18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Laskowik i Smolen - Kuchnia

stalowyszczur • 2012-11-24, 13:54
Jeden z najlepszych skeczy tego mistrzowskiego duetu. Niestety znalazlem tylko w wersji audio. Ze sie tak wyraze, skecz jest dla kumatych rzeczywistosci z "poprzedniej" epoki.
Absolutne mistrzostwo.

" - Tu sa ustawy, uchwały, chwała górnikom, chwała hutnikom, wała chłopom"

" - Gotuje sie
- Jak gotuje to trzeba mieszac
- A jak sie zagotuje, to bedziemy lac.... w miche...
- A w jakiej kolejności?
- Jak to w jakiej kolejności, najpierw zbiorowo, potem indywidualnie..."


hejcior

2012-11-24, 15:52
Nie znalazłeś video bo ten skecz jest zatytułowany "Kociołek" a nie kuchnia...

Pozdrawiam

łysa_pała

2012-11-24, 18:35


nie musisz dziękować... ale i tak większość młodych użytkowników nie zrozumie połowy żartów...

Kocewicz

2012-11-25, 21:07
Na "winylu" i tak lepiej brzmi.

Muteo

2012-11-26, 00:42
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że dzisiaj patrząc na to smiejemy się (ci którzy choć odrobinę "kumają" jak wyglądała rzeczywiśtośc lat komuny), a większość urodzona w latach `90tych nie widzi, że to samo dzieje się na ich oczach, ubrane w ładne wdzianka "wspólnego narodu". Wtedy to nasi rodzice walczyli o wolnośc, dzisiaj to Nam jako ówczesnym dzieciakom przyjdzie poświęcić się i rozpieprzać system. Smutne, że jak bumerang co dziesiąt lat historia powraca w innym wcieleniu, kazde pokolenie tego kraju jest "chore", dzięki indoktrynie i politycznemu wypaczaniu mózgu.
Dziękuję autorowi za wrzutkę, jest to jeden z niewielu występów Tey`a i S-ki, których nie mam na dysku.

Yessurr

2012-11-26, 01:15
"Młodsi nie zrozumieją."
"Niekumaci nie zrozumieją."
"Pozdrowienia dla kumatych."
W domyśle - rozumiem, jestem przezajebisty. k***a, no roznosi mnie inteligencja, lateralne myślenie, świadomość tamtych czasów i niesamowicie szeroki, rozwinięty światopogląd.
Niech ta część pode mną lub Ci, którzy zamierzali wypowiedzieć się w tym stylu podarują sobie.

Na ch*j takie pisanie? Doceniasz i rozumiesz - świetnie, stawiaj browar albo po prostu wysłuchaj i leć dalej, ewentualnie komentuj mądrze tak jak wyżej Muteo.
Nie stawiajcie siebie wyżej i nie próbujcie patrzeć z dołu na resztę.

hakeryk2

2012-11-26, 03:29
Dzisiejsze skecze mogą possać pałkę Teyowi. Geniusze sarkazmu, mistrzowie ciętego humoru. Potężna dawka twardego humoru.