18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

latająca taksówka

nowynick • 2017-02-28, 12:31
na razie testowana na Arabach :mrgreen: , jak już wyeliminują wszystkie usterki to może będą takie latać w Europie ;)

DarthMoon

2017-03-03, 09:10
Niech teraz latają taksówkami. Za 20 lat jak największe gospodarki zaczną przestawiać się na inne źródła energii (ropa zacznie sie kończyć) to będą arabusy znowu jeździć na kozach i żreć piasek.

gallaleta

2017-03-03, 11:12
gówno, wyobraźcie sobie awarię, jedno śmigło padnie i zajebista taksówka straci stabilność :-D

RapujacyToster

2017-03-03, 11:16
Ja chcę widzieć jak wsiadają/wysiadają w pośpiechu i wirnik obcina im ręce i nogi :amused:

gupichuj

2017-03-03, 11:31
Upie**olę sobie taki tylko że spalinowy, a co k***a? Tylko wyjdę z psychiatryka i zbieram na silnik od ścigacza.

NafazowanyKoleś

2017-03-03, 12:59
gallaleta napisał/a:

gówno, wyobraźcie sobie awarię, jedno śmigło padnie i zajebista taksówka straci stabilność :-D




No nie wiem k***a, nie wyobrażam sobie. Gdybym był tego projektantem to moc docelową silników ustawiłbym na ~70%. W razie awarii jednego z ośmiu wirników komputer automatycznie zwiększałby moc drugiego w pionie z tej samej osi i zmniejszał odpowiednio ciąg tego na przeciwległym końcu osi żeby utrzymać stabilność. Odpowiednio korygowałby też drugą oś i w ten sposób lądujesz awaryjnie i bezpiecznie.

No to nie jest takie trudne, to już nie są czasy nokii 3310 i k***a poloneza że wszystko jest proste jak budowa cepa i albo działa albo nie. Chłopie gdzie ty się uchowałeś?

wowku

2017-03-03, 14:59
W hamburgeryce nie przejdzie bo podobna ma mieć udźwig do 100kg :D

nowak-michal

2017-03-03, 20:12
Cytując pewnego artystę: "coście sk***ysyny uczynili z tej.... strony".
Co ma latająca taksówka do czarnego humoru i sadyzmu?

wodzwioski

2017-03-03, 20:18
Patrzcie ludzie! Właśnie nadchodzi przyszłość, o której marzyliśmy za dziecka.


Teraz jeszcze tylko 15 lat w kopalni i sobie taki kupię!