18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekka stłuczka na moto

L-J • 2014-11-12, 22:58

W sumie jakość słaba, ale i tak warto się podzielić ;-)
I pamiętajcie, 200 mniej ratuje życie :lol:

kondziovsky

2014-11-13, 11:40
gdy by to było volvo to motor i jego kierowcę by zdezintegrowało.

Krak

2014-11-13, 13:34
Dawaj, dawaj. Będzie dobry materiał na jutuba.

Mr.Diesel

2014-11-13, 13:35
Szmelcwagen pewnie już w PL stoi na placyku wyklepany przez jakiegoś Mireczka :D

perun14

2014-11-13, 13:36
No co? wina kierowcy nie patrzył w lusterka itd itp przecież motocykliści nie łamią przepisów na drodze!

mate503

2014-11-13, 13:47
samochodem musze jechać 50 kmh a on może zapie**alać 150..

leszek738

2014-11-13, 14:01
Motocyklista nie żyje - można to jasno określić po braku jednego buta;)

Erqe

2014-11-13, 14:04
Kręci się z tą kamerą jak wrzód na dupie...

Br...........yk

2014-11-13, 14:19
Dobrze że miał kask

Narses

2014-11-13, 14:48
Widać że VW dobra marka skoro kierunkowskazy działają :D

bzyk1357

2014-11-13, 15:16
Jak mnie wk***ia gdy zazdrośni i ograniczeni umysłowo inteligenci cisną po motocyklistach, kierowcach BMW itp.
Nie wiem czy dotrze do was to co pisze (pewnie nie gimbusy), ale tacy ludzie to są wyjątki.
Ile dziennie widzicie motocyklistów albo kierowców BMW, którzy tak popie**alają?! 1? 2? A na resztę nie patrzycie, bo nie wyróżniają się z tłumu i grzecznie sobie jadą.
Nie każdy motocyklista to dawca i nie każdy kierowca BMW to burak, który tylko patrzy gdzie się wpie**olić i komu zaj***ć.
Burakiem może być także zakompleksiony kierowca Syreny, albo jakiegoś fiata, który się wozi jakby jechał Camaro, ale nieeee buraki w Syrenach itp. są spoko, bo przecież nie jeżdżą BMW ani motocyklem tylko Syreną, więc on może wszystko a jak coś sp***oli na drodze albo potrąci dziecko to wszyscy zapominają po 2 dniach.
j***ć stereotypy.
(oczywiście Syrena to taki przykład, bo żaden pojeb nie jara się starymi klasykami tego typu).
:D

Pleso93

2014-11-13, 15:29
L-J napisał/a:

I pamiętajcie, 200 mniej ratuje życie :lol:



Mówisz, mam jeździć na wstecznym 60km/h? :emo:

korfu

2014-11-13, 15:39
dan9921 napisał/a:

Panna jeszcze sprawdzała czy koleś żyję "_''


Żyje* przecież buty nie spadły :mrgreen:

4h...........ch

2014-11-13, 16:18
bzyk1357 szczerze ale to kurna szczerze? Gości co mają motocykle ścigacze to jeszcze nie widziałem takiego co nie łamałby przepisów, jeden był taki debil :
1. Wyprzedzam gościa od 2-3 sekund, za mną słyszę buczenie
2. Myślę no ch*j, chyba coś się zj***ło w aucie, ale nie za mną motocykl który na luzie gazuje (czyli + 200 do szybkości)
3. No cóż jak taki debil to go puszczę i wyprzedzę kolejnego jak przejedzie
4. Kierunek wrzucony, już mam zamiar zajmować pas żeby mógł ten śpieszący się człowiek pojechać dalej a tylko widzę jak motocykl wbija się w tył auta za który chciałem się schować a motocyklista wylądował w rowie(tam go znaleźliśmy, nie żebym widział)
5. Gościowi nic się nie stało, chociaż miał łeb i jeździł w tej ochronnej skórze, ale doj***ł się do mnie że mu pas blokowałem :homer: miałem ochotę mu zaj***ć, bo spóźniłem się na uczelnie przez debila i jeszcze chciałem mu pomóc jakby takiej pomocy potrzebował a ten do mnie.

Normalnie jeżdżący to tylko niektórzy. Niektórzy także zapie**alają po 200 ale ja nie o tych tutaj mówię tylko o przepisach, bo myślą że jak nie są za blachą to już kurna zwrotniejsi, bardziej już piesi niż kierowcy ...

aa i nie łamiący prędkości to jeszcze skuterki ale ci wiadomo nie mają tyle mocy, ale za to nadrabiają brakiem znajomości przepisów jak myslenie że skoro jest strzałka warunkowa to można przejechać mimo że czerwone a strzałka się nie świeci

Wcześniej czy później każdy zapalony motocyklista bez otrzymywania innej adrenaliny niż jazda motocyklem będzie zapie**alał.

waloos

2014-11-13, 17:48
A ja się zastanawiam, skąd te hejty na motocyklistę. Przecież nie ma filmiku z wypadku, więc nie wiadomo kogo była wina. WV jest pogięty konkretnie i wygląda bardziej jakby w słup przyj***ł niż motor w niego. Być może jak ktoś wyżej napisał, WV wpadł w poślizg, przyj***ł w słup i rykoszetem dostało się motocykliście ?