18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

garota

2014-11-24, 16:31
K@%wa jak dzieciaki sobie nie radzą z takim zwykłym gównianym laserkiem/wskaźnikiem to teraz wyobrażam sobie kilku takich łosi w szkole. :) Współczuję nauczycielom. Z drugiej strony zajebista zabawka dla większych dzieciaków. Chcę taki zrobić.

szczękoczułki

2014-11-24, 16:54
Lepszy niż Rolex?
W kwestii mierzenia czasu, to pewnie nawet dla Casio do pięt nie dosięga, nawet dla Q&Q.
Jakby autor zobaczył zapalniczkę żarową przyklejoną na szarą taśmę do bazarowego zegarka, też by dostał potoku w gaciach i poleciał z jakimś górnolotnym hasłem.
Opanuj emocje autorze, ciekawy bajer,ale jakoś specjalnie dupy nie urywa.

biglog

2014-11-24, 16:58
Dobrze, że nie ma tego w sklepach.

Samudaripen

2014-11-24, 17:10
szczękoczułki napisał/a:

Lepszy niż Rolex?
W kwestii mierzenia czasu, to pewnie nawet dla Casio do pięt nie dosięga, nawet dla Q&Q.
Jakby autor zobaczył zapalniczkę żarową przyklejoną na szarą taśmę do bazarowego zegarka, też by dostał potoku w gaciach i poleciał z jakimś górnolotnym hasłem.


.

saves

2014-11-24, 17:21
Z bondowskich gadżetów najlepszy był inny zegarek (nie pamiętam z której części)
- A ten zegarek? - Bond
- Ten budzik z pewnością nikogo nie obudzi - Q (w środku zegarka była bomba) :)

Luqas95

2014-11-24, 17:22


ile ten laser ma watów ?

i ile na ogniwie pojedzie

Samudaripen

2014-11-24, 17:40
Luqas95,
Nie wiem nie potrafię znaleźć informacji, ale możesz zobaczyć podobne gadżety pewnie mają podobne, albo takie same parametry co ten zegarek. Generalnie nie ma nic super skomplikowanego w zrobieniu takiego lasera, ale gościu robi naprawdę fajne, warte uwagi i $ rzeczy np.: http://www.laser-gadgets.com/laserrifle_mk

Niektóre są na sprzedaż.

ZR...........E_

2014-11-24, 18:00
Na Rolexa można wyrwać dupę ew. go sprzedać i mieć na k***y

A ta latareczką to mozna co najwyżej podpalac kościoły w Norwegii

Bankracy

2014-11-24, 18:01
Ubrania też wypala na odległość? :)

uho82

2014-11-24, 18:12
może radary dałoby się wypalać