18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Larp isbandia VIII

miedziak • 2011-06-07, 09:45
Potężny czarnoksiężnik rozpie**ala system 8-)



może gdzieś wam mignę, w tle podczas tej bitwy w 1:50 :-P
Swoją drogą taki larp to bardzo fajna zabawa, nie dosyć że dużo biegania na świeżym powietrzu, to jeszcze całkiem fajnie robiło się ekwipunek.

miedziak

2011-06-07, 19:21
czarkoski napisał/a:

och co to za nuta ? KTO WIE ???????



"o fortuna"

koniu

2011-06-07, 23:45
@up+up
no i właśnie za 'O, fortuna" poszło piwo

WhyMe?

2011-06-08, 10:47
Wielki czarnoksiężnik po ch*ju, rajtuzy mam lepsze od niego :D

lapps

2011-06-08, 15:41
co mmorpegi wam juz nie starczaja to zaczynacie biegac przebrani za pojebow po lesie? cpuny

SilesianHunter

2011-06-08, 20:28
A ja dla odmiany bym na takie coś poszedł pod warunkiem, że mogę kogoś legalnie i bez konsekwencji zaj***ć dowolną bronią białą, najlepiej "elfa" w rajtuzach, "tajemniczego" drowa, przech*jmaga w leginsach od siostry. :-D

Zabawa przednia ale won z tym do lasu.

Chapam_dzide_Allahowi

2011-06-09, 02:35
@
SilesianHunter napisał/a:

A ja dla odmiany bym na takie coś poszedł pod warunkiem, że mogę kogoś legalnie i bez konsekwencji zaj***ć dowolną bronią białą, najlepiej "elfa" w rajtuzach, "tajemniczego" drowa, przech*jmaga w leginsach od siostry. :-D .



A co jak elf zajebie ciebie? Co matce pan wladza powie? Ze cie elf w lesie zaj***l?

Fragless

2011-06-09, 03:57
miedziak napisał/a:

bardzo fajna zabawa



Zabawa to by się zaczęła jakby wpuścić tam dresiarzy.

biver

2011-06-09, 06:47
3 pytania do filmu:

I. Jaki to serv
II.Który masz lvl
III.Gdzie expisz z ta swoja ekipa


oksi89

2011-06-09, 16:13
Jak byłem mały, to się na osiedlu bawiliśmy z kolegami w wojny. Mieliśmy pistolety na kulki i solidne kije. Ale trochę już się postarzałem.


Tak na poważnie- jak miałem z 16 lat, to jacyś kumple mnie kiedyś na takiego LARPa wyciągnęli. W pewnym momencie zaczęło na mnie lecieć jakiś 3 gości ze skrzyżowanymi rękoma, niewiele myśląc zaj***łem pierwszemu z drewnianego "miecza". Wywalili mnie z imprezy. Ponoć poszło o to, że miał czar niewidzialności i i tak po prostu tego zrobić nie mogłem :shock:

SilesianHunter

2011-06-10, 12:48
rufette napisał/a:

@

A co jak elf zajebie ciebie? Co matce pan wladza powie? Ze cie elf w lesie zaj***l?



Nie zabije mnie bo on będzie sobie kulał kośćmi żeby dowiedzieć jakie mi obrażenia zadał. :-)

miedziak

2011-06-10, 17:49
no tam zasady były takie że jak ci zajebią z otulinowego miecza (boli jak byś dostał z normalnego kija, tylko nie łamie kości) to tam traciłeś najpierw pancerz jeśli takowy miałeś, później zdrowie, a na końcu życie i lazłeś do rispołna. Jak było 300 osób to się całkiem fajnie bawiło. No ale jak sobie idziesz się bawić i nie znasz zasad, to z durnej piłki nożnej na boisku cię wyjebią, kiedy zaczniesz nią kozłować.

Czciborek

2011-06-10, 18:59
Ale frajerstwo:) LARPY są dla mięczaków :) jak ktoś chce się wyżyć to zapraszam na trening jakiejkolwiek grupy odtwórstwa historycznego średniowiecza. Tam jest walka na stal a nie pedalskie otulinowce. Mam swoje bractwo od 9 lat i walka w naszym klimacie to ostra nawalanka a nie jakieś dziecinne lupu-cupu.

MrRudolf

2011-08-17, 17:25
Zawsze można ekipę sadistica zrobić i pokazać im co to party "HARD"

Keepo

2011-09-10, 16:07
Jak to się kiedyś mawiało... "Wyjdź na dwór może pod twoim blokiem napie**alają się magowie".

iceman_

2011-09-10, 16:33
jak widzę słowo elf to mam ochotę komuś zaj***ć