18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Legendarna willa Michaela Jordana

Polnischefuhrer • 2013-11-06, 16:58
ciekawe co na to "gwiazdy" tvn które twierdzą że są bogaczami

Misza123

2013-11-07, 12:59
Zawsze mnie zastanawia po ch*j tym wszystkim bogaczom kuchnia w domu jak i tak zaden z nich nie gotuje tylko gotowe zarcie i restauracje

Szczam_na_Zakrystii

2013-11-07, 13:08
To nie hejtowanie ale zwyczajnie mi sie nie podoba.
Za duże i ogólnie bez sensu. Sam wystrój też nie powala.
19 łazienek? No k***a na co to komu? Ok rozumiem 9 sypialń no to niech będzie 9 łazienek dla każdej sypialni i powiedzmy jedna, dwie dla gości ale 19?! Uwielbiam Jordana ale no tutaj moim zdaniem to wszystko przerost formy nad treścią.

dyziom

2013-11-07, 13:17
Misza123 napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia po ch*j tym wszystkim bogaczom kuchnia w domu jak i tak zaden z nich nie gotuje tylko gotowe zarcie i restauracje



Mówili w filmiku, że Jordan miał swojego kucharza. Znajomi przychodzili do niego na śniadanio-siłkę, a Chef gotował :)

Riffer

2013-11-07, 13:19
Nie ogarniam tego, co to za sypialnia? jesli masz sypialnie i nie jest to 'centrum dowodzenia' i innych takich tylko lozko i telewizor co to k***a jest? mi 2-3 pokoje by wystarczyly i bym zrobil to po krolewsku, ale 1 mi starcza do prywatnosci. i jest gitara, a oni maja tyle miejsca i hajsy a tak to marnuja.

Promek

2013-11-07, 13:29
memengwa napisał/a:

Nie no spoko, każdy ma różny gust, o wystroju się nie wypowiem, ale mam jedno pytanie. Na ch*j komu 19 łazienek i sypialni? No na ch*j



Po to ze jak chce ci sie srac w takim palacu to nie musisz zapie**alac 5 km po schodach, korytarzach,itp. tylko walisz kloca w najblizszej.

Tizmo

2013-11-07, 16:43
Jemu jakoś nie żałuje :) należy mu się za to co potrafił :)

vestar

2013-11-07, 17:31
zazdrosne polaki cebulaki stac go to szaleje, a wy dalej sie kiscie w kawalerkach

gryzly123

2013-11-07, 17:50
chata może i za duża, ale takim basenem to bym k***a nie pogardził :D

monto

2013-11-07, 20:37
Bazyliszek napisał/a:

To jest dom ??
Nie można przecież tam mieszkać, ciągle się czujesz jak na okładce magazynu, wszystko musi stać na swoim miejscu, chłód, mała przytulność, brak domowego ciepła.
Ja mam swoje mieszkanko 85metrów, jak chodzę to muszę patrzeć pod nogi, bo wszędzie są zabawki, z kuchni leci przyjemny zapach, w moim pokoju duży telewizor do filmów.
Przytulnie, rodzinnie, wesoło
To jest dom, możecie hejtować, ja wiem swoje i jakoś mu nie zazdroszczę, mówię serio

a ja znowu wiem ze "mieszkanie w mieszkaniu to nie mieszkanie"

S3ba

2013-11-07, 21:03
BongMan napisał/a:

A tak wygląda dom Warrena Buffeta, jednego z najbogatszych ludzi na świecie, który mógłby sobie za dniówkę kilku takich Michaelów Jordanów kupić...



Postanowiłem sprawdzić co piszesz.

Majątek Buffett'a w 2012 roku wynosił wg. Forbes'a 44mld dolarów.
W roku 2013 Buffett dysponował majątkiem wysokości 53,5mld dolarów. Czyli w ciągu roku wzbogacił się o 9,5 mld dolarów.
Majątek Jordana wyceniany jest na 650mln dolarów.

Czyli biorąc pod uwagę ostatni rok, Buffett zarabia ok. 26mln dolarów dziennie, za co może sobie kupić nie kilku, a jedynie 0.04 Jordana.

tominho

2013-11-07, 22:32
bogactwo skuhwysyny :)

pATRYKOify

2013-11-08, 00:28
Bazyliszek napisał/a:

To jest dom ??
Nie można przecież tam mieszkać, ciągle się czujesz jak na okładce magazynu, wszystko musi stać na swoim miejscu, chłód, mała przytulność, brak domowego ciepła.
Ja mam swoje mieszkanko 85metrów, jak chodzę to muszę patrzeć pod nogi, bo wszędzie są zabawki, z kuchni leci przyjemny zapach, w moim pokoju duży telewizor do filmów.
Przytulnie, rodzinnie, wesoło
To jest dom, możecie hejtować, ja wiem swoje i jakoś mu nie zazdroszczę, mówię serio



Zgadzam się, ale taką zajebistą halę to chciałbym mieć za domem.

max666

2013-11-09, 00:29
Bazyliszek napisał/a:

To jest dom ??
Nie można przecież tam mieszkać, ciągle się czujesz jak na okładce magazynu, wszystko musi stać na swoim miejscu, chłód, mała przytulność, brak domowego ciepła.
Ja mam swoje mieszkanko 85metrów, jak chodzę to muszę patrzeć pod nogi, bo wszędzie są zabawki, z kuchni leci przyjemny zapach, w moim pokoju duży telewizor do filmów.
Przytulnie, rodzinnie, wesoło
To jest dom, możecie hejtować, ja wiem swoje i jakoś mu nie zazdroszczę, mówię serio



Polaczek biedaczek cebulaczek ahahahahahahhah

S3ba napisał/a:



Postanowiłem sprawdzić co piszesz.

Majątek Buffett'a w 2012 roku wynosił wg. Forbes'a 44mld dolarów.
W roku 2013 Buffett dysponował majątkiem wysokości 53,5mld dolarów. Czyli w ciągu roku wzbogacił się o 9,5 mld dolarów.
Majątek Jordana wyceniany jest na 650mln dolarów.

Czyli biorąc pod uwagę ostatni rok, Buffett zarabia ok. 26mln dolarów dziennie, za co może sobie kupić nie kilku, a jedynie 0.04 Jordana.


co ty pie**olisz ?

1 miliard (mld ) to 1000 milionów
czyli Buffet ma 53000 milionów dolarów
a majątek Jordana jak mówisz to 650 mln

no to sobie porównaj 530000 do 650 mld

gryzly123

2013-11-09, 23:16
max666 napisał/a:


co ty pie**olisz ?

1 miliard (mld ) to 1000 milionów
czyli Buffet ma 53000 milionów dolarów
a majątek Jordana jak mówisz to 650 mln

no to sobie porównaj 530000 do 650 mld



co ty pie**olisz, jego wyliczenia są poprawne

Założenie - za dzienne zarobki można kupić kilka dżordanów
Roczne zarobki Buffeta to 9,5mld i może sobie za to kupić 14,5 dżordanów, a więc 0,04 dżordana za dniówkę.