fucking dumb asian, blablabla
kobieta: nie wytrzymała i coś im pocisnęła.

No i dzieci za nią pobiegły. Napisałbym, że zainteresowałem się losem kobiety i chciałem ją ratować. Była gruba i brzydka, a poza tym miała burkę na głowie, więc ch*j mnie to boli, co jej zrobiły.

Mam nadzieję, że oni tam się sami wykończą. Wymordują kobiety, kóz mało w UK, to będą zmieniać miejsce żeru. Jak k***a szarańcza.

Kakushkin

2013-07-02, 00:04
Chyba za bardzo im się już w dupach poprzewracało od tego multikulti...

St...........yk

2013-07-02, 00:04
Poślemy mu towarzyszy broni JP - młodych wolontariuszy gotowych oddać życie za swój kraj :D

Jungl3

2013-07-02, 00:12
k***a EDL to nacjonalisci. Nie walcza tylko z brudasami ale tez naszych napie**alaja... A ten niedojeb Robinson to debil i tyle, w koncu sie doigra...

yggdragsil

2013-07-02, 01:08
Jungl3 napisał/a:

k***a EDL to nacjonalisci. Nie walcza tylko z brudasami ale tez naszych napie**alaja... A ten niedojeb Robinson to debil i tyle, w koncu sie doigra...


Muslim detected

socjalmmv

2013-07-02, 02:05
@bowtiearecool
Wzbudziłoby to za dużo kontrowersji, lepiej zrobić to po cichu. Bo jakby nie patrzeć ludzie starszego pokolenia oglądający TV nie mają zielonego pojęcia co się na świecie dzieje.

T-Will

2013-07-02, 13:17
Retweet to jest odpowiednik facebookowego "udostępnij", a nie żadne odpisanie. On po prostu zamieszczał na swoim profilu to co ktoś napisał, a nie odpowiadał.