18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kwasniewskiemu bije w dekiel

ArmiaKrajowa • 2014-09-16, 01:02
Po jaruzelskim nie plakalem, po nim tez nie bede



:samoboj:

BongMan

2014-09-16, 01:11
Mój ojciec ma na dzwonek w telefonie ustawiony hymn ZSRR. Nie jest jakiś prorosyjski ani nic takiego, tylko po prostu podoba mu się ten hymn. Raz mu telefon zadzwonił jak stał w kolejce do kasy w Auchanie. Wszyscy dookoła mieli miny jak srający kot na pustyni :D

Masz nick Armia Krajowa, więc mam do ciebie pytanie:
Kto jest dla ciebie większym wrogiem i kto twoim zdaniem bardziej szkodzi Polsce w chwili obecnej - Rosja, czy UE z niemcami na czele?

Tylko nie odpowiadaj, że jedni i drudzy, bo pytanie jest kto bardziej.

ArmiaKrajowa

2014-09-16, 01:20
rosja nas niszczyla przez 200 lat (zabory,wojna, komuna) , ue nas niszczy teraz.Nie da sie jednoznacznie powiedziec kto jest gorszy, zalezy w jakiej kategorii na to patrzec.
To tak jak z wyborami : po czy sld ? Jedno i drugie jest zle, nie ma mniejszego zla, kazde zlo jest zlem.
Wybieram Polske bez kacapow i bez brukseli.Jak mlodzi Polacy(obecne pokolenia 20 latkow) dojda do wladzy za parenascie/dziesiat lat, to moze sie cos zmieni, o ile wczesniej nie dojdzie do wojny i nie bedziemy mieli znowu przej***ne.

Ogolnie to temat rzeka.

ja...........ax

2014-09-16, 01:23
jak fajnie coś wycinać z kontekstu? Kwaśniewski na konferencji chciał pokazać jak wygląda mentalność Rosji, hymn ZSRR i Rosji ma tą samą melodie inne słowa został zmieniony przez Putina, ale spoko rób z niego zdrajcę polski w końcu to lewak

ArmiaKrajowa

2014-09-16, 01:26
@jabolmax bez wzgledu na to w jakim kontekscie by sie to nie dzialo to nie przystoi takiej osobistosci jak kwas spiewac hymnu wroga nr 1.

Jakos nie wyobrazam sobie Pana Jana III Sobieskiego czy Pana Zygmunta Wazy ktory gdzies na zjedzie w zartach spiewa sobie hymn kacapow czy turasow.

BongMan

2014-09-16, 01:29
Ja zapytałem, kto chwili obecnej... Ale dobrze mówisz. Polska bez kacapów i bez Brukseli.
Ale co do wroga numer 1, to ten tytuł jednak bezsprzecznie należy się niemcom.

ArmiaKrajowa

2014-09-16, 01:36
No tak, w chwili obecnej wiadomo ze unia, tu nie ma co rozkminiac. kacapy dalej maja karty w rekawie, moga straszyc gazem , embargami i innymi dziwnymi sytuacjami.
Obecnie jestesmy dojeni jak arabskie kozy przez eurokolchoz, ale to tylko i wylacznie 'nasza 'wina(czytac : wina smieci ktorzy nami rzadzili w momencie gdy wchodzilismy do ue) .
Nakazy, zakazy z brukseli , polskie spolki wyprzedawane masowo na zachod itp itd..mozna tak wymieniac godzinami, to nas rujnuje.Niby jestesmy w unii, wszystko powinno byc tak samo w calej ue, a u nas zarobki to 400 euro mniej wiecej, podczas gdy w europie minimum to te 1000-1200 euro.

Gdyby Polska w 2004 nie przystapila do uni, to dzisiaj bylibysmy duzo bardziej neizaleznym niz obecnie, wiadomo ze komuna zrobila swoje i kacapy dalej maja tutaj wtyki, ale i tak to jest bez porownania do tego jakie wtyki maja na ukrainie i Bialorusi.

Ork.Fajny

2014-09-16, 11:52
jabolmax napisał/a:

jak fajnie coś wycinać z kontekstu? Kwaśniewski na konferencji chciał pokazać jak wygląda mentalność Rosji, hymn ZSRR i Rosji ma tą samą melodie inne słowa został zmieniony przez Putina, ale spoko rób z niego zdrajcę polski w końcu to lewak


Zawsze możesz przecież wstawić link do pełnego wykładu i bardzo szybko obalić ten "mit". Proszę o to.