18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lady gaga ma penisa

auron123 • 2009-09-07, 16:26
Dowiedziałem się straszliwej prawdy Piosenkarz Lady Gaga nie jest kobietą cały czas nas okłamywała xD





RudaGrazyna

2009-09-07, 18:53
ch*j tak naprawdę z lady gaga... na taki serwer jak sadistic.pl trafia taka szmira z takich szmatławych serwerów.. dobra "samosia" rozumiem bo to piszą popie**oleni ludzie (cyt. "lecą mi z pochwy pary, co mam zrobić?") ale wrzucać to jakieś gówno ze szmatławych portali to lekkie przegięcie...

ra...........el

2009-09-07, 19:02
nie chce krytykowac ale jak na mój gust to jest zasmiecanie sadistica... na pierwszej focie nic nie widac a na drugiej są to evidentnie żółte (czy tam pomarańczowe) majtki... komus sie ta strona z pudelkiem pomyliła...

Ag...........pt

2009-09-07, 19:03
resurecting napisał/a:

ch*j tak naprawdę z lady gaga... na taki serwer jak sadistic.pl trafia taka szmira z takich szmatławych serwerów.. dobra "samosia" rozumiem bo to piszą popie**oleni ludzie (cyt. "lecą mi z pochwy pary, co mam zrobić?") ale wrzucać to jakieś gówno ze szmatławych portali to lekkie przegięcie...



nie ch*j z lady gaga, tylko lady gaga z ch*jem

jonek00

2009-09-07, 19:15
póki nie pokażecie jej stojącego, twardego penisa to nie zawracajcie tutaj dupy ludziom, nikt chyba nie ma tu ochoty na podstawie filmiku robionego z 30 metrów na którym gówno widać lać pod siebie z ekscytacji...

DMN

2009-09-07, 19:44
studnia3 napisał/a:

ja nawet nie wiem kto to jest ta lady gaga ;p



Oski_m napisał/a:

To ktoś znany?



Takie teksty nawet nie są śmieszne... Gdzie wy k***a żyjecie, halo! pobudka! Mamy XXI wiek, wyjdźcie k***a z domu, zaczerpnijcie powietrza, zobaczcie co gra w radiu czasem... Ze wsi jesteście czy co? Nie trzeba czytać portali plotkarskich czy śledzić życia publicznego na bieżąco aby się co nie co orientować.

Ag...........pt

2009-09-07, 19:45
Ja się nie orientuję kto to Lady Gaga.

swierzaq

2009-09-07, 19:50
teraz to nikt jej nie zna a jak leci w radiu to wszyscy razem z nią śpiewają haha

Oski_m

2009-09-07, 19:52
~DMN
Nawet nie próbowałem być śmieszny zadając to pytanie. Nie mieszkam na wsi. Nie słucham radia. Teraz już wiem że jest piosenkarką. Nie słucham takiej muzyki.

rambo_killer

2009-09-07, 19:52
@~DMN
Nie wpadłeś na to, że nie wszyscy słuchają RMF Max, MTV? Nie każdy jest fanem nastoletnich idoli, a które są gównianej jakości dla wyrafinowanych słuchaczy?Nie miałem pojęcia kim Ona była, ale wpisałem ją w googlach i teraz wiem - żeby nie było, że w 21 wieku nie znam wszystkich artystek, które pokazują fiuta na scenie.

Ag...........pt

2009-09-07, 19:55
swierzaq, w radiu powiadasz? A w jakim? Jeżeli już słucham to Ram, Afery i ewentualnie Trójki. Jakoś tam na nią nie trafiłem.

Bogna

2009-09-07, 20:04
DMN napisał/a:

zobaczcie co gra w radiu czasem...


:lol:

rycyk20

2009-09-07, 20:08
kiedys o niej słyszałem i od razu powiedziałem że lady gaga to dobra nazwa dla tranzystora.....
jak ja lubię mieć rację :D

Krzysztof

2009-09-07, 20:13
Ja też nie wiedziałem kto to jest... I nie czuję się z tego powodu jakiś gorszy, więcej jestem nawet dumny, że mnie to ominęło.

Br...........16

2009-09-07, 20:56
1. zwarzywszy na kilkogramy tapety na twarzy nie zdziwilbym sie jakby to byl jej 'najmniejszy' problem (ale mi sie udalo z tym 'najmniejszy' hihihi)
2. jak mozna nazwac piosenkarka/piosenkarzem kogos kto przez 3 minuty powtarza 2-3 slowa do stekania robionego w komputerze? wiele osob ma podobnie, to sie nazywa jakanie...