18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RaWoon

2012-04-05, 14:09
A do łaczenia ramy uzyto kastetu... zawsze to bezpieczniej :)

mongolski_nudysta

2012-04-05, 14:13
proponuję obejrzeć jakieś filmiki ze zlotu VAG`a czyli grupy volkswagen, audi, skoda. ludzie tam wsadzają koła po 20 cali z bentley`ów czy porsche do golfów na glebie czy takich audi. pozdrawiam :D

Qunda

2012-04-05, 14:15
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


:facepalm2: mechanik od siedmiu boleści... co robisz na studiach? Chyba podajesz kawę wykładowcy.

Panowie, Panie, gimbusy i baby z ch*jem. Mam przyjemność przedstawić Wam... ZĘBATKĘ!
Obrazek
Wydrukujcie sobie i powieście nad łóżkiem.


Jak to jest zębatka!? :homer:
Sam miałes chyba hulajnoge,albo masz.

18kamel

2012-04-05, 14:20
kunda5 niestety sie mylisz, pokazałes koła zębate a spieprzaj_dzbanie pokazał zębatke:P

lintu

2012-04-05, 14:50

karolas123

2012-04-05, 22:34
Co dziwnego w feldze od bentleya w Audi? Spoko wzór, pancerna i pewnie w dobrej kasie. A ze rozstaw sie zgadza to taka unifikacja czesci czesto miedzy tymi markami wystepujaca.

kl3juuu

2012-04-05, 23:14
KroQQQ napisał/a:

UWAGA BĘDZIE MÓWIŁ SPECJALISTA!
Jako radosny student pierwszego roku wydziału mechanicznego na PW bezapelacyjnie stwierdzam iż w chwilą gdy ów wyluzowany koleżka naciśnie na pedał wprawiając w ruch korbę, która przekaże kręt zębatce napędzającej przednie koło do prędkości powiedzmy v (środek koła) to tyle koło zacznie poruszać się również z prędkością v(środek tylnego koła). Z profilu prędkości na tylnym kole jasno wynika iż punkt styku ręki i koła (nazwijmy go np. punktem A) uzyska prędkość 2v i cały lans na zimny łokieć ch*j strzeli.



Mówiąc po polsku:
Tylne koło zacznie się kręcić i już se łokcia na kole nie potrzyma.

Dobrze to skumałem ?

BlackWiz

2012-04-06, 16:25
W tym przypadku podczas jazdy chyba co najwyżej ciepły łokieć.

Yasiu99

2012-04-06, 20:54
Pan który pyta o zębatkę wyj***ł jak łysy grzywką o kant kuli...
Po ch*j ci człowieku zębatka?? no ja pytam na ch*j?
Jak masz pedały bezpośrednio do koła uczepione to nie musisz nic nigdzie łańcuchem ani zębatką ani niczym, kurka blaszka przekazywać.
Musi dorobić błotniki i zimny łokieć się uda.