18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latynoski

~LegendarnyZiom • 2018-10-21, 23:25


Po prostu postaw im taco i wszystko spoko. :ciasteczkowy:

nelbox

2018-10-21, 23:45
Chciałbym być tak opanowanym, jak ten gość. Zamiast tego dostałbym 2 lata w zawieszeniu za pobicie.

r061071

2018-10-21, 23:56
up kolejny damski boxer a nie prościej po prostu się ulotnic

ol...........re

2018-10-22, 00:27
Tak samo jak u mnie po wypłacie z moją.

pekka satan

2018-10-22, 01:11
A moja kobieta to Hiszpanka i dziękuję jej właśnie za takie zachowanie, bo... wierzcie mi 30min ekspresji i jedziemy dalej jak jesteśmy na wyjeździe, śpimy razem jak jesteśmy w domu, jemy kolację. Polecam to Polkom od dawna, bo tygodniowe fochy tylko psują związki. Lepiej wyładować się szybko i mieć spokój. Ile razy ja za Sadola miałem awanturę... ŁOOOOJEZU :)

sh...........ns

2018-10-22, 01:26
jak dlamnie to frajerstwo baba powinna zostac ukarana za takie zachowanie wpierodlem, jak by inne kobviety widziały jak takie coś się kończy to by nawet nie próbowały , a tak traktowane baby sa jak święte krowy

Heydash

2018-10-22, 01:48
@pekka satan i tak i nie bo widzisz co w komentarzach piszą i domyślasz się już pewnie jaki był by finał takiej 'ekspresji' w naszym polskim ciemnogrodzie...

pekka satan

2018-10-22, 05:04
Heydash napisał/a:

@pekka satan i tak i nie bo widzisz co w komentarzach piszą i domyślasz się już pewnie jaki był by finał takiej 'ekspresji' w naszym polskim ciemnogrodzie...



Jestem inżynierem i mam naturę konkretów :) A one takie są... może wylanie drinka/wody w twarz to już za dużo, ale rzucanie kubkiem jednak jest :) i dziś znowu dostanę chwilowy wpie**ol za siedzenie przed kompem do tej pory :D ale to będzie brak śniadania :) (ja mam dzień wolny). Puenta: Kochajcie takie dziewczyny, bo nie marnują czasu :)

wulfgarval

2018-10-22, 05:16
@up
Dodaj, że studiujesz prawo to każda świnia z sadola jest Twoja. Być może włoszkami nie są, ale włochate za pewne tak :ok:

pekka satan

2018-10-22, 05:51
@up

Studiowałem lata temu :) Mam swoją kobietę i mi z tym dobrze, a że lubię spędzać czas na Sadolu to inna sprawa :D
Polecam po prostu zachowania dziewczyn z południa.

(i czytaj wszystkie komentarze a nie ostatni) :)

~_Killa_

2018-10-22, 08:36
Widac ze ja zdradzil i w sumie ma to gleboko gdzies

nowynick

2018-10-22, 08:41
nelbox napisał/a:

Chciałbym być tak opanowanym, jak ten gość. Zamiast tego dostałbym 2 lata w zawieszeniu za pobicie.



czy Ty w życiu miałeś dziewczynę? Ale nie tak na 3 miesiące tylko kilka lat? Przecież to norma, że im odpieprza jak się obejrzysz za inną dupą, grunt, że potem godzą się z nami na kolanach ;)

RadzioC

2018-10-22, 11:40
Po pierwsze to ustawka, az bije w oczy, po drugie jak by mi sie tak laska zachowała to bym stwierdził ze jest chora psychicznie i bym się ulotnił jak to ktos wyzej juz wspomniał. A to ze za kilka dni trzaskała by laske juz poza związkiem to inna sprawa. Nie wiem czy wy tez tak macie ale byłe niedlugo po zerwaniu strasznie chcą sie r*chać.

Nufrevi

2018-10-22, 11:57
Jak kobieta ma okres zawsze tak sie zachowuje, daj jej coś do żarcia i od razu spokój, ale po paru minutach dalej to samo :D

Joystick466

2018-10-22, 11:59
Byłem kiedyś w związku z taką pie**olniętą. Najpierw drze ryja h*j wie o co, później chce ratować związek oporowym dawaniem dupy i lodem. Na początku fajnie, bo rypanie i obciąganko praktycznie codziennie, ale dłużej jak miesiąc nie wytrzymałem. Później przez prawie dwa lata tak ją trzymałem na dystans, że niby wrócę i dalej dawała.