18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuźniar vs internet :)

niebieska_pantera • 2014-03-04, 22:48
Wstawiam parę fotek znalezionych i chamsko podkradzionych ze strony JoeMonster.org przedstawiających elokwentnego, znanego powszechnie głównie dzięki telewizji srefałen24, lubianego i cenionego wśród członków społeczności sadistica prezentera Jarosława Kuźniara. Enjoy :mrgreen:

Zaczęło się od tego:


A później już poszło :arrow: :arrow: :arrow:












Wincyj nie będzie a do kuchni nie wrócę bo nie mam dla kogo gotować
:fiufiu:

urteusz

2014-03-05, 04:33
Możesz dla mnie gotowac :v

Ork.Fajny

2014-03-05, 05:29
Tekst o kuchni albo gotowaniu był zabawny gdy powiedziała go pierwsza osoba i trochę jak druga. Definitywnie jedna cała strona tego typu postów zabawna nie jest...

Kutarate-Miszcz

2014-03-05, 10:13
lajossek napisał/a:

Zapraszam do sypialni.. Bedziesz miała czas na gotowanie :D



O ch*j! Nie ma to jak auto pocisk! :D Jak w łóżku dupa ma czas na gotowanie to jesteś mega przegrywem :D (chyba że to prowokacja ale wątpię)



Co do Kuźniara - to tefałewnoski frajer ale mimo to jakoś go lubię (nie wiem czemu)

koń rafał

2014-03-05, 12:28
nie chcesz gotować to wrzuć chociaż twoje cycki

SAFerguson

2014-03-05, 12:45
Kutarate-Miszcz napisał/a:




Co do Kuźniara - to tefałewnoski frajer ale mimo to jakoś go lubię (nie wiem czemu)




Ale ja wiem. Bo też jestes frajerem.

Rua-ik

2014-03-05, 12:51
Wystarczy jeden wpis by oto stały się oferty matrymonialne.. No nic idę dalej lukerować w spokoju.

niebieska_pantera

2014-03-05, 13:14
blondasek1993 napisał/a:

Wyczuwam lesbę.


Umiem docenić kobiece piękno ale lesbą bym się nie nazwała detektywie ;) Strzelaj dalej :roll:
I odpowiadam z góry na przyszłe spostrzeżenia: nie mam ku*asa ;)

VanHelsingPL napisał/a:



A to już dla własnej przyjemności nie można nic robić? :P



Jest cała lista rzeczy,które robię dla przyjemności ;) Gotowanie znajduję się na samym końcu 8-)

herschel

2014-03-05, 13:22
ten człowiek nawet nie zasługuje na to by poświęcić jakikolwiek czas by go przerabiać...