18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leczenie

BongMan • 2012-05-05, 13:42
Spotykają się dwaj przyjaciele.
- Cześć, dawno cię nie widziałem. Gdzie przepadłeś?
- W szpitalu leżałem. Nerwy leczyłem.
- Co leczyłeś?
- NERWY, k***A!!!

weelson91

2012-05-06, 16:40
Po braku komentarzy widzę, że albo nikt nie zrozumiał tego ''kawału'' albo jest tak słaby, że nikt nawet nie chce tego komentować :kupa:

Ja zrozumiałem ale ''kawał'' słaby i piwka nie będzie.

Krysti@n

2012-05-06, 17:12
weelson91 napisał/a:



Ja zrozumiałem ale ''kawał'' słaby



No rzeczywiście jest się czym k***a chwalić ...

truskaff

2012-05-06, 18:40
- Nerwosol proszę
- Co pan powiedział?
- NERWOSOL k***A!!!

Jogurcik

2012-05-06, 19:30
Stary ale jary:)

weelson91

2012-05-06, 20:50
Cytat:

No rzeczywiście jest się czym k***a chwalić ...



No tak jak nie masz nic sensownego do napisania to zawsze możesz napisać coś gównianego i dodać k***a i trzy kropki na końcu, gratuluję inwencji twórczej :plzdie:

krycha7

2012-05-07, 01:02
@up zamknij, że mordę ziomek piszesz nam tutaj, że ogarnąłeś ten dowcip, który jest k***a tak prosty, że idiotą jest nie ten kto nie zrozumie, bo ten kto nie zrozumie jest k***a mega, mega, mega kretynem. A 2x mega kretynem jest ten, kto zrozumienie tego kawału uważa za osiągnięcie (czyt. ty)

Mi się tam kawał spodobał i teraz uwaga: TEŻ ZROZUMIAŁEM!!!! Ależ jestem zajęęęębisty!

Krysti@n

2012-05-08, 00:01
@up To właśnie miałem na myśli, ale nie chciało mi się tak rozpisywać. Wolałem krótszy i prostszy przekaz, który i tak został odebrany jako najgorsza obraza, zamiast jako delikatną krytykę.

A co do:
weelson91 napisał/a:

No tak jak nie masz nic sensownego do napisania to zawsze możesz napisać coś gównianego i dodać k***a i trzy kropki na końcu, gratuluję inwencji twórczej



To właściwe, to ty piszesz ch*jowe komentarze i czepiasz się innych. Przeczytaj swój pierwszy post w tym temacie i wskaż mi chociaż jedno miejsce, w którym twój post nie jest "gówniany". Hmmm... Nie możesz, tak też myślałem. Niezły z ciebie hipokryta. A teraz stul "mordę" i pomyśl nawet trzy razy zanim coś napiszesz.

misiu

2012-05-12, 01:02
a ja nie rozumiem, pytałem nawet mojej polonistki w gimbazjum, ona też nie potrafi zinterpretować, co to oznacza na zadany temat.