18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kumoterstwo i nepotyzm w niespotykanej do tej pory skali.

lesiot • 2017-01-16, 11:21
Jeszcze nie tak dawno o PSLu mówiło się, że pokazuje szczyt kumoterstwa i nepotyzmu, przy obsadzaniu stanowisk...
PiS jak na partię rządzącą przystało, pokazuje są są "lepsi" od poprzednich rządów.

Tak, tak... dojna zmiana - byle lepiej dla kolesiów i znajomych królika.

Cytat:

PiS obsadza wszelkie możliwe instytucje i firmy. Posłami, rodzinami, kolegami. Na naszej liście, wciąż niepełnej, jest już tysiąc osób.

W 2012 r. opublikowaliśmy w „PB” dwie listy działaczy PO i PSL, członków ich rodzin i znajomych na państwowym garnuszku. Każda składała się z ponad 400 nazwisk i była świetną ilustracją tego, co zostało z obietnic Donalda Tuska, który w exposé z 2007 r. solennie deklarował zakończenie „politycznego procederu zawłaszczania spółek z udziałem skarbu państwa”. Tamte listy powstały po prawie pięciu latach rządów koalicji PO-PSL. Dzisiejsza publikacja „PB”, z 1000 nazwisk nominatów PiS dowodzi, że obecnie rządzący już w rok przebili poprzedników, i to z nawiązką. Nasza lista ilustruje to, o czym mówią politolodzy: że zarówno tempo, jak też intensywność zmian personalnych wprowadzanych przez PiS są rekordowe. Działacze partii Jarosława Kaczyńskiego twórczo wdrażają w życie coś, co prawie 20 lat temu on sam trafnie, ale też z odrazą, nazwał zasadą „Teraz k… my”…



Źródło: http://www.pb.pl/4654149,89526,teraz-k-my-na-calego?utm_source=copyPaste&utm_medium=referral&utm_campaign=Firefox

Imie_jego_44

2017-01-16, 11:56
O TO CHODZI te szambo oczyścić to tylko takimi metodami .
Musza wypier.......c kolaborantów i sabotażystów bo inaczej nic nie zrobią.. Niech obsadzają, PIS nie kradnie i zależy im na dobru Ojczyzny!!!!!!!!
Poza tym co to za źródło? to aby nie ten Puls Biznesu, który przewidywał krach w USA po wygranej Trumpa? ta lista jest pewnie równie wiarygodna, gdzie byli przez ostatnie 8 lat jak POwscy aparatczycy wymieniali nawet sprzątaczki na swoje? jak jedli ośmiorniczki za nasze pieniądze? jak podwyższali wiek emerytalny? jak podnosili podatki? jak deptali patriotyzm? gdzie? k***A GDZIE!!! Ja się pytam.

lesiot

2017-01-16, 12:19
Imie_jego_44 napisał/a:

szambo oczyścić to tylko takimi metodami



Zajebista metoda oczyszczania szamba, poprzez zalewanie innym szambem... do tego niekompetentnym i niedouczonym.

Kamil4

2017-01-19, 19:31
8 lat nie byli przy korycie to teraz nadrabiają zaległości, żadna nowość. Do tego państwowe firmy służą żeby obsadzać rodzinę, znajomych itp...

Ork.Fajny

2017-01-20, 10:29
Troll #1 - lesiot tworzy kolejny temat o Kaczafim.
Troll #2 - jego imię 666, przychodzi poudawać że jest katolickim-narodowcem, prawy skrzydłem PiSu
Troll #1 - lesiot, bohatersko masakruje reakcyjne wywody trolla #2
Kolejne trolle typu Archeolog przychodzą aby polajkować post trolla #1

A modzi zamiast wypie**olić ten dział i skończyć tą błazenadę to pilnują żeby ktoś przypadkiem zamiast emotki zaj***nej z 4chana nie użył "iksde", bo przecież to jest MĘSKI i FAJNY Sadistic a nie Fejsbuk i tutaj nie ma lajków bo przecież piwa to nie lajki :amused: Czyli przepis na sukces na Sadisticu.

Za jakiś czas:
Troll #1 - bohatersko zmasakruje mój post, nazywając mnie trollem.
Kolejne trolle typu <ktośtam> przyjdą i polajkują mu posta.