18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturysta udziela porad

Mr.Drwalu • 2010-11-30, 11:27


Znowy jesteśmy na "silownie".
Bedziemy pakować dzisiaj łapy.
Narazie zimne... :wali: mam tu ziom "dablublasta" to nie wiem co sie dzieje "kurde" :amused:
zaraz trening bedziemy krecic jak "ceba" :) :homer:

Dla niecierpliwych akcja zaczyna się od 0.00s do 4.02s :pejcz:

y0ann

2010-11-30, 21:23
dla wszystkich koksów którym już oma i deka nie wystarczają - on pije mocz (2:48) dlatego tak wygląda !

~Conscribo

2010-11-30, 21:23
nie napinajcie się z łaski swojej już bo ani jeden ani drugi nie da się przekonać do poglądów innego

BO...........SS

2010-11-30, 21:27
starzy wiedzieli co robić mając takiego pojeba przy sobie

i widzisz ja jak pójdę to na siłkę
Ty jak pójdziesz to tylko w ch*j

baw się dobrze

dmq1992

2010-11-30, 21:28
Nie mocz, tylko pewnie insa i HGH.

groober

2010-11-30, 21:30
BONUSS napisał/a:


Jak spotykacie takiego przed sobą to główki w dół i w nogi z myśla "byle by nie zawołał, Boże proszę"

FRAJERZY



i ch*j, niech zawoła taka Świnia co sie podrapac po plecach musi druciakiem, po to mam nogi zeby sp***alać xD bo nie wierze ze takie "coś" by mnie dogoniło;p

aopia

2010-11-30, 21:34
BONUSS, no pójdziesz na siłke z koleżkami z bramy, a ja potem będę jeździł na waszych garbach, ch*jE RUDE.

BO...........SS

2010-11-30, 21:36
nie o to chodzi
kuuuurwa

nie piszę do takich jak Ty (czyli tych na "spoko") tylko do tych sk***iałych nerdów siedzi przed kompem taki cały dzień ch*ja wie o świecie ale jak temat widzi to się c**a udziela

idź na siłownię pochodź z 2 miesiące i zobaczysz sam ile takich niedorozwojów się przewinie w tym czasie

za to jak już są na necie to wiedzą tacy wszystko najlepiej

aopia napisał/a:

BONUSS, no pójdziesz na siłke z koleżkami z bramy, a ja potem będę jeździł na waszych garbach, ch*jE RUDE.



ty na prawdę jesteś rudy bo Cię to boli strasznie

i jak sam powiedziałeś ja mam koleżków a Ty z kompem gdzie pójdziesz??

kieroshaw

2010-11-30, 21:39
BONUSS napisał/a:

2. mam kontakt z takimi ludzmi codziennie






Poza tym wole być wymoczkiem siedzący przed kompem i całą noc programującym, ale dostającym 6tys+, niż koksem siedzącym cały dzień, ale z piwem przed sklepem czy coś.

think666

2010-11-30, 21:39
@Twój Stary
Uwierz, to całkiem łatwe ^^

BO...........SS

2010-11-30, 21:43
brawo
a teraz podsumowując całość

jak łatwo znaleźć frajera? wystarczy to napisać a posty same się odezwom nara chłopaki

hahahaha

FreakyOmen

2010-11-30, 21:49
@ Up
Jak żeś taki mądry to nie pisałbyś "odezwom" tylko odezwą :)
Pozdro.

Flodzia

2010-11-30, 21:54
Ale ten pan muwi, jakby miał mały kurzy mużdżek :)

Demagog

2010-11-30, 22:32
Ale napinacze. Już pomijając wymowę, a biorąc pod uwagę sam kontekst widać, że pan nie grzeszy rozumiem.

Lujiss

2010-11-30, 23:26
Aaaa sp***alać z tymi waszymi mongolskimi wywodami. Beerceps powinien mieć każdy facet, bo tylko pedały chodzą na siłke. To nie my mamy sie podobać babom, tylko one nam.

I tak w ogóle to facet bez brzucha kiepsko r*cha i ch*j.

błachol

2010-12-01, 00:26
Jakby ktoś raczył ogarnąć mózg i zrobić małe rozeznanie w sytuacji, albo sie nie wypowiadać jak nie ma pojęcia, to Robert ogarnia 4 języki względnie, angielski, rosyjski,litewski i polski. Żadnego jakoś super, ale factum est factum ; )
A jego trybu życia i jego świata nie będę tłumaczył, bo dla większości z was świat się i tak kończy na drzwiach z pokoju,albo krawędzi biurka, na którym macie kompa.
I ch*j.

Tak, mi tez się podoba mój pierwszy koment tu. xd