18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lech, Czech i Rus. Czy na pewno legenda?

blachahaha • 2014-01-16, 11:34
Państwo Lecha, niby legenda ale różne księgi historyczne np. Perskie opisują wojny z Lechami. Ponadto wiele krajów bliskiego wschodu na Polskę mówi Lechistan (Lech od Lechów a Stan to państwo).

Więcej dowiecie się od nawiedzonego pana poniżej:

Wydaje się że to bajki ale czy na pewno?
Jest to 1 z 11 filmów o Państwie Lecha. Reszta filmów na jednej playliście.

Tassadar

2014-01-16, 11:43
Jestem ekspertem, arabowie Polskę nazywają Bullandia gdyż w języku arabskim nie ma rozróżnienia między fonemem "by" s "py" a także nie ma samogłoski o. Dziękuję za uwagę.

blachahaha

2014-01-16, 11:51
Tassadar napisał/a:

Jestem ekspertem, arabowie Polskę nazywają Bullandia gdyż w języku arabskim nie ma rozróżnienia między fonemem "by" s "py" a także nie ma samogłoski o. Dziękuję za uwagę.



Żaden z ciebie ekspert jak myślisz że na bliskim wschodzie jest jedynie arabski język.

Tassadar

2014-01-16, 12:03
A ja napisałem na bliskim wchodzie czy arabowie? Nice try

BongMan

2014-01-16, 12:30
blachahaha napisał/a:

księgi historyczne np. Perskie opisują wojny z Lechami.


Ja też czasami toczę wojny z Lechami. Ja vs powiedzmy 8 Lechów. Na drugi dzień trochę łeb boli.

yoyoyo

2014-01-16, 21:24
Koleś ma dykcję jak IVONA.

mis_kudlacz

2014-01-17, 08:30
Widzę że na sadolu jest coraz więcej jełopów masturbujących się do filmików z przeróżnymi cudownymi teoriami na temat świata.

Tassadar

2014-01-17, 09:31
Koleś ma dykcję typowo dla swojego wieku, dla ludzi urodzonych 50-60 lat temu. mis_kudlacz a co przeszkadza ci? Masz problem ze zrozumieniem że ktoś może lubić poszerzać swoje horyzonty? Ty za to oświecony po gimnazjum poznałeś już wszelkie tajniki wiedzy jakie ci wpojono, także pozostało ci tylko objawić jedyną prawdę reszcie. Wspaniale

Ciapaty88

2014-01-17, 11:16
Po Ormiańsku(czyli w Armenii) mówi się na Polskę "Lehastan" .