18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lekarz zaczął bić pacjentkę podczas zabiegu.

Lobo24 • 2023-12-22, 13:54
Chirurg w czasie operacji okulistycznej uderza swoją pacjentkę w głowę.
Pacjentka zaczęła się skarżyć na ból u płakać co rozzłościło lekarza.
Kobieta straciła wzrok w 1 oku.

Siriuz

2023-12-22, 14:18
Szef szpitala też za to poleciał. U nas kierownictwo nigdy nie jest odpowiedzialne za nic. pie**olą tylko o wielkiej odpowiedzialności żeby brać kasę jak 10 ludzi pod nim, ale kiedy przychodzi co do czego to umywają ręce. O politykach i urzędnikach nawet nie wspomnę. Dlatego chińczyki przejmują świat.

turor

2023-12-22, 14:59
Siriuz napisał/a:

Szef szpitala też za to poleciał. U nas kierownictwo nigdy nie jest odpowiedzialne za nic. pie**olą tylko o wielkiej odpowiedzialności żeby brać kasę jak 10 ludzi pod nim, ale kiedy przychodzi co do czego to umywają ręce. O politykach i urzędnikach nawet nie wspomnę. Dlatego chińczyki przejmują świat.



Już od małego roszczeniowi rodzice wpajają swoim bezstresowo wychowanym dzieciom: to nie twoja wina !

shoe5maker

2023-12-22, 17:30
Siriuz napisał/a:

Szef szpitala też za to poleciał. U nas kierownictwo nigdy nie jest odpowiedzialne za nic. pie**olą tylko o wielkiej odpowiedzialności żeby brać kasę jak 10 ludzi pod nim, ale kiedy przychodzi co do czego to umywają ręce. O politykach i urzędnikach nawet nie wspomnę. Dlatego chińczyki przejmują świat.



Anglicy także przejęli kawał świata i co z tego dzisiaj zostało? Także spokojnie jak na razie rozwijają się dzięki temu, że od nich kupujemy, ale to się kończy.

oligoxystreone

2023-12-22, 18:24
Nie angole wiedzą co robią,tylko głupie masy napuszczają na siebie,a kasa się zgadza.

flejtuch

2023-12-22, 19:26
Teraz w ramach rekompensaty powinien znaleźć sposób jak jej wzrok wrócić inaczej kara śmierci xd

smc

2023-12-22, 20:23
U nas na szczęście tylko gwałcą pacjentki...

Insaner

2023-12-22, 20:52
Lobo24 napisał/a:

Chirurg w czasie operacji okulistycznej uderza swoją pacjentkę w głowę.
Pacjentka zaczęła się skarżyć na ból u płakać co rozzłościło lekarza.
Kobieta straciła wzrok w 1 oku.



Skąd te dane? Większość portali informacyjnych podawała, że pacjentka cały czas ruszała głową i oczami pomimo próśb o pozostanie w bezruchu i lekarz ją walnął żeby przestała się wiercić bo grzebał jej w oku.

PabloSkills

2023-12-22, 22:24
Dostała dodatkowe znieczulenie.

obccy22

2023-12-22, 23:09
Siriuz napisał/a:

Szef szpitala też za to poleciał. U nas kierownictwo nigdy nie jest odpowiedzialne za nic. pie**olą tylko o wielkiej odpowiedzialności żeby brać kasę jak 10 ludzi pod nim, ale kiedy przychodzi co do czego to umywają ręce. O politykach i urzędnikach nawet nie wspomnę. Dlatego chińczyki przejmują świat.



Z tym, że u nas znaczna większość lekarzy jest na kontraktach, więc odpowiedzialność jest wtedy trochę inna jak etatowca publicznej placówki. A co do dyrekcji to nikt z nich nie stoi nad lekarzem ani nikim takim innym i nie pilnuje, jak wykonywać poszczególne czynności czy procedury, to są samodzielne zawody i odpowiada ten, kto co wykonywał, po to też jest pieczątka pod tym, więc to normalne, że nikt do dymisji się nie będzie podawać z dyrekcji po ewentualnych błędach konkretnych ludzi.

SlimShady

2023-12-23, 00:44
smc napisał/a:

U nas na szczęście tylko gwałcą pacjentki...



Tak k***a dzień dzień strach wyjść z domu. Piekło kobiet ja pie**ole

Belweder

2023-12-23, 12:53
smc napisał/a:

U nas na szczęście tylko gwałcą pacjentki...



Co Ci zrobili? Lekarz kazał Ci ściągnąć koszulkę aby osłuchać płuca?

dupppppp

2023-12-23, 16:29
ogólnie podczas tego typu zabiegu znieczulenie potrafi puścić pacjenta, ja miałem znieczulenie podawane przez dobre 60 minut, gdzie 5 innych osób zdążyło mieć zabieg przede mną. Podczas samego zabiegu też mnie puszczało znieczulenie i pomiędzy laserami dokrapiano na szybko mi znieczulenie, bo zaczynało mocno piec. Łatwo nie było, ale zabieg trwa 10 minut, wiedząc o tym łatwo to przetrwać.