18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lewacki pet idzie siedzieć

pedoen • 2016-04-29, 15:07
lewacki frajer idzie siedzieć i udaje więźnia politycznego, wiecie co macie z nim zrobić - wszystko na mój koszt :ukrzyzowany:

maderfakermen

2016-04-29, 20:47
Verbatim369 napisał/a:

Zlot onr-owców onanistów tu widzę. Ciekawe jak wam kiedyś ktoś będzie chciał rodzinę na bruk wyj***ć, czy też tak będziecie szczekać.



Nie, będę szukał po squatach brudasów, żeby przyszli mnie bronić i tym samym przy okazji pozamykać ich do więzienia.

:ciasteczkowy:

Wiewór

2016-04-29, 21:54
stare chińskie przysłowie mówi, że każdy jest prawilnym gimba kapitalistą dopóki mieszka z rodzicami. Jak przychodzi pierwszy rachunek za wynajmowaną szczurzą norę i zarabia się minimalną krajową to kuc staje się wojującym lewakiem.

remi1982

2016-04-29, 21:56
Może i ten koleś to tzw. "lewak" ch*j mnie to obchodzi, może i jest debilem (ponieważ woli iść odsiedzieć, zamiast popracować społecznie). Ale bronił schorowanej kobiety w słusznej sprawie, ujął się za słabszym, za kimś kto sam sobie nie potrafi poradzić.

Czytając powyżej co poniektóre komentarze "kwiatu polskiej prawicy" wstyd mi, że mam prawicowe poglądy.
Każdemu z nas, w życiu noga może się podwinąć i różnie możemy skończyć. Ale obowiązkiem państwa jest dbać o obywateli a nie dopie**alać w nich kulawym prawem.

Black-Sheep

2016-04-29, 22:17
Banda idiotów, wyjebują babcię na wózku na bruk, a ci się cieszą, kompletnie wam przeżarło mózgi.
Kobieta nie ma z czego żyć, otrzymuje polską biedarentę która nie wystarcza na nic, zadłuża się, albo kamienicznik zdziera z niej ostatni grosz, ech szkoda na was strzępić ryja.

zakroj_jewiesz

2016-04-29, 22:21
Oj myślę, że w więzieniu mu się spodoba. Pedofile, homosie i inni - raj dla lewaków. Jeszcze może zar*cha jakiegoś kolegę xd

BDrummer

2016-04-29, 22:24
Nazywają się narodowcami, radykałami, szkoda k***a ze nie wiedzą co robią ludzi z prawej strony.. to jest chyba jedyna rzecz w której Prawa i lewa strona ma wspólne stanowisko, tzn wstawiać się za słabszymi, a wy k***inowcy od siedmiu bolesci zamilknijcie bo się tylko kompromitujecie tym swoim wolnym rynkiem i innymi pierdołami którymi korporacjom weszli byście do dupy. Na zaczepki jakiś debili nie odpowiadam bo jak ktoś mądrze napisał "szkoda strzępić ryja"
Tak jestem radykałem

MIhau_

2016-04-29, 22:28
Black-Sheep napisał/a:

Banda idiotów, wyjebują babcię na wózku na bruk, a ci się cieszą, kompletnie wam przeżarło mózgi.
Kobieta nie ma z czego żyć, otrzymuje polską biedarentę która nie wystarcza na nic, zadłuża się, albo kamienicznik zdziera z niej ostatni grosz, ech szkoda na was strzępić ryja.


Od tego powinny być systemy pomocy społecznej w gminie, prywatny właściciel to nie jest organizacja charytatywna, zalegają mu z hajsem przez wiele lat, długu narobiło się na dziesiątki tysięcy i co? Ciekawe jakbyś ty wynajmował mieszkanie komuś i miał do spłaty kredyt na drugie. Też byś pozwolił mieszkać komuś tam, bo "nie mam gdzie iść"?

p0lybius

2016-04-29, 23:05
Zanim gościa zlinczujecie za lewakowanie to chciałbym przestrzec - jako prawak - że nie każde tego typu akcje należy wyśmiewać czy tępić jako lewactwo. Są sytuacje, gdzie eksmisje są naprawdę niesłuszne czy są to pomyłki.

Chyba znacie historię komornika który zajął traktor faceta. Teoretycznie lewaki dupa cicho, bo skoro ma dług to powinien spłacić i koniec, nie ma co wyskakiwać z naciąganymi i wzruszającymi historyjkami. Ale kiedy w tym akurat przypadku komornik zajął mienie sąsiada i zrobił to nielegalnie, to obowiązkiem prawaka jest ująć się za tym gościem i sprzeciwiać egzekucji długu, co nie. Tutaj nie wiemy jak jest, więc ja bym się wstrzymał z oskarżeniami.

A wszystkim którzy piszą wyżej o sprawiedliwościach społecznych czy "kompromitujecie tym swoim wolnym rynkiem i innymi pierdołami którymi korporacjom weszli byście do dupy", polecam dokształcić się w kierunku zwanym ekonomią a dopiero potem się wypowiadać w tych kwestiach. Bo pojęcia o tzw wolnym rynku czy o tym, jakie są jego założenia podstawy, to nie macie żadnego, stąd jakieś wypaczone wizje o wchodzeniu w dupę korporacjom albo eugenice słabszych. Mniej Trockiego i Marksa polecam.

Uc...........pa

2016-04-29, 23:49
janlew napisał/a:



To wypier... na forum Wyborczej z innymi ickami, wychwalać "bohatera lewicy". Co to woli iść siedzieć niż popracować.
Bo własność to własność.
Nie wyobrażam sobie że ktoś korzysta z mojego mieszkania i przestaje płacić, a ja nie mogę go wynająć, bo złodziej nie chce wyjść. Nie mogę spłacać przez to kredytu na drugie mieszkanie i je tracę. Ja jestem bezdomny a oni dalej mieszkają za darmo u mnie. Tak ma to wyglądać ? ? ?
Widzę tylko jeden wyjątek. Kamienica została prze UB/SBcje przejęta półlegalnie. W ramach sfałszowanych papierów itd. Tylko w tedy, ten człowiek miałby rację. Ale bardzo w to wątpię.



Umiesz ty imbecylu czytać ze zrozumieniem?

remi1982

2016-04-29, 23:52
p0lybius napisał/a:

Zanim gościa zlinczujecie za lewakowanie to chciałbym przestrzec - jako prawak - że nie każde tego typu akcje należy wyśmiewać czy tępić jako lewactwo. Są sytuacje, gdzie eksmisje są naprawdę niesłuszne czy są to pomyłki.

Chyba znacie historię komornika który zajął traktor faceta. Teoretycznie lewaki dupa cicho, bo skoro ma dług to powinien spłacić i koniec, nie ma co wyskakiwać z naciąganymi i wzruszającymi historyjkami. Ale kiedy w tym akurat przypadku komornik zajął mienie sąsiada i zrobił to nielegalnie, to obowiązkiem prawaka jest ująć się za tym gościem i sprzeciwiać egzekucji długu, co nie. Tutaj nie wiemy jak jest, więc ja bym się wstrzymał z oskarżeniami.

A wszystkim którzy piszą wyżej o sprawiedliwościach społecznych czy "kompromitujecie tym swoim wolnym rynkiem i innymi pierdołami którymi korporacjom weszli byście do dupy", polecam dokształcić się w kierunku zwanym ekonomią a dopiero potem się wypowiadać w tych kwestiach. Bo pojęcia o tzw wolnym rynku czy o tym, jakie są jego założenia podstawy, to nie macie żadnego, stąd jakieś wypaczone wizje o wchodzeniu w dupę korporacjom albo eugenice słabszych. Mniej Trockiego i Marksa polecam.



Poważnie kolego?! pie**olisz coś o wolnym rynku, nie mając o tym zagadnieniu bladego pojęcia. Co wspólnego ma wolny rynek z wyj***niem babci na bruk?
Sam napisałeś, że masz prawicowe poglądy. Więc jak zapatrujesz się np. na jeden z pomysłów prawicy, czyli wprowadzenia emerytury obywatelskiej? Nie wydaje Ci się to dość lewackim pomysłem?

Do czego zmierzam. Sam mam poglądy prawicowe, jestem narodowcem. Mimo tego uważam, że nie można być zaślepionym debilem. Ot paradoks, wiele rozwiązań lewicy, jest dość prawicowych. Lub na odwrót.

ojcieckogut

2016-04-29, 23:53
p0lybius - nie lubię popadać w skrajność w swoich wypowiedziach - ale nie wiesz o czym piszesz i jak słyszę takie wypowiedzi w mediach albo na forach, to krew mi się burzy.

Zasada jest taka - wszystko czym posługuje się dłużnik i czym włada podlega egzekucji. Jest to zasada słuszna, żeby nie było że komornik przychodzi i dłużnik mówi - ten zegarek na moim nadgarstku to jest wujka Felka, nie zabierajcie go.

Ustawodawca przewidział, że jeżeli komornik zajmie mienie nie należące do dłużnika, ale będące w jego władaniu - przysługuje mu powództwo przeciwegzekucyjne - pisze pismo, udowadnia że to jego rzecz i mu ją zwracają. Proste. Nie chcesz pisać takich pism? nie dawaj swoich rzeczy ludziom którzy mają długi.

Komornik w sprawie traktora przegiął bo sprzedał go zanim zdążono złożyć powództwo przeciwegzekucyjne - i to było jego wykroczenie.

Co do sprawy babci - miasto powinno dać jej mieszkanie komunalne, ale powinna iść do domu opieki, jeśli nie jest w stanie sama się sobą zając. Nie jest obowiązkiem właściciela zapewniać mieszkanie biednym ludziom. Babci mi szkoda i mam dla niej dużo sympatii, ale nie obciążył bym kogoś przypadkowego obowiązkiem jej utrzymywania.

na temat trzeba popatrzeć także z innego punktu widzenia

remi1982

2016-04-30, 00:15
ojcieckogut napisał/a:

p0lybius - nie lubię popadać w skrajność w swoich wypowiedziach - ale nie wiesz o czym piszesz i jak słyszę takie wypowiedzi w mediach albo na forach, to krew mi się burzy.

Zasada jest taka - wszystko czym posługuje się dłużnik i czym włada podlega egzekucji. Jest to zasada słuszna, żeby nie było że komornik przychodzi i dłużnik mówi - ten zegarek na moim nadgarstku to jest wujka Felka, nie zabierajcie go.

Ustawodawca przewidział, że jeżeli komornik zajmie mienie nie należące do dłużnika, ale będące w jego władaniu - przysługuje mu powództwo przeciwegzekucyjne - pisze pismo, udowadnia że to jego rzecz i mu ją zwracają. Proste. Nie chcesz pisać takich pism? nie dawaj swoich rzeczy ludziom którzy mają długi.

Komornik w sprawie traktora przegiął bo sprzedał go zanim zdążono złożyć powództwo przeciwegzekucyjne - i to było jego wykroczenie.

Co do sprawy babci - miasto powinno dać jej mieszkanie komunalne, ale powinna iść do domu opieki, jeśli nie jest w stanie sama się sobą zając. Nie jest obowiązkiem właściciela zapewniać mieszkanie biednym ludziom. Babci mi szkoda i mam dla niej dużo sympatii, ale nie obciążył bym kogoś przypadkowego obowiązkiem jej utrzymywania.

na temat trzeba popatrzeć także z innego punktu widzenia




Jesteś idealnym zombi wyhodowanym przez system któremu służysz. "ustawodawca przewidział" ustawodawca to, ustawodawca tamto. Jeśli jutro ustawodawca "przewidzi" że powinieneś nosić kieckę, to zaczniesz ją nosić? Ludzie tworzący prawo w tym kraju, to w większości wypadków idioci. Nasze prawo w wielu wypadkach jest kulawe. A sami komornicy, to przeżytek i pozostałość poprzedniego systemu który powinien odejść do lamusa.

bollol_stern

2016-04-30, 00:31
@p0lybius

W kraju odbywają się pewnie dziesiątki tysięcy legalnych i prawidłowo prowadzonych egzekucji komorniczych miesięcznie, ja rozumiem, że koleś z traktorem był poszkodowany ale dlatego od każdej czynności komorniczej przysługuje odwołanie i zaskarżenie, są terminy i sądy. Sprzedaż komisowa to czyste sk***ysyństwo i powinna wypaść jako taka z kodeksu podobnie było z bankowym nakazem.

Komornik jest zły dopóki sam nie musisz odzyskać pieniędzy a dłużnik śmieje Ci się w twarz.

Jeśli chodzi o kolesia to są skuteczniejsze metody "przeciwdziałania" egzekucji niż startowanie z pięściami do policjanta/komornika ale trzeba do tego trochę pomyślunku a nie partyjnych haseł o złym kamieniczniku i opresyjnym kapitalizmie.

kokos_123

2016-04-30, 01:10
Czy ja dobrze usłyszałem, gość naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza na służbie ( nawet głupie odepchnięcie ), bo myślał że w grupie mu wolno ? I dostał miesiąc prac społecznych ( pewnie ze względu na niekaralność ), ale idiota się nie stawiał, wyrazem buntu ( nie apelacją od wyroku ) i teraz ma 3 miesiące odsiadki !? :shock:

Ehh lewica mnie rozpie**ala. :lol:

maderfakermen

2016-04-30, 03:48
Ale wy pie**olicie do porzygu... To ja mam wam tłumaczyć logikę wynikającą z tej sytuacji? Bohater najwyraźniej jest szeregowym debilem. Nikomu się jeszcze nie udało w tym kraju stanąć na drodze przybyłemu komornikowi z policją. Typ jakby miał IQ nieco wyższe od konia to by sprawę zaczął prostować odgórnie. Czyli od spółdzielni do instytucji charytatywnych, czy nawet poszukać sponsorów. I macie swoją demobiurokrację po 89'. Ale kmiot j***ny wolał pograć sobie superbohatera. To teraz ma wakacje na koszt państwa. Myślenie nie boli. Już nawet nie chodzi o to, żeby go tam zaj***li psychicznie w tym pierdlu, ale żeby go chociaż trochę postawili do pionu. ch*j mu w dupe niech się uczy.