18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekcja feminizmu.

PÅ...........un • 2015-02-12, 17:31
Coroczny, międzynarodowy zjazd feministek. Z sali pada pomysł: pokażmy mężczyznom świat z naszej perspektywy, a może dotrze do nich w końcu, jak bardzo mamy źle. Z krótkiej dyskusji po chwili wyłonił się konkretny plan: każda z nich zaniecha jakichś czynności domowych, żeby facet był zmuszony sam o siebie zabać. Wynikami podzielą się na kolejnym zjeździe.
Po roku, jak planowały, spotykają się znów. Pierwsza chwali się Niemka:
- No! Moje panie. Ja postanowiłam, że nauczę Hansa sprzątać. Pierwszy dzień nic nie widzę, drugi dzień nic nie widzę, trzeci dzień nic nie widzę, na czwarty dzień widzę jak Hans bierze odkurzacz i salon lśni!
Druga chwali siÄ™ Francuska:
- Ach, no ja moje panie postanowiłam nauczyć Jeana prać. Pierwszy dzień nic nie widzę, drugi dzień nic nie widzę, trzeci dzień nic nie widzę, czwartego dnia widzę jakJean bierze kosz z brudami, pierze, wiesza, prasuje!
Trzecia Rosjanka:
- Ja Saszkę postanowiłam nauczyć zmywania garów. Pierwszy dzień nic nie widzę, drugi dzień nic nie widzę, trzeci dzień nic nie widzę, a na czwarty dzień widzę jak Saszka staje przy zlewie i pucuje wszystko na wysoki połysk!
W końcu Niemka pyta Polki, która cicho stoi w kącie.
- A Ty?
- No... Ja postanowiłam nauczyć Mariana gotować. Pierwszy dzień nic nie widzę, drugi dzień nic nie widzę, trzeci dzień nic nie widzę, na czwarty dzień zaczynam nieco widzieć na lewe oko...

Vinsix

2015-02-12, 18:53
Nie ma to jak mały powiew świeżości.
Pytanie do tego grona archeologów: gdzie wy znajdujecie te kawały? k***a w piramidach?

Grzegorz.C

2015-02-12, 19:07
Taka prawda, naśmiewacie się z tych babek radośnie zapominając że bez nich zaroślibyście pleśnią

joeblack33

2015-02-12, 20:18
jak ten kawał powstawał to Polska pod zaborami była

An...........or

2015-02-12, 20:23
Grzegorz.C napisał/a:

Taka prawda, naśmiewacie się z tych babek radośnie zapominając że bez nich zaroślibyście pleśnią



To,że ty jesteś brudasem, któremu rosną grzybki pod łóżkiem jak mamusia nie posprząta to musi oznaczać,że każdy takim jest?
Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo jak wielokrotnie twoje posty udowadniały, jest ona krótka i pokrzywiona.

Xx...........oJ

2015-02-12, 21:43
@Grzegorz.C Tak, bo strasznie ciężko jest samemu posprzątać.

Templariusz Mariusz

2015-02-12, 21:56
Francuska k***a. Francuzka k***a. Nie ma różnicy?

krzysztof6666

2015-02-13, 12:13
a ja tam uważam że kobieta powinna być mułem jucznym, sam gotuje(lepiej od mojej) sprzątać, prać umiem ale po co mam to robić? Skoro to kobiece zajęcia(kulturowo) i ona ma je wykonywać(bo mi się nie chce i h*j)

ojcieckogut

2015-02-13, 13:15
mieszkam sam i pracuje, w związku z tym muszę sam prać, prasować, sprzątać i gotować etc.

Nikt mi nie wmówi że 8h w robocie jest porównywalne z wykonywaniem obowiązków domowych

Obowiązki domowe to zwykłą codzienność, a porównywanie ich do pracy to tak jakby ktoś narzekał że się dziś narobił bo musiał dwa razy się umyć (rano i wieczorem) a potem zjeść 3 posiłki.

ps. pracuje w biurze