18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurwa jak zimno

Polnischefuhrer • 2014-12-09, 15:42
Dzisiejszego ranka rozpocząłem zimowy rytuał jakim jest zeskrobywanie szronu z szyb samochodu i szło mi całkiem nieźle ,więc zadaje jedno zajebiście ważne pytanie;
*
*
*
*
*
*
Jakie trzeba spełniać kompetencje by pracować w klinice aborcyjnej ?

KlinikaAborcyjna

2014-12-10, 09:16
Polnischefuhrer napisał/a:


Jakie trzeba spełniać kompetencje by pracować w klinice aborcyjnej ?



No sorry nie zatrudniam, choć jak widzę pierwsze doświadczenie już zdobyłeś :P

krzysiek351

2014-12-10, 11:06
No ok,tylko że tzw. skrobanka za dużo wspólnego ze skrobaniem to nie ma.

Badej

2014-12-10, 12:32
Napewno nie przeprowadzisz aborcjii za pomocą plastikowej łopatki do szyb ;D

eligurf

2014-12-10, 13:28
Zasadniczo to żadnych kompetencji. Jak już kiedyś zobaczysz jak wygląda w naturze babska c**a to będziesz wiedział w czym będziesz robił. No ale to jeszcze parę lat. Rodzice chowają Twoje samochodziki do zamrażalnika. Okrucieństwo. Ale tak wychowany dasz sobie radę. Trzeba w jedną z dziur (tą właściwą) włożyć kawał drutu i pogmerać. Nazwij gabinet PolnischeSchaman i mów, że jesteś od medycyny naturalnej. Po jakimś czasie na pewno pojawi się krwawienie, jak nie to zmień drut na ostrzejszy pręt (nie przesadzaj, żeby pacjentka była w stanie wyjść z gabinetu). Szybko kasuj forsę i mów, że jakby nie przechodziło to trzeba się zgłosić do placówki medycznej. Tam z takimi przypadkami mają często do czynienie bo wiejska baba intelektualnie nie przewyższy PolnischeSchamana. Przy braku kasy są to popularne metody w naszym zacofanym kraju., więc roboty będziesz miał po łokcie. A, nie da drutu/pręta zastąpić własnym ch*jem.

krokodyl

2014-12-10, 14:11
Musisz się nauczyć skrobać zaciemnianych szyb.

LikeThis

2014-12-10, 17:56
i co z dalszą częścią historii bo też bym chciał wiedzieć?