18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurwa, pedofilu...

Flodzia • 2024-02-26, 11:11


pogonili golasa :lol:

gumofilec

2024-02-26, 12:10
Typ pewnie chory psychicznie, zamiast zadzwonić po jakieś służby to neandertale go leją.

Manolito666

2024-02-26, 12:15
gumofilec napisał/a:

Typ pewnie chory psychicznie, zamiast zadzwonić po jakieś służby to neandertale go leją.



Dobrze zrobili. Każdy głupi swój rozum ma. Szczególnie jak dostanie kopa w gołą dupę, zapamięta iż tak się nie robi.

Arashi91

2024-02-26, 13:14
Manolito666 napisał/a:

Dobrze zrobili. Każdy głupi swój rozum ma. Szczególnie jak dostanie kopa w gołą dupę, zapamięta iż tak się nie robi.




Rzecz w tym, że zapanowała moda na domorosłych "łowcUFFF pedofilUFFF". Wszyscy rycerze w lśniących zbrojach - czyli banda dresów bijąca i poniżająca chorych psychicznie ludzi (mam na myśli na ogół osoby upośledzone, ale z racji biedy/głupoty rodziców i otoczenia nigdy nie leczone i nawet nie diagnozowane). Niestety te uliczne lincze często tworzą mylny obraz bezpieczeństwa i skutecznego niszczenia pedofilii jako takiej co jest bzdurą. Typowy pedofil to nie jest upośledzony, wioskowy kretyn, który dostał wiadomość na FB z fikcyjnego konta łowcy i myśli, że randomowa 12 latka z Gdańska go podrywa i idzie na randkę. Typowy pedofil nosi garnitur, ma kilka/kilkanaście firm, prywatną ochronę i "znajomych", którzy regularnie dostarczają mu dzieci w każdym wieku i w każdym typie urody. Albo lata sobie na "wakacje" do Wietnamów, Kazachstanów i innych Indonezji, gdzie są całe burdele z katalogami dzieci. Jakiś czas temu służby chyba nie dostały na czas łapówki i jeden taki burdel rozbiły. Wyprowadzono dziesiątki bogatych kolesi z całego świata w wieku +50 lat zabawiających się z dziećmi. Z tym nikt nic nie robi. Tak jak z handlem młodymi dziewczynami i z ekipami, które dostarczają wymalowane i ubrane dzieciaki na imprezy do najlepszych klubów w Polsce.

CheeseBeluga

2024-02-26, 13:35
gumofilec napisał/a:

Typ pewnie chory psychicznie, zamiast zadzwonić po jakieś służby to neandertale go leją.



Dla patusów każdy pretekst jest dobry, żeby kogoś pobić. W cywilizacji łacińskiej powinno to wyglądać tak, Policja łapie gościa -> prokurator przedstawia ewentualne zarzuty lub nie, jeśli nie ma ku temu podstaw -> sąd ocenia winę gościa i dostaje wyrok lub jest uniewinniany. Jeśli gość jest chory psychicznie, to do czubków, bicie go mu nie pomoże. Chcecie dokonywać samosądów na ulicy przez napitych patusów, którzy pewnie na sumieniu mają jeszcze więcej, to zapraszam na Ukrainę lub do Rosji.

mrcalson1

2024-02-26, 13:58
Mój kraj taki piękny!

Janko

2024-02-26, 14:48
Arashi91 napisał/a:

Rzecz w tym, że zapanowała moda na domorosłych "łowcUFFF pedofilUFFF". Wszyscy rycerze w lśniących zbrojach - czyli banda dresów bijąca i poniżająca chorych psychicznie ludzi (mam na myśli na ogół osoby upośledzone, ale z racji biedy/głupoty rodziców i otoczenia nigdy nie leczone i nawet nie diagnozowane). Niestety te uliczne lincze często tworzą mylny obraz bezpieczeństwa i skutecznego niszczenia pedofilii jako takiej co jest bzdurą. Typowy pedofil to nie jest upośledzony, wioskowy kretyn, który dostał wiadomość na FB z fikcyjnego konta łowcy i myśli, że randomowa 12 latka z Gdańska go podrywa i idzie na randkę. Typowy pedofil nosi garnitur, ma kilka/kilkanaście firm, prywatną ochronę i "znajomych", którzy regularnie dostarczają mu dzieci w każdym wieku i w każdym typie urody. Albo lata sobie na "wakacje" do Wietnamów, Kazachstanów i innych Indonezji, gdzie są całe burdele z katalogami dzieci. Jakiś czas temu służby chyba nie dostały na czas łapówki i jeden taki burdel rozbiły. Wyprowadzono dziesiątki bogatych kolesi z całego świata w wieku +50 lat zabawiających się z dziećmi. Z tym nikt nic nie robi. Tak jak z handlem młodymi dziewczynami i z ekipami, które dostarczają wymalowane i ubrane dzieciaki na imprezy do najlepszych klubów w Polsce.



Widzę że bardzo obeznany w temacie

:mrgreen:

Nome

2024-02-26, 15:18
ja bym się nie rozczulała, moja koleżanka opowiadała mi kiedyś, że spotkała kiedyś takiego z fiutem na wierzchu na placu Unii Lubelskiej, więc, że naczytała się wywodów seksuologów jacy to biedni chorzy ludzie i trzeba im współczuć, to zgodnie z zaleceniami, powiedziała do pana, żeby się okrył, bo się przeziębi...
no i gonił ją przez całą Marszałkowską z fiutem na wierzchu, krzycząc, że tylko ona jedna go rozumie :D

Bul_od_bytu

2024-02-26, 15:52
Nome napisał/a:

ja bym się nie rozczulała, moja koleżanka opowiadała mi kiedyś, że spotkała kiedyś takiego z fiutem na wierzchu na placu Unii Lubelskiej, więc, że naczytała się wywodów seksuologów jacy to biedni chorzy ludzie i trzeba im współczuć, to zgodnie z zaleceniami, powiedziała do pana, żeby się okrył, bo się przeziębi...
no i gonił ją przez całą Marszałkowską z fiutem na wierzchu, krzycząc, że tylko ona jedna go rozumie



Widać, że w szoku bo zamiast do metra to pobiegła w drugą stronę. Może chciała go zabrać do pobliskiego kina, ale wstydziła się ci przyznać.


Tość mógł mieć coś z banią, ale te kilka ciosów na łeb definitywnie wyjaśniło sprawę.

6ku6buu6

2024-02-26, 16:46
Manolito666 napisał/a:

Dobrze zrobili. Każdy głupi swój rozum ma. Szczególnie jak dostanie kopa w gołą dupę, zapamięta iż tak się nie robi.



Czy ty właśnie zasugerowałeś, że chory psychicznie człowiek wyciągnie z czegoś takiego jakąkolwiek lekcje? pie**olnij się w łeb penisem kolegi, to może zmądrzejesz.

Ryju1983

2024-02-26, 17:10
A mogli mu naj***ć kablem od prodiża.

ellsworth

2024-02-26, 18:45
k***a, eksibicjonistę dorwali i banda sebików sobie wyobraża nie wiadomo co XD

mateuszsick

2024-02-26, 18:55
Bezstesowe wychowanie już sprawiło że wesołe towarzystwo nie wie albo zapomniało jak wpie**ol skutecznie leczy choroby psychiczne jedne na stałe inne długo nie nawracają aż do następnego wpie**olu ;-)

Sawix

2024-02-26, 19:00
Trzeba piętnować takie zachowania . Nie robią tego służby to ludzie biorą to w swpje ręce