18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurban Bayrami w Moskwie

nemiroff • 2012-10-26, 09:03
Kurban Bayrami jest to Święto Ofiary. Upamiętnia ono koraniczną wersję ofiary Abrahama i uratowanie jego syna Izmaela. Święto przypada w dwa miesiące i 10 dni po zakończeniu Ramadanu.

Tak to wyglądało w Moskwie.
Po zakończeniu modłów 'ludzie', wyznawcy islamu nie zdołali w sposób cywilizowany opuścić meczetu. Sprzeciw opozycji i specnaz napie**ala rosjan pałami, a tych nie ruszyli :mrgreen:
W stolicy Rosji liczba wyznawców islamu sięga już 2mln. Są to oczywiście ludzie z byłych republik radzieckich i kaukazu. O cyfrach dot. przestępczości i ich stosunku do kultury kraju, w którym się znajdują już nie wspomnę bo to oddzielny temat. Ze względu na ich ilość, rozpatrywana jest teraz możliwość budowy meczetu w każdym z okręgów Moskwy.
Ekonomika współczesnych metropolii trzyma się na taniej sile roboczej. Moskwicz nie pójdzie za 20tys. rubli (2tys.PLN) zapie**alać na budowę po 12 godzin. Za 30 może, ale to z obiadkami i urlopami.
Znajomy opowiadał historię fabryki w której pracował. Zwolniono 300 rosjan, ch*j wie skąd przywieziono 400 uzbeków zapie**alających nadgodziny i 3-4 taniej. Szefostwo zadowolone.
Nie jestem zwolennikiem przyjmowania z otwartymi ramionami u nas w kraju gości z kaukazu, w dużej mierze mam tutaj na myśli czeczenów, gdyż po 15 latach spędzonych w Rosji, a mianowicie w Moskwie, coś o tym wszystkim wiem, widzę co się dzieje na ulicach i nie mogę się doczekać aż stąd sp***olę i wrócę do 'czystej Polski'. Niestety, chyba już nie tak czystej, gdy widzę tę całą fascynację. Serio zaczyna mi się marzyć swoista 'Noc kryształowa' (zapraszam do google, ciekawa lektura).
Dla zainteresowanych, możecie w sieci poszukać materiału odnośnie czeczenów w polsce, jak zajebiście im się układa bo w 99% utrzymujemy ich my, a ich dzieci w szkołach i na placach zabaw napie**alają nasze i grożą śmiercią :bomba:
A teraz wyobraźcie sobie, że zaczną do nas przyjeżdżać i się rozmnażać..i jakie obywatelstwo będą dostawały ich dzieci?
Allahu Akbar moi kochani!





nemiroff

2012-10-26, 21:33
@DarkFalcoN
wiesz stary, sprawa wygląda tak, że rząd moskwy pozwala na tego typu akcje. odbywa się to raz do roku, określone przejazdy, szosy w mieście są zamknięte z tego powodu.

W tym roku rząd Moskwy grzecznie poprosił muzułmanów o to, aby nie zarzynali baranów(czyli te właśnie ofiary) pod blokami gdzie mieszkają... sobie wyobraź teraz, że masz sąsiada wierzącego w islam i raz do roku pod Twoją klatką schodową paczka muzułmanów tnie barana (oczywiście w sytuacji rosyjskiej, w tej skali imigracji brudu.. mam znajomych w niemczech, którzy mówią, że u nich coś takiego ze strony TYCH jest niedopuszczalne..w niemczech jest to określone ze strony prawa i ustaw).. niezbyt słodki widok..
jak mówiłem wcześniej, mieszkam w Moskwie już dosyć spory okres czasu. Dobry znajomy mojego starego jest z Uzbekistanu. Ma własny interes, nie narzeka. urodził mu się syn. Tradycyjnie, pod blokiem, zadźgał barana. krew z tego shitu płynęła rzeką. dzięki.

riczardson

2012-10-26, 21:37
Powinno się z w ten tłum kilka granatów typu szyszka rzucić.

IwanMT

2012-10-26, 22:03
Jak kto z Warszawy, to wie, że tych sk***ysynów bardzo dużo u nas jest...
To nie są ludzie, a zwierzęta. Większych debili i k***a idiotów nie widziałem.
Mimo tego, że trenuje to nawet nie zamierzam z nimi zaczynać bo to jest k***a dzicz...

Danteee

2012-10-26, 23:13
Wykosic to scierwo wp*zdu, j***ne brudasy. Mam nadzieje ze nie dotrze to do Polski, przynajmniej nie w takiej skali jak na tym filmiku...

Dzimboludek

2012-10-26, 23:24
k***a, aż się prosi o nalot dywanowy przy użyciu B-52.

Eustachy6

2012-10-26, 23:39
@drugi filmik

Kurdę, ale fajnie by było pozrzucać z dachu takie balony z wodą na nich podczas modłów... ciekawe jaka zadyma by była :D

CzłowiekDepresja

2012-10-27, 00:10
Polecam film "Nasza Russia", humor nie za bardzo wyrafinowany ale niektórzy padną ze śmiechu, główni bohaterowie to właśnie przyjezdni robotnicy w Moskiwie :)

człowiek_zły

2012-10-27, 00:54
Najpierw zapanuje socjalizm a potem szariat. Jedyne co w tym dobre to, że socjaliści na koniec zostaną zarżnięci. Tak to wygląda gdy pozwala się złodziejom i fanatykom religijnym sprawować władzę.

je...........ę

2012-10-27, 01:33
Jeszcze ci tolerancyjni polacy zapłaczą i zatęsknią za czystą polską można nic nie mieć do innych religii i ludzi ale tylko jeżeli są oni w swoim kraju. Ruskich już opanowują?To już o krok od nas są....pogonić tą hołotę z polski rząd nie może dać polakom pracy zasiłków i całej reszty to niech nie przyjmuje bydła pod swój dach!
Całe ścierwo z Polski wypie**alać!

davie6

2012-10-27, 02:46
Wpuścić wśród nich ze 100 pokroju Brevika i po sprawie. Ta islamska dominacja już dawno przestała być żartem, z zachodu kozojebcy, z wschodu kozojebcy, za kilka lat takie coś będziemy oglądać w Polsce. Mimo, że nie lubię korporacyjnych rządów hamerykanów i pretensjonalnych żydów, to tylko oni trzymają wyznawców "religii pokoju" w ryzach.

MaestroRCS

2012-10-27, 08:07
@davie6 - święta racja ;)

Piwko w szczególności za ostatnie zdjęcie :D

Macieyou

2012-10-27, 10:38
Na szczęście mamy tą komfortową sytuację, że w naszym pięknym kraju każdy turas, kebab czy inny mahomet gdyby zaczął się wozić ze swoją religią albo co lepsze, żądać jakichś praw dostałby w morde i usłyszał donośne "wypie**alaj".

Krozpel

2012-10-27, 13:42
No to jesteśmy w dupie. Myślałem, że jak gówno na zachodzie zacznie się rozlewać na boki to chociaż z jednej strony nie będzie z tym problemu. Ale widzę, że znowu jesteśmy otoczeni.

BTW, panowie lewacy i wielcy filozoficzni postępowcy - napie**alajcie dalej na Kościół i szerzcie modę do kpienia z katolików. Wychowajcie tak swoje dzieci a gwarantuje, że doczekacie się jeszcze jak wasze wnuki będą biły pokłony allahowi. Materia nie znosi próżni, jak nie ta religia to inna. A katolicyzm, mimo że nie idealny przeszedł już przez fazę palenia, mordowania, gwałcenia i najeżdżania innych religii.

bl...........ed

2012-10-27, 14:31
Krozpel napisał/a:


BTW, panowie lewacy i wielcy filozoficzni postępowcy - napie**alajcie dalej na Kościół i szerzcie modę do kpienia z katolików. Wychowajcie tak swoje dzieci a gwarantuje, że doczekacie się jeszcze jak wasze wnuki będą biły pokłony allahowi. Materia nie znosi próżni, jak nie ta religia to inna. A katolicyzm, mimo że nie idealny przeszedł już przez fazę palenia, mordowania, gwałcenia i najeżdżania innych religii.



rozumiem co miałeś na myśli, ale nie wiem co ma napie**alanie na kościół do niechęci do muzułmanów. mówienie, że katolicyzm jest be a islam cacy to skrajny idiotyzm. powiem więcej - wychowanie w niechęci do jakiejkolwiek zinstytucjonalizowanej i ogłupiającej religii to jedyna droga, żeby się tego ścierwa pozbyć raz na zawsze.

Krozpel

2012-10-27, 16:55
bloodstained napisał/a:



rozumiem co miałeś na myśli, ale nie wiem co ma napie**alanie na kościół do niechęci do muzułmanów. mówienie, że katolicyzm jest be a islam cacy to skrajny idiotyzm. powiem więcej - wychowanie w niechęci do jakiejkolwiek zinstytucjonalizowanej i ogłupiającej religii to jedyna droga, żeby się tego ścierwa pozbyć raz na zawsze.




Kiedyś bym się z Tobą zgodził. Na pewno wychowanie bez religii sprawiło by, że jakaś część ludzi żyło by bez niej wygodnie. Jednak nie można wszystkich mierzyć tą samą miarką, ludzie są różni i mają różne potrzeby. Religie istnieją dzięki pewnym metafizycznym potrzebom człowieka jak poszukiwanie sensu i celu w życiu, jak pytania o zasady rządzące światem, jak strach przed śmiercią. Niektórym wystarczą odpowiedzi dane przez naukę ale jest spora grupa ludzi którzy nie pogodzą się nigdy z tym, że są tylko zwierzętami i przypadek sprawił, że wyewoluowali bardziej niż np. wiewiórka. Fakt, że myślą, śnią i marzą jest dla nich dowodem na jakiś wyższy cel człowieka niż tylko prokreacja. Inni nie zaakceptują tego, że śmierć jest końcem życia (zwłaszcza gdy tracą bliskich bądź sami zbliżają się do śmierci). Łatwiej jest myśleć, że śmierć to nie koniec a początek.

Jestem zdania, że o ile bez religii było by może lepiej to jest to pobożne życzenie bez szans na praktyczną realizację. Jeśli wyeliminujesz wszystkie „religijne wpływy” na społeczeństwo to za chwilę wymyślą coś nowego co da odpowiedzi, sens i nadzieję. Czy będą to kosmici którzy zabiorą ich na cudowną planetę, czy przepowiednie o nadejścia tego który pokona śmierć i da powszechną radość czy jakieś jeszcze inne bzdury. I żaden postęp technologiczny i naukowy nigdy nie udowodni takim ludziom, że nie ma duchów, bogów i dobrych kosmitów bo zauważ że wszystkie te religie/kulty są skonstruowane tak, żeby nie dało się ich podważyć. Bo albo coś jest niewidzialne, albo wszechmocne albo w innym wymiarze.

Także walka z religią jest moim zdaniem bezcelowa. Niszczenie „swojej” otwiera tylko drogę napływowi jakiejś obcej. Jedyne co można zrobić to powili zmieniać swoją tak żeby wśród haseł dających to czego ludzie w niej szukają były też nauki jak być „dobrym człowiekiem”. Nie wpieprzać się w życie innych, nie zabijać, nie gwałcić i generalnie nie oceniać ludzi własną miarką. Choć im więcej na świat patrzę to chyba i to są zbyt wielkie oczekiwania wobec większości ludzi.