18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leszek Żebrowski o rocznicy Powstania Warszawskiego

Suka_Blyat • 2013-01-31, 20:05
Polski historyk, znawca okresu okupacji niemieckiej, a potem sowieckiej o obchodach rocznicy Powstania Warszawskiego

Kutarate-Miszcz

2013-02-01, 10:48
Typ pie**oli kocopoły! Nie kwestionuje tego że się zna na historii ale to są przecież polityczne piedry a nie historia. Ja pie**ole koleś próbuje usprawiedliwiać to że ktoś robi trzodę na obchodach powstania! Na uroczystościach państwowych powinni być przedstawiciele państwa (wybrani w demokratycznych wyborach, czy się to komuś podoba czy nie) i ch*j! Dziękuję dobranoc.

Suka_Blyat

2013-02-01, 11:33
Kutarate-Miszcz napisał/a:

Typ pie**oli kocopoły! Nie kwestionuje tego że się zna na historii ale to są przecież polityczne piedry a nie historia. Ja pie**ole koleś próbuje usprawiedliwiać to że ktoś robi trzodę na obchodach powstania! Na uroczystościach państwowych powinni być przedstawiciele państwa (wybrani w demokratycznych wyborach, czy się to komuś podoba czy nie) i ch*j! Dziękuję dobranoc.


Wysłuchaj jeszcze raz wypowiedzi pana Leszka to może zrozumiesz dlaczego powiedział to co powiedział. Trzeba tylko się wysilić odrobinkę i włączyć myślenie

CPCH

2013-02-01, 11:42
Wstyd mi, że brak mi odwagi żeby zgodnie z sumieniem, sądzić tych, którzy zdradzają mój naród.... Gdybym tylko miał więcej odwagi... odrobinę... budował bym teraz szubienicę....był bym bohaterem...