18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lepiej powiedzieć prawdę...

anty • 2010-01-03, 14:38
Mąż niejakiej Hanny wyjechał na delegację. Hanna zaprosiła niejakiego Jerzego jej kochanka. Odbyli bardzo przyjemny stosunek po czym okazało się że Hanna jest w ciąży. Po dwóch tygodniach urodziła samą główkę. Postanowiła ją nazwać Jasiu. Pewnego razu gdy wyszli razem do parku Jasiu się zapytał :
-Mamusiu a co to jest
Popatrzył na grające w piłkę dzieci...
-To są rączki kochanie.
-Ja też bym chciał mieć rączki.
-To pomódl się do Bozi to ci da!
Jasiu całą noc nieustannie się modlił. Na następny dzień wyrosły mu rączki na środku głowy. Znowu wybrali się do parku na spacer. Jasiu popatrzył się na biegnące dzieci i się zapytał :
-Mamusiu a co to jest?
-To są nóżki kochanie.
-Ja też bym chciał mieć nóżki...
-To pomódl się do Bozi to ci da!
Jasiu ponownie się modlił przez całą noc. Na następny dzień wyrosły mu nóżki na podbródku. Mieli znów wyjść do parku lecz ktoś zapukał.
-Kto tam? - pyta się Hanna
-To ja Haniu twój mąż wróciłem!
Hanna szybko wrzuciła Jasia do wanny i zamknęła drzwi od łazienki. Przywitała się namiętnie z mężem po czym on powiedział :
-Kochanie pójdę się wykąpać.
-Nie nie idź!
-Poczekaj zaraz wrócę...
Po czym wszedł do łazienki i zamknął drzwi. Nagle z łazienki zaczęły dochodzić odgłosy walki. Wyleciały drzwi , rozbiło się lustro , wybuchł piecyk! Nagle zakrwawiony i poobijany mąż wychodzi z łazienki i mówi :
-KOCHANIE TY WIESZ JAKIEGO JA WŁAŚNIE PAJĄKA ZApie**olIŁEM!!!

pikus91

2010-01-03, 15:44
Po śląsku lepiej brzmi:D

Skupek

2010-01-03, 19:35
Cytat:

Po dwóch tygodniach urodziła samą główkę



Zolner

2010-01-03, 20:17
"niejakiej Hanny", "niejakiego Jerzego" . A co to k***a W-11 ?

Dalione

2010-01-03, 20:46
Ta tylko ciekawe jak się modlił jak miał samą głowe , tak bez rąk to dziwnie troche :D

anty

2010-01-04, 16:07
Dalione napisał/a:

Ta tylko ciekawe jak się modlił jak miał samą głowe , tak bez rąk to dziwnie troche :D



to jest dowcip :glowawmur:

JustAgyness

2010-01-04, 16:51
Drastyczne xD jak mój jeden sen. Też śniła mi się goła głowa, i tylko z uszu leciała krew.
Dziwny taki trochę ten dowcip 8-)