18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LATKOWSKI vs ABW - ZDUPPING

13...........10 • 2014-06-24, 17:15
Cytat:

Zdradzieckie lewacko-prawicowe media przekręciły w celu szukania taniej sensacji cel wizyty ABW w redkacji tygodnika Wprost. O co naprawdę chodziło? Dowiecie się z tego Zduppingu.
Apple dba o swoich klientów, nawet kiedy oni sami tego nie chcą!




osa79

2014-06-24, 19:51
nie tylko nie ten pedał...

Szulcu

2014-06-24, 20:04
Śmiejecie się,a podsłuchani naprawdę cierpią, że stali się ofiarami tego zwyrola. Zamknąć go.. a tamtym wypłacić odszkodowania z naszych podatków!

Martiniquaa

2014-06-24, 20:40
Już abstrah*jąc od tego jak głęboko w poważaniu 'nasi' politycy mają konstytucję i prawo jako ogół, to trzeba podkreślić fakt jak bardzo niedoj***ni są. Czerpią wzorce/ siedzą jeszcze mentalnie w PRL-u, ale robią to tak nieudolnie, że nie dość, że dają się podsłuchiwać, to jeszcze nie potrafią zdusić afery w zarodku. Jak takie nieudaczniki mają zamiar zarządzać państwem policyjnym, do stworzenia którego wyraźnie zmierzają?

ace55PL

2014-06-24, 21:11
Śmieszne? Nawet. Fajne? Trochę. Sadystyczne? W OGÓLE k***A NIE! Co to tu robi? Jak śmieszne by to nie było, to jest podręcznikowy materiał na kwejka, nie na sadola.


Czekam na hejty -,-

SAFerguson

2014-06-24, 21:12
Cytat:

Śmieszne? Nawet. Fajne? Trochę. Sadystyczne? W OGÓLE k***A NIE! Co to tu robi? Jak śmieszne by to nie było, to jest podręcznikowy materiał na kwejka, nie na sadola.


Czekam na hejty -,-



Hejt ch*ju

Nabs

2014-06-24, 21:17
Rozj***ło mnie to :D cały czas wyobrażałem sobie jakąś p*zdę w rurkach z tym makbukiem :D

koziklk

2014-06-24, 21:17
Nie no k***a zajebiście właśnie przez tego typu filmy ludzie myślą że ta afera to nic takiego bo się z tego śmieją

oneshott

2014-06-24, 21:26
I to jest czlowiek ktory nie interesuje sie polityka. Umyj wlosy brudzie.

Dudu

2014-06-24, 21:29
Gość śmiało mógłby podkładać głos pod myszkę Miki.

lukasek92

2014-06-24, 21:41
Już nie komentując tego wytatuowanego, nieśmiesznego kumpla abstrach*jków (moje zdanie) pewnie większość oglądających "to coś" ma wielki zaciesz jak to fajnie podłożył głos pod jakiś film z jakiejś tam afery. Otóż dla niekumatych, ta afera to całe g*wno, które dzieje się w polityce naszego kraju i które teraz wylazło na wierzch. Nie dajcie się ogłupić manipulacji jaka napływa z ust tych ch*jów z wiejskiej i innych mądrali. Dobrze że chociaż dziennikarze się zjednoczyli i nowe nagrania mogą być ukazane opinii publicznej. A jak chcecie żeby nadal złodzieje z PO okradali was (lub waszych rodziców) - podatników, sponsorując sobie kampanię wyborczą, minister spraw zagranicznych nazywał was małpkami i kto wie co jeszcze, to dalej zalewajcie ze śmiesznego filmiku, który de facto pokazuje atak na wolność w tym złodziejskim ustroju, którzy żartownisie nazywają demokracją.

Uve_Kolarz

2014-06-24, 22:34
Weźcie nie wrzucajcie filmików z tego zduppingu. To jest tak ch*jowe, że już nawet na kwejka się nie nadaje. Wypie**alać z tym stąd.

TarczaKowadło

2014-06-24, 22:44
ależ to jest k***a drętwe... normalnie rigor mortis.