18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Legia Warszawa- Korona Kielce bitwa na śnieżki

mikEWrona • 2013-02-27, 19:43
Jak kolega na YT napisał "Nie taki kibic zły, jak go w mediach pokazują..." ;)



Je...........ny

2013-02-27, 20:51
Nie widzicie że tu są tylko kibice legii? -.-

głodny_toster

2013-02-27, 20:55
Mnie zastanawia jedno...ile razy jeszcze ktoś "odkrywczo" powtórzy zdanie "To są sami kibice Legii"!? :facepalm2:

oc...........an

2013-02-27, 20:55
Ja pie**ole... jak można kibicować Polskim klubom? Ja rozumiem Juventus, Chelsea lub Barcelona - to są kluby w których sportowcy potrafią grać, a Polska piłka nożna to dno dna. Samo kibicowanie tym patałachom powinno klasyfikować ludzi jako idiotów :P

LUKUNKU

2013-02-27, 20:56
"Nie taki kibic zły, jak go w mediach pokazują..." ;) - a gdyby tak Donald i Bronek rzucali się śnieżkami to też byście powiedzieli że są fajni?

_kwiatek_

2013-02-27, 20:59
48 sekunda. łysy typek zbliżający się do wagonu zarwał przepiękny headshot :D

ogonix

2013-02-27, 21:05
DUST DEVIL napisał/a:

Ja pie**ole... jak można kibicować Polskim klubom? Ja rozumiem Juventus, Chelsea lub Barcelona - to są kluby w których sportowcy potrafią grać, a Polska piłka nożna to dno dna. Samo kibicowanie tym patałachom powinno klasyfikować ludzi jako idiotów :P



sam jesteś idiotą. chyba nigdy nie byłeś na meczu i nie poczułeś atmosfery kibicowania. muszę cię zasmucić, ale na meczach twojej barcelonki 90% osób to pikniki, które przychodzą na mecz wpie**alać orzeszki, a nie kibicować. aha, a te wszystkie "wspaniałe oprawy", które widzisz w telewizji zostały wykonane przez specjalne firmy, które się tym zajmują, a nie przez kibiców, którzy sami muszą ogarniać jakoś hajs na takie zabawy, jak to ma miejsce w Polsce.

Dranzes

2013-02-27, 21:07
No, przyjdzie wiosna to będą się napie**alać kamieniami.

Rahmes

2013-02-27, 21:10
Skinol napisał/a:

Bandyci złodzieje mordercy gwałciciele!!! Wypędzić bydło ze Stadionu!!!




Jak ciapaki albo inne brudy zaleją europe i ci najebią kobiete bo z za duzym dekoltem wyjdzie, albo tobie ze pijesz piwo w ramadan to bedziesz jeszcze prosił ich o pomoc ;)

boogeyman

2013-02-27, 21:11
Śnieg jest to chłopaki korzystają. Gorzej kiedy się rozpuści i oczom ukaże się...kostka brukowa :D . Brawo za akcję!

tds1974

2013-02-27, 21:11
ogonix napisał/a:

a meczach twojej barcelonki 90% osób to pikniki, które przychodzą na mecz wpie**alać orzeszki, a nie kibicować. .



Bo po to się chodzi na mecze. Oglądać, a nie rozpieprzać. Tysiąc razy wolę re pikniki, niż te twoje "kibicowanie"
TO JEST KIBICOWANIE?

KTU

2013-02-27, 21:17
DUST DEVIL napisał/a:

Ja pie**ole... jak można kibicować Polskim klubom? Ja rozumiem Juventus, Chelsea lub Barcelona - to są kluby w których sportowcy potrafią grać, a Polska piłka nożna to dno dna. Samo kibicowanie tym patałachom powinno klasyfikować ludzi jako idiotów



A jaki jest sens kibicowania drużynie zza granicy na której mecz albo nigdy nie pojedziesz a nawet jak Ci się w miarę będzie powodzić i będziesz miał hajs to i tak pojedziesz tylko kilka razy w życiu? Pewnie, najlepiej niech nikt nie chodzi i w ogóle niech futbol w Polsce całkowicie upadnie. Lepszy jest lokalny patriotyzm i też możność zrobienia czegoś dla ulubionego klubu niż podniecanie się wynikami drużyny oddalonej o 2000 km. Najłatwiej wybrać sobie Barcelonę i podniecać się w internecie jak wspaniale grają i udawać wielkiego kibica co nie?

oc...........an

2013-02-27, 21:20
ogonix napisał/a:



sam jesteś idiotą. chyba nigdy nie byłeś na meczu i nie poczułeś atmosfery kibicowania. muszę cię zasmucić, ale na meczach twojej barcelonki 90% osób to pikniki, które przychodzą na mecz wpie**alać orzeszki, a nie kibicować. aha, a te wszystkie "wspaniałe oprawy", które widzisz w telewizji zostały wykonane przez specjalne firmy, które się tym zajmują, a nie przez kibiców, którzy sami muszą ogarniać jakoś hajs na takie zabawy, jak to ma miejsce w Polsce.




Ciekawy punkt widzenia. Cóż, mnie bardziej interesuje poziom gry niż 100 kolesi z racami. Może mam bardziej pragmatyczne podejście, ale ja oglądam mecze dla piłki, a nie oprawy i atmosfery ;)

@KTU widzisz, to nie takie proste. Kiedyś byłem bardziej "pro-polski" w kwestii piłki, ale zbyt dużo razy życie zweryfikowało moje sympatie. Rozczarowałem się Polską piłką nożną i od paru lat kibicuję Chelsea (bo to Rosyjski klub :amused: ). Co innego jeśli chodzi np o tenis ziemny - A. Radwańska walczy i nie rozczarowuje. Nawet jak przegrywa to z klasą i dlatego ciągle jej kibicuję.

bachi1997

2013-02-27, 21:23
Czemu tak nie wyglądają wszystkie "bójki" kibiców? :D

Pfciuki

2013-02-27, 21:37
Nie widzę żółto czerwonej kieleckiej k***y korony, cały filmik tylko legła warszawa autor wprowadza w błąd i wszyscy myślą, że nagle tak miło się zrobiło.

tekkit

2013-02-27, 22:46
Znajac skur***** z Legii to w śnieżkach poukrywane kamienie ;) ...