18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewak protestując przeciw PIS uczynił samopodpalenie.

T3RMINATOR • 2017-10-19, 18:20
19.10.17 Na środku parkingu przy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie samopodpalenia dokonał mężczyzna. Szybko wezwano na miejsce strażaków, którzy go ugasili. Mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala. Jego stan jest poważny.


bloodwar

2017-10-19, 18:25
"Podpale się, wtedy PiS ustąpi i dojdziemy z Nowoczesną do władzy"

Na taki genialny plan mógł zaiste wpaść tylko lewak

krzyks

2017-10-19, 18:25
k***a. Jak się las pali czy coś innego poważnego, to na straż nie można się doczekać :evil:

saves

2017-10-19, 18:27
Ofiara gazetowyborczej szczujni, która lemingom we łbach namieszała.

KillerLaugh

2017-10-19, 18:35
Nikt normalny się nie sfajczy, a już na pewno w ramach jakiegoś protestu, dlatego zamiast zaszkodzić PiS swoim debilizmem pokazał jaka grupa ludzi tak nienawidzi tej partii.

donkapusta

2017-10-19, 18:40
Czytałem jego postulaty. Humor poprawił zasadniczo.

Pa...........ć

2017-10-19, 18:41
Uwaga, podobno jego podpalenie miało wyraz polityczny i PODOBNO jakieś kobiety znalazły przy nim ten list i "zgodnie z jego wolą go opublikowały", narazie nic nie jest potwierdzone i trochę mi tu pachnie fejkiem (i spalenizną)

Aha i ludzie którzy znaleźli ten list "całkowicie przypadkowo" są zaangażowani w sprawy polityczne od bardziej lewej strony co budzi dodatkowe podejrzenia.
A to treść owego listu

Cytat:

"Protestów pod adresom obecnych władz mógłbym sformułować dużo więcej, ale skoncentrowałem się na tych. które są najbardziej istotne, godzące w istnienie i funkcjonowanie całego państwa i społeczeństwa.
Nie kieruję żadnych wezwań pod adresom obecnych władz, gdyż uważam, że nic by to nie dało. Wiele osób mądrzejszych i bardziej znanych ode mnie, podobnie jak wiele instytucji polskich i europejskich wzywało już tę władzę do różnych działań i niezmiennie te apele były ignorowano, a wzywający obrzucani błotom. Najpewniej i ja za to, co zrobiłem też takim błotem zostanę obrzucony. Ale przynajmniej bodę w dobrym towarzystwie.
Natomiast chciałbym, żeby Prezes PiS oraz cała PiS-owska nomenklatura przyjęła do wiadomości, że moja śmierć bezpośrednio ich obciąża i że mają moją krew na swoich rękach.
Wezwanie swoje kieruję do wszystkich Polek i Polaków, tych którzy decydują o tym kto rządzi w Polsce, aby przeciwstawili się temu co robi obecna władza i przeciwko czemu ja protestuję. I nie dajcie się zwieść temu, że co jakiś czas działalność władz uspokaja się i doje pozór normalności (jak choćby ostatnio) - za kilka dni czy tygodni znowu bodą kontynuować ofensywę, znowu będą łamać prawo. I nigdy nie cofną się i nie oddadzą tego co już raz zdobyli.
Wprawdzie to już dość wyświechtane powiedzenie, ale bardzo tutaj pasuje: Jeśli nie my to kto? Kto jak nie my, obywatele ma zrobić porządek w naszym kraju?
Jeśli nie teraz to kiedy? Każda chwila zwłoki powoduje, że sytuacja w kraju staje się coraz trudniejsza i coraz trudniej będzie wszystko naprawić.
Przede wszystkim wzywam aby przebudzili się ci, którzy popierają PiS - nawet jeśli podobają się wam postulaty PiS-u to weźcie pod uwagę, że nie każdy sposób ich realizacji jest dopuszczalny. Realizujcie swoje pomysły w ramach demokratycznego państwa prawa, a nie taki sposób jak obecnie.
Tych. którzy nie popierają PiS-u, bo polityka jest im obojętna albo mają inne preferencje wzywam do działania - nie wystarczy czekać na to co czas przyniesie, nie wystarczy wyrażać niezadowolenia w gronie znajomych, trzeba działać. A form i możliwości jest naprawdę dużo.
Proszę was jednak, pamiętajcie, że wyborcy PIS to nasze matki, bracia, sąsiedzi, przyjaciele i koledzy. Nie chodzi o to, żeby toczyć z nimi wojnę (tego właśnie by chciał PiS) ani „nawrócić ich" (bo to naiwne) ale o to aby swoje poglądy realizowali zgodnie z prawem i zasadami demokracji. Być maże wystarczy zmiana kierownictwa partii.
Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich - nie czekajcie dłużej! Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj, zanim całkowicie pozbawi nas wolności. A ja wolność kocham ponad wszystko. Dlatego postanowiłem dokonać samospalenia i mam nadzieję, że moja śmierć wstrząśnie sumieniami wielu osób, że społeczeństwo się obudzi i że nie będziecie czekać aż wszystko zrobią za was politycy - bo nie zrobią!
Obudźcie się! Jeszcze nie jest za późno!



k***a, ten to musiał się pochłonąć polityką żeby się zabić w taki sposób z powodu k***a partii politycznej u władzy :amused:

freaky

2017-10-19, 18:50
Przy okazji protestu nygusów po medycynie warto zwrócić uwagę na bezzasadność ich postulatów. "Chcącemu nie dzieje się krzywda", więc niby z jakiej racji mam płacić za leczenie jakiegoś poparzonego sfrustrowanego zjeba poprzez samo utrzymywanie funduszu zdrowia, a już na pewno zwiększając jego budżet?

albazsanagycjib

2017-10-19, 18:52
Typ się podpalił, ch*j wie o co mu chodzi, ale zwala na innych. Zaangażowani politycznie, którzy akurat przechodzili z tragarzami, podnieśli list i już opublikowali w internecie. Ulica już wydała wyrok.

A jutro się okaże, że to był performens tego typa z wyborczej co się kiedyś pastą do butów wysmarował, żeby poczuć rasizm.

Ja...........ro

2017-10-19, 18:53
To jest nie do pomyślenia. k***a szok, ja jestem osobiście wstrząśnięty. Rozumiem, że ludzie przeżywają tragedie, ale to już jest przesada. Warszawa, ścisłe centrum, pod samym Pałacem Kultury i Nauki, praktycznie słynna patelnia, siedliszcze i miejsce spotkań największych bananów, rurkowców, hipsterów oraz innego pedalstwa z ajfonami I NIKT k***A NIE NAGRAŁ FILMIKU W HD I Z DOBRYM KADROWANIEM od początku do końca!?!?
Oburzające!

saves

2017-10-19, 18:53
@PalonyPaznokieć
No i ch*j. Od momentu wygranych przez PiS wyborów (nie głosowałem na nich) jakoś nie odczułem żadnej zmiany w swoim życiu Toczy się jak kiedyś. A jak panu popie**oliło się od oglądania gówna w TVN24 i czytania GW, to już jego sprawa.
PS. Od dawna twierdzę, że TVN powoduje raka mózgu. Jak widać, miałem rację.

Al...........go

2017-10-19, 18:54
Od kiedy protest przeciw lewicy czyni lewakiem?

mygyry

2017-10-19, 19:04
No to PiS u mnie dzisiaj zaplusował, liczę na naśladowców

petru23

2017-10-19, 19:17
Baldwin29 napisał/a:

Lewak protestując przeciw PIS uczynił samopodpalenie.



Znaczy się, że jak ktoś nie zgadza się z PiS to jest od razu lewakiem? :facepalm:

saves napisał/a:

@PalonyPaznokieć
No i ch*j. Od momentu wygranych przez PiS wyborów (nie głosowałem na nich) jakoś nie odczułem żadnej zmiany w swoim życiu Toczy się jak kiedyś. A jak panu popie**oliło się od oglądania gówna w TVN24 i czytania GW, to już jego sprawa.
PS. Od dawna twierdzę, że TVN powoduje raka mózgu. Jak widać, miałem rację.



To zacznij sam coś zmieniać w swoim życiu a nie czekaj, aż ktoś zrobi to za Ciebie.
X