18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewszunow: Naiwność Słowian Na Podstawie Bajki Lisica I Wilk

Gruby Brzuch • 2014-01-09, 16:04
Słowiańskie (nasze!) zapomniane i wytępione mądrości.
Wiem, że nie należy słuchać gościa w różowych spodniach,
ale ten to słowianin i opowiada bajki mądrzejsze, niż Shrek i Epoka Lodowcowa.


oc...........an

2014-01-09, 23:55
Ech, piękna bajka, a on ją opowiada w bardzo ordynarny sposób :/

I nie jest ona zapomniana. Po prostu Rosjanie i Ukraińcy są trochę bardziej kumaci od "papug narodów" jakimi są Polacy i zamiast wyrzekać się swoich korzeni je pielęgnowali i te stare bajki do dziś można kupić w pięknych wydaniach w rosyjskich księgarniach. A Polacy tymczasem przyjmują hamerykańskie wzorce, a Polki dają dupy murzynom i hiszpanom, bo zamiast być dumnym z swoich korzeni i mieć szacunek do krwi przodków, wolą mieć rozj***ną p*zdę przez stado brudasów ala zwyrodniałe 14 latki z MTV :(

Quo Vadis Słowianie :/

ulifont

2014-01-11, 21:54
DUST DEVIL ty k***a co post zmieniasz zdanie , z resztą ciągle psioczysz na swój kraj, ale akurat z tą wypowiedzią się zgodzę, ale jesteś jedną z tych papug narodów tak jak wy internauci napie**alający po angielsku komentarze, używających zagranicznych zwrotów i promujących zachodnie wzorce więc zamiast narzekać trzeba zająć się sobą, zaczynając zmieniać własne nazwy w awatarach czy kontach np.trąba pyłowa z dust devil

oc...........an

2014-01-14, 00:55
ulifont, nawet nie rozumiem o co Ci chodzi :D A co do konsystencji moich wypowiedzi, to z tego co ostatnio sprawdzałem, to jesteśmy (jeszcze) na sadolu, a nie Frodzie i tu chodzi o dobrą zabawę, a nie cierpienie za kraj czy ubieranie włosiennicy. Piszę dla rozrywki, a nie dla propagowania czegokolwiek :amused: