18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lajk if ju kraj ewritajm

Ne...........es • 2014-02-28, 15:34
Was tez wk***ia jak karly zabieraja wszystkie dziewczyny :( ?[/list]

nowynick

2014-02-28, 15:39
i tak loda zrobiła martwemu karłowi, więc cały wysiłek w p*zdu...

Nexures napisał/a:

Was tez wk***ia jak karly zabieraja wszystkie dziewczyny :( ?



Twierdzisz, że jakiś karzeł Ci panienkę podpie**olił? :shock: Ja bym największe upokorzenie życia zachował dla siebie, ale miło że się nam pochwaliłeś :loldev:

RockyWood

2014-02-28, 16:28
@up

...ciekawe że mi to do głowy nie przyszło



...o - ja - pie**olę :facepalm:

epicki komix

bankurwazaco

2014-02-28, 17:14
Was tez wk***ia jak karly zabieraja wszystkie dziewczyny ?

yyy... nie?

Uechtacz

2014-02-28, 17:44
To nie karzeł, tylko dziecko tej kobiety.
Żeby nie rozumieć prostego rysunku satyrycznego, ja pie**olę...

joe_blackdog

2014-02-28, 18:13
te komiksy są zawsze tak bardzo chore oO
piwo

bezimienny90

2014-02-28, 18:18
Czasem się zastanawiam po co ludzie tracą czas na tworzenie tego typu bezsensownych 'komiksów'... Jak ktoś nie wie co ze sobą zrobić to niech się np weźmie za jakieś ćwiczenia i wspomoże pracę serducha skoro na mózg za późno...

wyrwany16

2014-02-28, 19:36
@bezimienny90
A teraz sobie wyobraź pojeba, który jest w ch*j silny i sobie idzie chodnikiem wieczorem bądź w nocy :) Więc niech lepiej rysuje porąbane komiksy :)

Arjatkurwa

2014-02-28, 23:48
Ej Panowie! To się przeca da spokojnie interpretować :D Plansza pierwsza : widzimy gościa z naroślą (jakąś ułomnością) , który próbuje się przypodobać matce z dzieckiem. Jako że dziecko jest już duże a mama ma nietęgą minę ,zakładam że to "nowy tatuś" dziecka. Rozwala głowę (umysł ,psychikę) i zastępuję to swoją naroślą. Czyli niszczy dzieciaka i robi z niego swoją marionetkę.Mamie się podoba i zaczyna pucować gałę dziecku, które jet de facto częścią "nowego tatusia". Można tu się dopatrywać potępienia dla wykorzystywania dzieci czy czegoś w tym rodzaju. Dziękuje za uwagę!