18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Virulent

2010-10-01, 22:44
Nieźle skontrastowane. Po jednej stronie dopalacze.com a po drugiej nagrobki ;D

Virulent

2010-10-01, 23:42
@kamikadze51293

nie jestem pewien ;s zagmatwałeś moje spostrzeganie rzeczywistości...!

orfeo86

2010-10-02, 00:20
całkiem niezłe przesłanie :) z dopalaczy prosto na "zaplecze" ] :->

Massivee

2010-10-02, 01:07
Ja pie**ole ja myslaelem ze Jestem na stronie pod tytulem sadistic.pl a nie nk.pl (profil mojej 12 letniej kuzynki) k***AAAAAAA!!!!!!!!

sebowsky

2010-10-02, 02:47
ten sam scenariusz co z pavulonem w Łodzi

ps. do obrońców zioła co "dopalaczami oczy zamydlić chcą im": ten poprzestawiany szyk zdania, który co rusz jest używany to od mistrza Yody zapożyczany jest? a bo on ZIELONY kolor skóry ma. jestem na dobrym tropie :)

Złowroga Pralka !

2010-10-02, 07:32
Twój Stary napisał/a:

Turkusowa Dziewica twoja stara jest za glupia.

Sadzic palic zalegalizowac !


Ma racje debilu bo zaraz by nie było umiaru . Sam twierdze żeby to zalegalizować ludzie się najarają a w końcu im zbrzydnie ale tego ostateniego członu się boje że właśnie im nie zbrzydnie .

Carisma

2010-10-02, 10:53
CPCH napisał/a:

sram na taką choinkę i k***a nawóz do kwiatków ...

wolę prawdziwe naturalne święta...

Obrazek

pokój...




tylko powiedz co Ty chcesz robić z tym męskim krzunem...?

filthy666

2010-10-02, 11:09
@up- proszę cie dopalacze są 100% legalne a po tym ludzie maja odpaly rożne i jest to szkodliwe itd a za zioło sa takie kary ze gały na wierzch wychodzą jak się o tym myśli.... poza tym zgwałci w krzakach? chyba prędzej pijany młot niż ktoś po trawce.... po trawie ludzie sobie się uśmiechają, pie**olą głupotki, są wyluzowani i ogółem są bardzo przyjaźni więc nie pie**ol....

G4ngst3r

2010-10-02, 11:39
Turkusowa Dziewica napisał/a:



Jak się naćpają, nie moja sprawa, chcę wtedy tylko zmiany prawa. Jeśli jakiś otumaniony kloc podejdzie do mnie, będąc pod wpływem tego syfu powinienem mieć prawo rozłupać mu czaszkę choćby moją moszną. Takie coś jest nieprzewidywalne i nie będę ryzykował, że przebije mi szyję lufką czy zgwałci mnie w krzakach pod wpływem.


widać że znawca tematu jesteś. Tacy właśnie ograniczeni ludzie prowadzą do upadku tego świata.

Złowroga Pralka !

2010-10-03, 07:41
G4ngst3r napisał/a:


widać że znawca tematu jesteś. Tacy właśnie ograniczeni ludzie prowadzą do upadku tego świata.



jak ty po jednej wypowiedzi oceniasz kogoś wiedze to mam dla ciebie złą wiadomość ... :idzwch*j:

CPCH

2010-10-10, 11:56
Ver4ndos napisał/a:

Łomża ?

nie sosna... k***a...