18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewy

golonko • 2013-06-22, 19:50
Krótko o Lewandowskim.

Noc poślubna zapewne w Niemczech. W Polsce Lewy by nie trafił.

lu...........66

2013-06-22, 20:07
Zaraz pewnie zjawią się hejterzy, którzy napiszą, że w Polsce nie ma z kim grać. Ja jednak myślę, że hajsy mu się nie zgadzają i dlatego taką ch*jnie odwala.

Tak btw. to nie rozumiem, dlaczego piłka nożna jest u nas określana "sportem narodowym", podczas gdy te ciamajdy nie potrafią grać. Natomiast takie dyscypliny w których odnośmy zwycięstwa są gdzieś na uboczu. Już nie wspomnę o zarobkach piłkarzy.

casimus

2013-06-22, 20:15
w polsce nie gra na maksa, bo jest strach o kontuzję i kaska z Bundesligi nie wpłynie na konto.
Swoją drogą ch*j w dupę Lewandowskiemu i innym.
Ja tęsknię za złotą 11-tką Piechniczka.

..JOK3R..

2013-06-22, 20:33
lukasz166 napisał/a:

Zaraz pewnie zjawią się hejterzy, którzy napiszą, że w Polsce nie ma z kim grać. Ja jednak myślę, że hajsy mu się nie zgadzają i dlatego taką ch*jnie odwala.

Tak btw. to nie rozumiem, dlaczego piłka nożna jest u nas określana "sportem narodowym", podczas gdy te ciamajdy nie potrafią grać. Natomiast takie dyscypliny w których odnośmy zwycięstwa są gdzieś na uboczu. Już nie wspomnę o zarobkach piłkarzy.



Oto jestem. Bo w polsce nie ma z kim grać, trójka z dortmundu nie wystarczy, potrzeba 11 graczy na dobrym poziomie. Taki kosecki czy wawrzyniak mają zagrać na równym poziomie z lewym?

rksrobert

2013-06-22, 21:44
@..JOK3R.. j***ć koseckiego, śmieć po strzelonym golu przeciwko San Marino pokazuje "eLkę". Czy on nie wiedział jaki wtedy grał mecz, bo liga to to nie była.

bobro

2013-06-22, 21:45
Jakoś Piszczek z obrony wali bramy, Błaszczykowski z pomocy też wali bramy. A ta łajza 2 karne bankierowi wsadził przez kilkanaście meczy. Nie to że nie ma z kim grać tylko nie potrafi. Inni jakoś strzelają

James_Bong

2013-06-22, 22:02
Trenuję i gram w piłkę od kiedy pamiętam i nie ukrywam, że jest to dla mnie coś ważnego. Wiadomo, jestem zwykłym słabym kopaczem, i zawsze nim będę, i raczej nie wypada mi udzielać się na temat lewego czy innej gwiazdeczki, ale jak oglądam mecz reprezentacji Polski, i widzę tego pie**olonego grajka któremu nie chce się kopnąć piłki ze względów tylko jemu i jego poj***nemu menedżerowi znanych to szlak mnie jasny trafia. Grać z orzełkiem na piersi dla takiego pięknego państwa to największy dar i szczęście, szkoda że wiem to ja, zwykły kopacz i jeszcze dzieciak, a dorosły facet widzi tylko klubowe pieniądze i sławę na obcej ziemi, w dodatku szwabskiej ziemi. Wielka szkoda.

wormarder

2013-06-22, 23:01
@lukasz166

jest sportem narodowym dlatego że ktoś ten sport tak nazwał jeszcze za czasów kiedy na grę polskiej kadry dało się patrzeć

Kaangax

2013-06-22, 23:45
Gdyby odbyła się w Polsce to Ania by miała nieziemsko długą noc poślubną, zanim Robert by trafił.

Cyryl90

2013-06-22, 23:50
lukasz166 napisał/a:

Tak btw. to nie rozumiem, dlaczego piłka nożna jest u nas określana "sportem narodowym", podczas gdy te ciamajdy nie potrafią grać. Natomiast takie dyscypliny w których odnośmy zwycięstwa są gdzieś na uboczu. Już nie wspomnę o zarobkach piłkarzy.


Jest tak określana bo większość Polaków lubi i interesuje się piłką nożną, a nie dlatego że mamy w nim osiągnięcia. Jakby osiągnięcia były kryterium nazywania sportów narodowymi to na tvp leciały by relacje z meczów CS-a

7KwiatO

2013-06-23, 00:01
90 minut nie będzie mógł trafić w "bramkę".

chujdupa

2013-06-23, 01:03
lukasz166 napisał/a:

Tak btw. to nie rozumiem, dlaczego piłka nożna jest u nas określana "sportem narodowym", podczas gdy te ciamajdy nie potrafią grać. Natomiast takie dyscypliny w których odnośmy zwycięstwa są gdzieś na uboczu.


Może dlatego, że na każdym podwórku i boisku szkolnym jak kraj długi i szeroki dzieciaki kopią piłkę a nie grają w siatę czy trenują żużel? I ch*j z tego, że mamy kiepską reprezentację, skoro i tak wszyscy za dzieciaka biegają za tą piłką i jarają się każdym meczem. Bycie prawdziwym kibicem nie polega na byciu z drużyną tylko wtedy gdy wygrywa ale na byciu zawsze!

laincoubert

2013-06-23, 02:02
Nie musimy być w Niemczech, wystarczy Niemka bo dla Polki nie da rady...

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-06-23, 13:39
Moim zdaniem to wszystko wina jest i tak trenera.. który nie umie panować nad tymi płkarzami. Mieliśmy Smude który nadaje się tylko do trenowania klubów, tam gdzie trzeba było grać atakiem to Franek wstawiał 3 defensywnych pomocników to samo tyczy się Fornalika, miałbyć zmiany a tu gramy tym samym systemem. Cały czas murujemy swoją bramkę, wystawia na szpicy tego jednego Lewandowskiego.. a co on tam sam zrobi na 4 obrońców..? Lewandowski zacznie strzelać jak przyjdzie trener z zagranicy który ustawi wszysto jak należy..