18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KZ Manager

luki_wch • 2013-02-21, 11:46
Gracz, jako manager obozu zagłady dla Żydów, Turków i Cyganów, musi zadbać o codzienne dostawy Cyklonu B, regularne egzekucje i przychylną opinię społeczną (...) "KZ” Manager" to prawdziwa produkcja skierowana dla posiadaczy większości komputerowych platform.



Celem gry jest utrzymanie funkcjonowania obozu przez utrzymywanie "opinii publicznej" i innych ważnych zasobów oraz mierniki, powyżej lub poniżej pewnego progu. W jednej z wersji, opinia publiczna wzrasta, gdy "manager" uśmierca pewną liczbę więźniów cyklonem B. Jednak zamówienia wymienionego gazu kosztują określoną sumę pieniędzy, które można zdobyć poprzez zmuszanie więźniów do pracy.

Grając zbyt dużo czasu bez "dostatecznej" liczby egzekucji sprawia, że ​​"publiczna satysfakcja" spada, a zbyt mało więźniów pracujących wkrótce prowadzi do niedoboru zasobów oraz zamknięcie obozu, tracąc w ten sposób możliwość dalszej gry. Ponadto, więźniowie muszą być "kupowani" przez obozowego "manager", a zwłoki zmarłych więźniów muszą być usuwane (gra opisuje je jako "Müllberg", niem. "góra śmieci" lub "pal śmieci") poprzez operację, która również kosztuje.

Podobnie jak w innych grach zarządzania zasobami, ostatecznie celem gry jest próba znalezienia optymalnej równowagi pomiędzy wydatkami, przychodami, działaniami i celami "produkcyjnymi", choć z wysoce kontrowersyjnym akcentem.
(przetłumaczone z angielskiej wikipedii, sorki za nieścisłości w niektórych miejscach).

Gra prawdziwego sadola?

androgenius

2013-02-23, 09:37
Jak wyjdzie poprawiona wersja z polaczkami to ściągam i nak***iam :trollencjusz:





Akurat czytam teraz " 5 lat kacetu" więc żadne podpie**alanie żarcia w moim obozie by nie przeszło. Dałbym 2 kapo na jednego więźnia, aby robota szła jak należy.

pieto90

2013-02-23, 10:19
androgenius napisał/a:

Jak wyjdzie poprawiona wersja z polaczkami to ściągam i nak***iam :trollencjusz:



Można go wyj***ć w końcu z sadola? Czy nadal admini będą pozwalać na szerzenie się idiotyzmu?

mr.serwach

2013-02-23, 10:43
Naprawdę na sadisticu komentują same szczyle i gimbaza ... Ja pi****le oglądnijcie sobie parę filmów dokumentalnych o holokauście bo w to, że książki czytacie albo na lekcje chodzicie po tym co przeczytałem już nie uwierzę. Ku... Mać tam gineli ludzie i to w masowych ilościach, sam obóz zapewne jedynie wam znany w Auschwitz zabił około 4mln ludzi !?! Wy Tłuki po wpisach wnioskuję, że nie macie nawet tyle szarych komórek w swoich pustych baniach. Pośpijcie na drucie kolczastym i rozsypcie cyklon B pod łóżkiem (też dla was pewnie nowość bo cyklon B to granulki, które ulatniają gaz) zobaczymy czy wtedy będziecie " SADOLAMI ". Ja je*** smutno Mi przez młodsze pokolenie. Srać na własne gniazdo. "Shame On You Idiots !!" I nie odpisujcie proszę na posta w stylu " UUU KTOŚ JEST ŻYDEM " tylko napiszcie coś na poziomie ...

furak151

2013-02-23, 11:00
W końcu do czegoś się przyda teoria gier ze studiów matematycznych.

dk2626

2013-02-23, 11:21
androgenius napisał/a:

Jak wyjdzie poprawiona wersja z polaczkami to ściągam i nak***iam.



A żryj gówno szwabski szczylu :P

kdow

2013-02-23, 11:25
Właśnie, czemu nie ma Polaków? :(

kowal1990

2013-02-23, 11:30
Gra prawdziwego sadola? Raczej gra prawdziwego debila

DiesIrae

2013-02-23, 11:31
Jeśli tą grę tworzyli niemcy to zapewne grasz Polakiem w 'polskim obozie zagłady'

mazin

2013-02-23, 11:48
Jacy Polacy mieliby tam ginąć? Przecież to były polskie obozy zagłady. Tak mówili w telewizji, to chyba prawda, nie?

mr.serwach

2013-02-23, 12:01
mazin napisał/a:

Jacy Polacy mieliby tam ginąć? Przecież to były polskie obozy zagłady. Tak mówili w telewizji, to chyba prawda, nie?


Dupna prowokacja :P

generaleiroxD

2013-02-23, 12:56
ch*j z tym, że ci żydzi, którzy tam ginęli to byli w większości Polacy, może nawet patrioci tyle, że nie byli katolikami tylko żydami, a dziś wg większości Polak musi być albo katolikiem, albo ateistom jak już jest żydem to na pewno obywatel Izraela i syjonista ja pie**ole.

drag1908

2013-02-23, 13:41
po co wrzucać grę bez żadnego linku ;) to tak jakbyś upiekł mi ciasto i nie dał spróbować :D (a co do wszystkich burzących się - trochę dystansu, było minęło i tak tego nie zmienimy)

NaughtyBear

2013-02-23, 15:49
drag1908 napisał/a:

(...) (a co do wszystkich burzących się - trochę dystansu, było minęło i tak tego nie zmienimy)




"Było minęło"... nie znaczy, że powinnismy zapominac o historii a szczegolnie o holocauscie. Mamy ciezkie czasy nie tylko ze wzgledu na to iz panuje rzekomy kryzys ekonomiczny ale moim zdaniem kryzys historyczny. Wmawia sie nam, ze to byly Polskie obozy koncentracyjne, zaciera sie historie mowiac o ataku "hitlerowcow" na Polske. Hitlerowcy ? to brzmi tak bezpanstwowo - byli to niemcy, nazisci a nie zadni j***ni hitlerowcy. Zgrabnie usuwa nam sie autorytety -> wymazano prawie pamiec o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim, ktos go w ogole pamieta ? Ma cholernie bogaty zyciorys. Lech Wałesa, rzekomy Bolek, sam usuwal w cien zaslugi A. Walentynowicz itd, itp.



generaleiroxD

2013-02-23, 17:07
drag1908 napisał/a:

(a co do wszystkich burzących się - trochę dystansu, było minęło i tak tego nie zmienimy)


jak by ci matkę zapie**olili, a później się z tego śmiali to też miał byś do tego "trochę dystansu" ? :shock:

mr.serwach

2013-02-23, 22:31
jak grochem o ścianę ... i nawet link dorzuci ...