18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurestwo się szerzy

evoola • 2012-07-01, 17:28
Chyba nie chcę mieć córki...


Proximate

2012-07-02, 01:37
Wszedłem na te fotkę.tv i faktycznie patologia w ch*j, pozdrawiam wszystkie szmaty, które chcą się dowartościować pokazując dupy w necie <3

Zl...........ny

2012-07-02, 02:12
To raczej showup.pl, tam to dopiero patologia, na pokazywniu się można zarabiać realne pieniądze...

El_Comendante

2012-07-02, 07:04
Co ten burak na początku opowiada,co on życia nie zna..."popieprzonych rodziców" przecież sam stwierdził że oni nic nie wiedzą więc jaki mają na to wpływ ? Dzisiaj dzieci się uczą w najmniejszym stopniu od rodziców ;p
Robią wielkie halo bo dziewczęta ukazują swoje wdzięki,a ja się pytam,co w tym złego ? chcą to pokazują.

Leothyr napisał/a:

k***y zawsze były, są i będą...nic nie poradzimy


Avitus napisał/a:

Te "dziewczynki" chyba te dz**ki


No jebnięci ... :homer: nie dz**ki,po prostu nie żyją według waszych średniowiecznych norm tego co przyzwoite a co nie.Dla mnie nieprzyzwoite to robić komuś krzywdę,a co one robią ze swoim ciałem i komu je pokazują to tylko ich sprawa.

Ronoaro

2012-07-02, 08:03
El_Comendante napisał/a:

No jebnięci ... nie dz**ki,po prostu nie żyją według waszych średniowiecznych norm tego co przyzwoite a co nie.Dla mnie nieprzyzwoite to robić komuś krzywdę,a co one robią ze swoim ciałem i komu je pokazują to tylko ich sprawa.


Odezwał się obrońca małoletnich kurew i debili.

wudun

2012-07-02, 08:03
El_Comendante napisał/a:


Robią wielkie halo bo dziewczęta ukazują swoje wdzięki,a ja się pytam,co w tym złego ? chcą to pokazują.



No jebnięci ... :homer: nie dz**ki,po prostu nie żyją według waszych średniowiecznych norm tego co przyzwoite a co nie.Dla mnie nieprzyzwoite to robić komuś krzywdę,a co one robią ze swoim ciałem i komu je pokazują to tylko ich sprawa.



No to czekamy z utęsknieniem na twoją córkę.

Azar

2012-07-02, 08:17
@up
Zgadzam się z Tobą. Jeśli jest taka ich wola, niech tak robią. Niech pokazują swoje ciało, niech się nawet bzykają w młodym wieku, niech niszczą konwenanse społeczne - ale co jak co, sam nie chcę mieć partnerki, ktorej p*zdę widziało całe osiedle. ;] Ale są dziewczyny do oglądania, do r*chania i do kochania.


Liber Al vel Legis I:41-43 napisał/a:


Słowem Grzechu jest Ograniczenie. O mężczyzno! Nie odmawiaj twej żonie jeśli ona pragnie! O kochający, jeśli taka twa wola, odejdź! Nie masz węzła który może połączyć rozdzielonych prócz miłości: wszystko inne jest przekleństwem. Przeklęte! Przeklęte niech będzie to na eony! Piekło.
Niech to będzie tym stanem wielości uwiązanym i wstrętnym. Tak z tobą całym: nie masz żadnego prawa prócz czynienia twej woli.
Czyń ją i nikt inny nie powie nie.


omicronns

2012-07-02, 08:53
A co to obchodzi tą babę i tego faceta w telewizji? Rodzice powinni się dzieciakami zajmować, sąsiedzi ją podpie**olić jak coś takiego zauważą. A reporter TVN-u niech się zajmie ważniejszymi sprawami.

DisHonoreD

2012-07-02, 09:37
Ta cyk ENTER i was nie ma i pieniedzy tez nie ma

zonk

2012-07-02, 09:40
Dlatego lepiej mieć małego złodzieja w domu niż dwie k***y.

PaczekDNA

2012-07-02, 09:45
UWAGA TVN- najlepsze źródło informacji, jak ostatnio przeczytałem w gazecie, redaktor napisał, że jego syn 22-letni nie używa już email-a korzysta tylko z fb, k***a na jakich on studiach jest albo gdzie pracuje, że może wszystko przez fb załatwić?

kesnall

2012-07-02, 10:03
liveshow.pl jakby ktoś chciał :D wszystko za darmo

oeming

2012-07-02, 11:16
Te dziewczynki nie są winne :mrgreen: Rozj***ł mnie tym hasłem

NafazowanyKoleś

2012-07-02, 11:37
Najgorsze jest to, że w przyszłości taka mała szmata może zostać moją żoną. Ta perspektywa spowodowała, że sam się kiedyś wziąłem za "wychowywanie" małolaty, 3 lata to ciągnąłem bo wiedziałem, że jest tylko moja, ale ostatecznie to co jej zabrałem - imprezy, wóda, miniówki, wypięta dupa i tak dalej wróciło ze zdwojoną siłą gdy trafiła do nowego otoczenia, gdzie po prostu jak stado szła w kierunku ch*jni. I wszystko to w p*zdu strzelił, chciałem mieć materiał na żonę, a wyszła k***a której wystarczy 2 dni by dać się wydupczyć. Seks dlań najważniejszy wręcz. Podsumowując - Nigdy się k***a nie żenię, mam jedną, mam drugą, trzecią, ale nigdy na stałe i najważniejsze by nigdy nie dać uczucia jeśli się nie wie kto to na prawdę jest.

Miałem nie pić, ale chyba jednak muszę :roll:

TomdeX

2012-07-02, 11:44
To jest http://fotka.tv/ , prawda jest taka, że modzi tego serwisu robią wszystko co do nich należy, nikt nie rozbierze się od razu po włączeniu kamerki, a mod nie będzie godzinami oglądał jednej kamerki, żeby wyłapać niecenzuralne zachowania. Sami użytkownicy tego serwisu prowokują dziewczyny, a one głupie na to przystają... szkoda mi faceta, który kiedyś kogoś takiego poślubi.