18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ładny dzwon

Bajdus1962 • 2015-07-18, 16:49
Przyjemny dla oka, upadek sprzed 3 tygodni podczas meczu I ligi żużlowej, pomiędzy Startem Gniezno, a Orłem Łódz (45:45)

Winowajca upadku Borys Miturski, skończył jedynie z rozciętą łapą, natomiast jego kolega z drużyny Jakub Jamróg, zakończył mecz z czterema złamanymi kośćmi, trzech sródstopia oraz ręki.



PS. Tamta niedziela, była wyjątkowo pechowa, we wszystkich meczach Ekstraligi i I ligi, połamało się łącznie 4 czy 5 zawodników.

ganji

2015-07-18, 17:14
Tor był zły.

cola1111

2015-07-18, 17:31
Nigdy nie jarałem się żużlem, ale jak można tak zapie**alać na torze w którym przed chwilą kopaliśmy dziury?? (przed startem chyba każdy musi ''popalić gumę'' na tym torze). Dziwne że te wypadki i tak rzadko się zdarzają, jak widzę te dziury to wydaje mi się, że każdy mecz powinien się skończyć co najmniej dwoma trupami... Ogólnie sport trochę uwsteczniony, w rajdach czy wyścigach kwestia bezpieczeństwa jest priorytetem a tutaj polaczki sobie zapie**alają jak chcą i nawet są w tym dobźi ;D

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-18, 17:59
cola1111 napisał/a:

Nigdy nie jarałem się żużlem, ale jak można tak zapie**alać na torze w którym przed chwilą kopaliśmy dziury?? (przed startem chyba każdy musi ''popalić gumę'' na tym torze). Dziwne że te wypadki i tak rzadko się zdarzają, jak widzę te dziury to wydaje mi się, że każdy mecz powinien się skończyć co najmniej dwoma trupami... Ogólnie sport trochę uwsteczniony, w rajdach czy wyścigach kwestia bezpieczeństwa jest priorytetem a tutaj polaczki sobie zapie**alają jak chcą i nawet są w tym dobźi ;D



Pomijam fakt że nie jestem kibicem żużla i nie lubie tego sportu ale to co napisałeś zakrawa o bycie upośledzonym.
Sport motorowy ma wpisane to że jest niebezpieczny to po pierwsze.
Po drugie nie tylko "polaczki" uprawiają ten sport więc się dokształć sp***olino.
A po trzecie naucz się pisać.

cola1111

2015-07-18, 18:37
Up
MORDA PSIE!!!
Jak śmiesz nazywać mnie sp***oliną, k***o j***na!
Naucz się czytać ze zrozumieniem niedoj***ny niedorozwoju, gdzie napisałem, że reszta sportów motorowych jest super bezpieczna??
Mamusia czytać nie nauczyła?? Mamusia dała dupy dyrektorowi w zamian za ukończenie gimnazjum??
sp***olina to ty, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem a wyzywasz innych ludzi. Gardzę tobą, jesteś śmieciem, szkoda, że żyjesz bo marnujesz drogocenny tlen, nie zasługujesz na niego.
''kwestia bezpieczeństwa jest priorytetem'' Wiesz co oznacza to zdanie?? Wiesz ile kosztuje kask do WRC?? Jakie są procedury dopuszczenia toru do wyścigu MotoGP??
Ty jesteś sp***oloną i nawet nie waż mi się tu odpisywać.
Jeszcze raz napiszę. MORDA PSIE.

natking

2015-07-18, 18:51
Szajbaman i cola, a teraz dajcie sobie rączki i pocałujcie ładnie :D

BityKablem

2015-07-18, 19:13
Ja wolę bezpiecznie spędzić czas przed komputerem

bleblebator1

2015-07-19, 01:41
BityKablem napisał/a:

Ja wolę bezpiecznie spędzić czas przed komputerem


poważnie?
To oglądnij szklaną pułapkę 5

kydeM

2015-07-19, 10:14
gdyby jeszcze ten lecący motor ściągnął trzeciego to dopiero byłaby zacięta walka do końca

ellsworth

2015-07-19, 20:41
cola1111 napisał/a:

Up
MORDA PSIE!!!
Jak śmiesz nazywać mnie sp***oliną, k***o j***na!
Naucz się czytać ze zrozumieniem niedoj***ny niedorozwoju, gdzie napisałem, że reszta sportów motorowych jest super bezpieczna??
Mamusia czytać nie nauczyła?? Mamusia dała dupy dyrektorowi w zamian za ukończenie gimnazjum??
sp***olina to ty, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem a wyzywasz innych ludzi. Gardzę tobą, jesteś śmieciem, szkoda, że żyjesz bo marnujesz drogocenny tlen, nie zasługujesz na niego.
''kwestia bezpieczeństwa jest priorytetem'' Wiesz co oznacza to zdanie?? Wiesz ile kosztuje kask do WRC?? Jakie są procedury dopuszczenia toru do wyścigu MotoGP??
Ty jesteś sp***oloną i nawet nie waż mi się tu odpisywać.
Jeszcze raz napiszę. MORDA PSIE.


Kup sobie od razu całą fabrykę maści na ból dupy, bo taka sp***olina jak ty bez tego się nie obejdzie.