18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lew Krystian- krótka historia Lwa, który został wypuszczony

ziutek11113 • 2012-03-27, 15:26
wiem ze to sadistic ale mysle ze to ciekawe a jak komus nie pasuje to ma harda i niech tam "idzie"


jak bylo to trudno ale nie znalazlem

Ji^HaD

2012-03-27, 15:52
edited k***a trole nawet nie ogladam tego filmiku bo jak widze w komentarzach to syf i niczym nie wspolgra z nazwa portalu .

ziutek11113

2012-03-27, 15:59
Ji^HaD napisał/a:

twoj podpis jest nie na miejscu . Wypuszczajac tego lwa wyrzadzili mu najwieksza krzywde jaka mogli . Kociak nie upoluje se nic , dostanie wpie**ol od innego kociaka bo pewnie wpieprzy sie mu na terytorium lowieckie ... no i nie por*cha .... chyba ze truchlo



najpierw to obejrzyj debilu a pozniej coś napisz

~krzys.toxic

2012-03-27, 16:00
Ji^HaD, zanim się wypowiesz obejrzyj albo przeczytaj a nie same śmieci wypisujesz- chcesz sobie nabić licznik postów czy jaki ch*j?


btw, znów (chciaż jak widać nie tak dawno) amerykańce pokazują- chyba jako jedyni (? nie jestem pewny)- że tylko oni potrafią dbać o zwierzęta i ratować im życie, może sa to tylko wyjątki jednak tak czy inaczej udziału podczas ratowania ludzi innych nacji nie widziałem tym bardziej żadnego udokumentowanego przypadku...

ziutek11113

2012-03-27, 16:03
krzys.toxic napisał/a:

ziutek11113, zanim się wypowiesz obejrzyj albo przeczytaj a nie same śmieci wypisujesz- chcesz sobie nabić licznik postów czy jaki ch*j?



ze ja? wtf? oglądalem to i nie wiem o co ci chodzi :roll:

Ba...........ro

2012-03-27, 16:08
Ziutek sądzę, że krzysiowi się pomyliło :) I miał na myśli tego gimbusa Jihada.

A historia piękna.

ziutek11113

2012-03-27, 16:12
Bambi. napisał/a:

Ziutek sądzę, że krzysiowi się pomyliło :) I miał na myśli tego gimbusa Jihada.

A historia piękna.



no teraz wszystko jasne ;-)

Ji^HaD

2012-03-27, 16:13
a i k***a owszem nie obejrzalem calego ;p Bambi Gimbusem nazywaj kolegow badz powiec swojej rodzicielce czemu sie jebla z gimbusem ze gimbus wylazl bo idac za prawem iz patologia rodzi patologie tak samo mozna stwierdzic ze poziom intelektualny pewnej kasty internetowej (czyt Gimbusow) jest z z gory ustawiony na poziom " deeeeeeeebil !!!!'

Roszp

2012-03-27, 16:13
Mocno mi tu zapodaje jakąś katolską propagandą - miłość, tolerancja i te rzeczy. A ja generalnie nie toleruję tolerancyjnych ludzi.

~krzys.toxic

2012-03-27, 16:13
Jeszcze raz przepraszam :) to z rozpędu bo mi się ciśnienie podnosło jak zoabczyłem taki syf napisany i to w dodatku jako pierwszy post. :) poprawiłęm się :) film świetny potwierdzam- z wielką chęcią obejrzałbym pełnometrażowy dokument o tej historii

ziutek11113

2012-03-27, 16:16
Ji^HaD napisał/a:

a i k***a owszem nie obejrzalem calego ;p Bambi Gimbusem nazywaj kolegow badz powiec swojej rodzicielce czemu sie jebla z gimbusem ze gimbus wylazl :O paradoXX



ja pie**ole, wez wyjdz :-|

Roszp napisał/a:

Mocno mi tu zapodaje jakąś katolską propagandą - miłość, tolerancja i te rzeczy. A ja generalnie nie toleruję tolerancyjnych ludzi.



to nie jest zadna propaganda, mozesz zobaczyc sobie na youtube, bardzo duzo o tym jest

~krzys.toxic

2012-03-27, 16:16
Roszp napisał/a:

Mocno mi tu zapodaje jakąś katolską propagandą - miłość, tolerancja i te rzeczy. A ja generalnie nie toleruję tolerancyjnych ludzi.


jesteś jakiś uprzedony czy upośledzony? to, ze proboszcz miał kotka u siebie to nie świaczy o propagandzie. zastanów się co piszesz i upuść z tonu.

Ji^HaD

2012-03-27, 16:18
krzys.toxic napisał/a:


jesteś jakiś uprzedony czy upośledzony? to, ze proboszcz miał kotka u siebie to nie świaczy o propagandzie. zastanów się co piszesz i upuść z tonu.



post napisany w sadystycznym stylu pewnie dla beki bo na taki wyglada ale znowuz green piece of shit sie zainteresowalo

~krzys.toxic

2012-03-27, 16:26
skoro tak sądzisz.. to przeczytaj to samo. napiszę ubeirając tekst w całkiem inne słowa...

czy jesteś ograniczony umysłowo żeby do wszystkiego stosować podział i we wwszystkim widziec jakies ukryte znaczenie i przesłanie które jest w tekście? to że ktoś napisał żeby podarować komuś trochę szczęścia czy przyjaźni to nic złego- TO CAŁKIEM NORMALNE- i prawdopodobnie to była inicjatywa autora- tylko i wyłącznie po to by film szedł dalej w świat. widać że mam serce z kamienia i nie myślisz pozytywnie o innych ludziach. Ja choć jestem menda i świnia lubie czasami jak jest komuś przyjembnie i powiedziec miłe słowo. Ty pewbnie widziałbyś w tym tylko podstęp( może chce kogoś wciągnąć do jakiejś sekty albo do piwnicy żeby zabić) albo popisówke. inaczej tego nie można wytłumaczyć

Podsumowując- ktoś chciał zrobić komuś przyjemność i pokazać ze przyjaźń prawdziwa jest szczera i trwa wiecznie a ty zrobiłęś z tego katolicką propagande?!

następnym razem się zastanów albo dorośnij.

Ji^HaD

2012-03-27, 16:42
krzys.toxic napisał/a:

skoro tak sądzisz.. to przeczytaj to samo. napiszę ubeirając tekst w całkiem inne słowa...

czy jesteś ograniczony umysłowo żeby do wszystkiego stosować podział i we wwszystkim widziec jakies ukryte znaczenie i przesłanie które jest w tekście? to że ktoś napisał żeby podarować komuś trochę szczęścia czy przyjaźni to nic złego- TO CAŁKIEM NORMALNE- i prawdopodobnie to była inicjatywa autora- tylko i wyłącznie po to by film szedł dalej w świat. widać że mam serce z kamienia i nie myślisz pozytywnie o innych ludziach. Ja choć jestem menda i świnia lubie czasami jak jest komuś przyjembnie i powiedziec miłe słowo. Ty pewbnie widziałbyś w tym tylko podstęp( może chce kogoś wciągnąć do jakiejś sekty albo do piwnicy żeby zabić) albo popisówke. inaczej tego nie można wytłumaczyć

Podsumowując- ktoś chciał zrobić komuś przyjemność i pokazać ze przyjaźń prawdziwa jest szczera i trwa wiecznie a ty zrobiłęś z tego katolicką propagande?!

następnym razem się zastanów albo dorośnij.




a teraz idac tokiem twojego rozumowania uwaga !!!

nie bedzie obelg :P





wyrazilem swoje zdanie jak ty wiec zetrzyj kupe z ust i usiadz