18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lepper o powiązaniach PO/SLD z MAFIĄ! Czy dlatego zginął?

darties • 2017-01-24, 20:11

Ciekawe gdzie się podziały wszystkie dokumenty, które posiadał Andrzej Lepper, czy gdyby je rzeczywiście wówczas ujawnił czy powstałaby Nowoczesna? Czy większość "założycieli" PO dzisiaj siedziałaby w więzieniach?

Ti...........ch

2017-01-25, 08:50
Populistyczne pie**olenie.

lesiot

2017-01-25, 12:27
Hmmm... jak to było według Leppera...
talibowie helikopterem latali do Klewek i tam zaopatrywali się w bakterie wąglika...
Tak, tak... ten pan był od zawsze przecież tak wiarygodny.

Ten człowiek mówił zawsze to co ludzie chcieli usłyszeć i to co lubili słuchać (rozpalało ich wyobraźnię), choćby nie wiem jaką to było bzdurą.

PO, SLD, PSL... od początku mieli gdzieś Leppera i mało się nim przejmowali... Leppera zniszczył PiS zaczynając od koalicji.

Pu...........le

2017-01-26, 08:34
lesiot napisał/a:

Hmmm... jak to było według Leppera...
talibowie helikopterem latali do Klewek i tam zaopatrywali się w bakterie wąglika...
Tak, tak... ten pan był od zawsze przecież tak wiarygodny.

Ten człowiek mówił zawsze to co ludzie chcieli usłyszeć i to co lubili słuchać (rozpalało ich wyobraźnię), choćby nie wiem jaką to było bzdurą.

PO, SLD, PSL... od początku mieli gdzieś Leppera i mało się nim przejmowali... Leppera zniszczył PiS zaczynając od koalicji.




Niby nie wiarygodny, ale czy po latach nie wyszło troche aferek nt. "niejakiego pana S. i klubu Śląsk Wrocław" ? A kiedy sam endrju już o tym gadał?