18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lata pszczoła koło czoła

Flodzia • 2023-08-21, 12:27

Darude - Sandstorm :-D

Love_is_Love

2023-08-21, 12:31
No tak się k***a tańczyło w latach 90.
;-)

Policeman

2023-08-21, 13:05
Nie odkryję ameryki, ale Jezu... co za idiota. Typowy zachodni frajer, whigger, fryzurka na szkolną ofiarę. Kupił spray i uznał,że pewnie się psika i osy umierają od razu. Nie wiem, brakowało by się zj***ł na ziemię, zdechł i nie przekazał swoich upośledzonych genów dalej.

Antoni79

2023-08-21, 14:00
Jak dużo os to ten spray nie starczy. Na kilka strzałów dobra gaśnica starcza, więc trzeba celnie.

0dbytBiskupa

2023-08-21, 14:56
Policeman napisał/a:

Nie odkryję ameryki, ale Jezu... co za idiota. Typowy zachodni frajer, whigger, fryzurka na szkolną ofiarę.


No tak, z narodowych kanałów na jutubie wiemy, że cały Zachód jest spedalony. Nie to co u nas, sami prawdziwi mężczyźni, ze szramami na mordach i patriotycznymi dziarami napie**alają do os z miotacza ognia. A ruscy to nawet z kałacha.

Rutus

2023-08-21, 17:22
Antoni79 napisał/a:

Jak dużo os to ten spray nie starczy. Na kilka strzałów dobra gaśnica starcza, więc trzeba celnie.


Gaśnica ma duże ciśnienie i rozrywa banię os. Ja wolę zwykłym muchozolem w spreju dozować im dawkę w otwór nie rozrywając bańki szybciej się duszą. Druga sprawa dureń stanął centralnie pod gniazdem zamiast obok, szkoda że jeszcze gęby nie otworzył jak patrzył w górę.

turor

2023-08-21, 17:54
0dbytBiskupa napisał/a:

No tak, z narodowych kanałów na jutubie wiemy, że cały Zachód jest spedalony. Nie to co u nas, sami prawdziwi mężczyźni, ze szramami na mordach i patriotycznymi dziarami napie**alają do os z miotacza ognia. A ruscy to nawet z kałacha.



Ciebie nie liczymy, reszta się zgadza :D

Pie-sse

2023-08-21, 18:10
Srogie piguły

Geraldinio

2023-08-21, 21:03
Love_is_Love napisał/a:

No tak się k***a tańczyło w latach 90.



Potwierdzam. Pół litra na łebka, 2 browce i Prodigy! to były kuźwa piękne czasy. Teraz wypiję 3 lampki czerwonego wytrawnego, i 3x muszę schodzić w nocy do kibla, dostając przy tym zadyszkę.
Starość jest ch*jowa... :cry:

Mirek19850509

2023-08-21, 22:31
Jestem uczulony na jad ,i kuzwa nigdy nie macham lapami Ani nie oddycham jak lata koło mnie , mój oprawca ,co za tym idzie nie gryzą mnie nawet jak się przy koszeniu trawy w ul wpierdzielilem , to powoli odszedłem nie oddychajac nie stać ryja ,nie machając rękami ,i patrzcie nie gryzą , a jak im dasz sygnał z oddechu że jesteś to wiedzą gdzie gryźć i machanie łapami nic nie daje tylko je wk***ia , tyle pipki co się os boją .A i zawsze mam szluga w gębie , to może ten dym je odstrasza hoj wie :-P

ProVVe

2023-08-22, 00:30
Hahahaha k***a złoto :-D . Szerszenia sprejem i czapka "szacunek" ahahhah

0dbytBiskupa

2023-08-22, 13:56
Geraldinio napisał/a:

Potwierdzam. Pół litra na łebka, 2 browce i Prodigy! to były kuźwa piękne czasy. Teraz wypiję 3 lampki czerwonego wytrawnego, i 3x muszę schodzić w nocy do kibla, dostając przy tym zadyszkę.
Starość jest ch*jowa...


Na szczęście, ja mam kibel koło sypialni. Dopiero teraz to doceniam. Zapie**alanie po schodach w środku nocy to wyzwanie jak wejście na Kasprowy.

waloos

2023-08-22, 23:18
O k***a, co parsknąłem :D :D

dobry i kreatywny materiał. Piweczko zasłużone

kulawiec

2023-08-24, 00:46
E tam, tyle łapek ,myślałem, że spadł, a to tylko jakaś ciota skacze.