18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurwica

Masturbator18 • 2022-11-30, 18:52
k***ica go bierze jeden





k***ica go bierze dwa



Juzef_Rzelazin

2022-11-30, 23:51
smc napisał/a:

Tępemu tirowcowi ch*j w dupę.
Czy ktoś wie, dlaczego jeśli jadę na autostradzie lewym pasem z tą samą prędkością razem z tirami, co chwilę jakaś k***a mruga mi z tyłu długimi? Nie spowalniam, nie blokuję, osobowym wstęp wzbroniony, czy co...?



Bo oni sobie uroili, ze skoro jadąc są w pracy, to mają jakies szczególne prawa. Takie same urojenia mają taksówkarze, kierowcy autobusów miejskich itp. A na najcięższy stopień urojenia cierpią tramwajarze. Zachowują się jakby wozili zimioki po polu a nie ludzi.

Masturbator18

2022-12-01, 00:00
VeIture napisał/a:

A ić pan w h*j z takim nagraniem wyciętym.



Uciętym

daniel1040

2022-12-01, 00:18
Niebieski do wyj***nia - brak opanowania emocji, działanie bez przemyślenia - typowy sebix w mundurze.

Szary_Jeleń

2022-12-01, 00:19
~VeIture napisał/a:

A ić pan w h*j z takim nagraniem wyciętym.



Ja za takie coś dostałem ostrzeżenie i komentarz usunięty. Już piszę do trybunału sprawiedliwości internetów.

szejset66

2022-12-01, 00:26
Szary_Jeleń napisał/a:

Ja za takie coś dostałem ostrzeżenie i komentarz usunięty. Już piszę do trybunału sprawiedliwości internetów.



Może za błędy bo ch*j inaczej się pisze.

re...........66

2022-12-01, 00:28
pretensje do psa a k***a nawet daty w kamerce nie ustawi, tfu na k***e

miksuss

2022-12-01, 01:14
Jak policjant musi użerać się z debilami to dobrze wie, że tylko takie zachowanie na nich działa. Jakby spuścił gardę to zostałby olany a kierowca jednak posłuchał.

Mo...........ke

2022-12-01, 01:34
Kali111 napisał/a:

z miejsca skierowanie na badania psychiatryczne bez względu co go tak wk***iło



Niektórzy mają tak normalnie :/

smc

2022-12-01, 01:40
cyt:

"
Czy ktoś wie, dlaczego jeśli jadę na autostradzie lewym pasem z tą samą prędkością razem z tirami, co chwilę jakaś k***a mruga mi z tyłu długimi? Nie spowalniam, nie blokuję, osobowym wstęp wzbroniony, czy co...?"

Prawym. Prawym pasem, razem z tirami.


Z tego wk***u aż się pomyliłem.

mati_939

2022-12-01, 01:53
Extermis napisał/a:

Tak to jest z tymi kolejkami na granicy z Białorusią, czasem takie kolejki potrafią ciągnąć się 20-30km. I teraz pytanie, czy kierowca ciężarówki próbował się na chama wpie**olić w kolejkę omijając całość, czy ktoś "wypchną" go z kolejki. Druga sprawa, że często tak się ch*je ustawiają, stojąc dwie, a nawet trzy ciężarówki obok siebie w jadąc w jedną stronę (na drodze jednopasmowej), przez co generują jeszcze większy zamęt, dłużenie się kolejek i korków. ch*j w dupę każdemu, co chce na siłę się wcisnąć i wyprzedzać generując zamęt.

Problem tez tworzą celnicy bo oni uważają ze maja czas i wiele razy spotkałem się z tym ze zamiast zajmować się cleniem itp to siedzi i rozmawia z koleżanka. Druga sprawa to tachograf jednym kończy się czas wiec musi stać na poboczu bo nie ma gdzie indziej stanąć, dlatego na jednym pasie są 2 auta. 3 auto na pasie pojawia się jak leci coś ważnego np spożywka, wojsko, humanitarka albo jak tutaj policjant każe mu jechać chodź nie ma gdzie. Masz do wyboru mandat za przekroczenie czasu pracy i to jest bardzo duży mandat albo stoisz na poboczu a po pauzie czekasz kolejne 15h.

smc napisał/a:

cyt:
"
Czy ktoś wie, dlaczego jeśli jadę na autostradzie lewym pasem z tą samą prędkością razem z tirami, co chwilę jakaś k***a mruga mi z tyłu długimi? Nie spowalniam, nie blokuję, osobowym wstęp wzbroniony, czy co...?"
Prawym. Prawym pasem, razem z tirami.
Z tego wk***u aż się pomyliłem.



Na pewno z tą samą prędkością ? Licznik w samochodzie osobowym zawyża nawet o 5km/h, w ciężarówkach jest co 2 lata legalizacja a tam jak ustawia to idą równo 90 km/h. Ty masz 90 na liczniku ale realna prędkość 85 a w ciężarówce 90

Juzwa

2022-12-01, 06:15
UrlichUrwich napisał/a:

Nie wiem co upoważnia kierowcę dużego do stania sobie w kolejce na środku jezdni, ale zachowanie "policjanta" skandaliczne.
Zadzwoniłbym na 112 i poprosił o przysłanie prawdziwego i zdrowego psychicznie i wykonywał dopiero jego polecenia.



I ten zdrowy psychicznie policjant powinien znaleźć ci coś w tym twoim syfiastym autku, co doprowadziłoby do odebrania dowodu rejestracyjnego, wpie**oliłby ci mandat za blokowanie przejazdu taki, żebyś się z radości posrał, a na koniec spowodowałby holowanie tej twojej żenady na prawdziwe badania techniczne wykonane na policji. Błagałbyś o powrót tego psychicznego gliniarza, który cię tylko opie**olił.

Antoni79

2022-12-01, 06:31
Policji niewiele można w tym kraju, więc zaczął wywierać "nacisk psychologiczny". A co zrobił tirowiec? Zablokował drogę, włączył kamerę i czeka na reakcję na jego sk***esyństwo. Gdyby można było takich pałą, gazem i taserem, to byłby porządek. A tak panoszą się psychole w ciężarówkach.

squach

2022-12-01, 08:12
Monke napisał/a:

Niektórzy mają tak normalnie :/



Powiem tak, przy wypadkach często miałem sytuacje ze straży, gdzie kierowcy przechodzili samych siebie. Nie raz mnie prawie rozjechali wk***ieni golfiarze (wiem, że generalizuje ale dziwnym trafem tylko tacy mieli ale). Kierowcy TiRów nie mieli pretensji nigdy, nie było darcia że tacho. W takiej sytuacji pomagała policja przy kierowaniu ruchem. Do rzeczy, stoicie kilka godzin w takim kierowaniu ruchem i się wk***iacie, reakcja policjanta jak najbardziej uzasadniona. Kierowcy tirów różni, ten święta krowa, niech udowodni że stał w kolejce ale po co, ma kamerę, wrzuci na kanał yt (nie będę reklamówał), koledzy poklepią po ramieniu, skiepuje faje w fajerze , ostruga ogóra, podbuduje ego i uratuje świat, bo wiezie "świeże" pomidorki koktajlowe z hiszpani (chin - przepakowane).

Sonal

2022-12-01, 08:34
mati_939 napisał/a:

Na pewno z tą samą prędkością ? Licznik w samochodzie osobowym zawyża nawet o 5km/h, w ciężarówkach jest co 2 lata legalizacja a tam jak ustawia to idą równo 90 km/h. Ty masz 90 na liczniku ale realna prędkość 85 a w ciężarówce 90



No ale mu nie odpowiedziałeś dlaczego tirówki poganiają go długimi jak dla nich maksymalna prędkość to 80km/h?


Tegro

2022-12-01, 09:25
Sonal napisał/a:

No ale mu nie odpowiedziałeś dlaczego tirówki poganiają go długimi jak dla nich maksymalna prędkość to 80km/h?



Pewnie dlatego go poganiają bo normalnie zabraliby się za wyprzedzenie tira przed sobą. W takim przypadku mają do wyprzedzenia tira plus osobówkę, a to oznacza pół roku na lewym pasie