18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lądowanie Black Eagles

evilmatt • 2013-02-12, 00:33
Lądowanie południowokoreańskiego zespołu akrobacyjnego Black Eagles na zeszłorocznym Air Show w Waddington.

Jako ciekawostkę dodam, że jest wysoce prawdopodobne, że pojawią się na tegorocznym Air Show w Radomiu. :D

LukChopie

2013-02-12, 20:41
nic się nie rozwala nie ma sensu oglądać :(

Turek28

2013-02-12, 21:07
Ma ktoś jakieś statystyki na ile pokazów lotniczych jest tam jakaś katastrofa? Czy tylko mi się wydaje, że na każdym pokazie jest jakiś wypadek, czy może tylko dowiaduję się o tych co była katastrofa

evilmatt

2013-02-12, 21:26
Statystyk nie mam, ale gdzieś tak po katastrofie Freece Tricolori w Rammstein wprowadzono zmiany poprawiające bezpieczeństwo, np.: określono odleglość od publiczności itd. Zmiany te poprawiły sytuację i można powiedzieć, że od kilku ładnych lat katastrofy na pokazach to rzadkość, a już takie gdzie giną ludzie to prawie się nie zdarzają. Częściej zdarzają się wypadki/incydenty gdzie, np.: samolot wypadnie z pasa, czy drogi kołowania (Austriacki Pilatus na AS 2011 w Radomiu), albo taki przypadek z Air Power w Zeltweg gdzie skoczek połamał sobie kulasy podczas desantowania z Herca.

TwojMatka

2013-02-12, 22:18
gdyby to było u nas, ludzie próbowaliby obrzucać te samoloty puszkami po browarach

mayday1707

2013-02-12, 23:59
evilmatt napisał/a:


Jako ciekawostkę dodam, że jest wysoce prawdopodobne, że pojawią się na tegorocznym Air Show w Radomiu. :D



Taaa, ciekawe kto się w tym roku pie**olnie w warchołowie. 3 edycje i zawsze coś się działo.

evilmatt

2013-02-13, 00:23
mayday1707, Co ja Ci mogę powiedzieć... shit happens ;-)

zawada1910

2013-02-13, 02:26
@mayday1707 Edycji było więcej niż 3, wypadek był 2 razy, więc nie świruj, ale dzięki za komplement tylko mogłeś z duzej litery napisać Warchołowo :)
P.s. Skonczcie juz z ta chytra baba, było śmiesznie ale ileż można? A do tego polecam zobaczyc otwarcie beidronki w Łodzi.. i pewnie w wielu miastach podobne rzeczy zdarzaja sie czesto.

mayday1707

2013-02-14, 00:01
zawada1910 napisał/a:

@mayday1707 Edycji było więcej niż 3, wypadek był 2 razy, więc nie świruj, ale dzięki za komplement tylko mogłeś z duzej litery napisać Warchołowo :)
P.s. Skonczcie juz z ta chytra baba, było śmiesznie ale ileż można? A do tego polecam zobaczyc otwarcie beidronki w Łodzi.. i pewnie w wielu miastach podobne rzeczy zdarzaja sie czesto.


Czytaj chłopie ze zrozumieniem.
Sprawdź sobie kronikę. 3 ostatnie pokazy to jak nie wypadki to awarie przerywające pokazy.

Co do warchołowa to czemu mam pisać z dużej? Czy murzyn piszemy z dużej?
Nie! Więc po co się czepiasz?
Ciesz się że nie mieszkasz bliżej Warszawy i nie ochrzczony zostałeś mianem kołtuna