18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Le parkour

~Sunday • 2019-06-30, 11:16
W maczku? :facepalm:

Zcarg

2019-06-30, 11:22
No cóż są ludzie małpy i dałny

de_Sade

2019-06-30, 12:02
Kanapki z tektury, to z czego ma być zabudowa??? I jeszcze bez płynności to robił, każdy by się załamał :/

botspam

2019-06-30, 13:17
ryjem w gorący olej powinien wpaść może by się czegoś nauczył

SirMajkel

2019-06-30, 14:18
niech płaci, albo odpracuje to przynajmniej idiota sobie w CV wpisze, że w maku pracował.

rybsony

2019-06-30, 18:00
Kamerzysta ch*j

polakwrocek

2019-06-30, 22:22
A mógł to zrobić nad frytkownicą...

krasnal_hałabała

2019-07-01, 17:23
Od razu jak zobaczyłem miniaturę filmiku to wiedziałem jak to się skończy. Eh... idioci, wszędzie idioci, cóż za czasy nastały że tylu idiotów jest na świecie, w takim tempie za dwadzieścia lat nie będzie miał kto nas leczyć, kto budować mostów, dróg, nie będzie miał kto uczyć, leczyć, produkować, siać, orać i zbierać, nie będzie niczego tak jak to przewidział Kononowicz, to jest właśnie jego klątwa za to że się z niego śmiali wszyscy i teraz nie będzie niczego, cały świat najpierw cofnie się do średniowiecza periodyzacji europejskiej, potem nastanie prehistoria, najpierw nastanie neolit a później paleolit a następnie wszyscy wejdą na drzewa i będą się na nich r*chać niczym małpy, będą lizać sobie odbyty, będą wyrywać jaja swoim ojcem i je zjadać, weźmie taki jeden banana do mordy i zje go, później wysra tego banana albo nawet nie będzie wiedział jak się sra tylko włoży sobie całą łapę do dupy i wyjmie banana przetrawionego banana którego zje. Nastanie czas kazirodztwa i kanibalizmu oraz autofagii, ludzie będą sobie srali do ryjów i zlizywali jęzorem rzygi z ciał swoich bliskich, będą nieprzyciętymi paznokciami rozrywali brzuchy zmarłych by wysysać im gówno z jelit. Nastanie czas miecza i topora a później czas maczugi i ku*asa, czas poj***nej zamieci, szaleństwa i pogardy, czas końca, czas zmierzchu bogów, Ragnarok.