18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kwestia pewnego odszkodowania

nowynick • 2014-07-24, 11:00
Polska ma wypłacić dwóm ciapakom odszkodowanie:

"Polska naruszyła zakaz tortur i nieludzkiego traktowania ws. więzień CIA - jednomyślnie uznał Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu. Polska ma zapłacić 100 tys. euro al-Nashiriemu i 130 tys. euro Abu Zubajdzie, którzy twierdzą, że byli przetrzymywani w więzieniu CIA na terenie naszego kraju."

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16370639,_Licze__ze_Trybunal_napietnuje_Polske_m_in__za_udzial.html#BoxSlotIMT

Chciałbym, więc tu Was zapytać, czy poczuwacie się do jakiejkolwiek odpowiedzialności za umożliwienie CIA przetrzymywanie i torturowanie jakiś nieznanych nikomu w Polsce bojówkarzy z Iraku?

Pan Kwaśniewski naraził nasz kraj na odwet terrorystów, złamał szereg zasad międzynarodowych konwencji. Nie pytał o zdanie podatników, którzy teraz zostaną obciążeni kosztami jego postępowania. Czy nie powinien on poczuć pełnej odpowiedzialności za swoją bezmyślność i zasądzoną kwotę wypłacić ww. arabom z własnej kieszeni?

Moby_Dick

2014-07-24, 11:09
Jestem torturowany w Polsce 30 lat i pozbawiony godnosci zycia - Gdzie k***a moje odszkodowanie?

WinterWolf

2014-07-24, 11:26
Jestem jak najbardziej za tym żeby odszkodowanie zapłacił j***ny rząd. Skoro bez pytania informacji zgody zgodzili się na wiezienie CIA w Polsce, niech sami za to płacą albo niech odeślą postępowanie do USiA.

Tak samo jest z odszkodowaniami dotyczącymi "polskich obozów koncentracyjnych"...

nowynick

2014-07-24, 11:27
Up, up

sytuacje są bez porównania... Oni byli tu przez rok przetrzymywani a potem wyjechali w p*zdu, a my jesteśmy dalej narażeni na życie w kołchozie...

Piotrek-nl

2014-07-24, 11:32
Wiecie co mnie w tym najbardziej wk***ia, że jakby to w prostych słowach opowiedzieć to historia wygląda tak.

Amerykanie chcieli zrobić kupę ale nie u siebie bo by śmierdziało.
Miller z Kwaśniewskim powiedzieli "Możecie zrobić tą kupę u nas.
U nas i tak się nikt się nie dowie"
Potem amerykańska prasa napisała "Wysraliśmy się w Kiejkutach"
A teraz polski naród za kupę zapłaci.
Super

Kardio_Error

2014-07-24, 11:48
posłowie aż ryczeli ze śmiechu kiedy Lepper mówił o więzieniach CIA w Polsce, ktoś to pamięta? a teraz przyjdzie nam zapłacić odszkodowanie... i to jeszcze brudasom

meme18

2014-07-24, 11:53
A USA ma wyj***ne. Jakże.

człowiek_zły

2014-07-24, 12:10
CIA zaplacila 15 milionow dolarow za wiezienia w Polsce. Odszkodowanie wynosi okolo 300 tysiecy dolarow. RP jest na tej akcji do przodu jakies 14,7 miliona dolarow. Nie wiem o co ten bol dupy? Bo jakis muzlumanin dostal wpie**ol?

NieWiemZeWiem

2014-07-24, 12:15
ale k***a co to za dowody "twierdzą że byli przetrzymywani w polsce" po czym k***a to stwierdzili? po nizinach? czy może po ludziach zapie**alających na polu?

Ja twierdzę że też byłem przetrzymywany ale uciekłem, chcę milion bo musiałem uciekać a to już więcej kosztuje

nowynick

2014-07-24, 12:40
człowiek_zły napisał/a:

CIA zaplacila 15 milionow dolarow za wiezienia w Polsce. Odszkodowanie wynosi okolo 300 tysiecy dolarow. RP jest na tej akcji do przodu jakies 14,7 miliona dolarow. Nie wiem o co ten bol dupy? Bo jakis muzlumanin dostal wpie**ol?



Chodzi przede wszystkim żeby Olek Opoj pokazał światu przechlaną twarz i powiedział światu i wk***ionym talibom "tak to ja a nie naród Polski pozwoliłem na prywatę CIA, przepraszam, jeśli już kogoś wysadzić w powietrze zróbcie to mi, mojej rodzinie i Millerom"

człowiek_zły

2014-07-24, 13:05
@ nowynick Zrobili to jako wladcy Polski, ktorych demokratycznie wybral polski narod. Trzeba bylo glosowac na kogos innego. A Allah i Mahomet to k***a i ch*j. Mam nadzieje, ze za moje posty przeprowadza zamach w twoim miescie.

nowynick

2014-07-24, 13:21
Up

w takim razie mam nadzieję, że żyjemy w tym samym mieście i trafi na twoją rodzinę

człowiek_zły

2014-07-24, 13:41
Chcialbym, zeby terrorysci wysadzili moja rodzine bo jest dobrze ubezpieczona i nie lubie jej.

Nutzz

2014-07-24, 14:18
Niech Kwaśniewski zapłaci z własnej kieszeni.

Playboy223

2014-07-24, 17:01
Niech zapłacą osoby, które wyraziły zgodę na utworzenie takich więzień.