18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

yogi

2013-08-15, 20:15
Cytat:

Diiii



Chyba, że mieszka się na wypiździejewie jak ja. Bo żona chciała zostać na łonie natury...

CYPRIAN

2013-08-15, 20:24
do nauki pływania jak znalazł

kam332

2013-08-15, 20:24
nie martw sie, w centrum bialegostoku za 50 zł mam 10 mb, a szybszego miec nie moge, bo nie ma swiatlowodow,

dnr

2013-08-15, 20:31
Ja mieszkałem na zadupiu i nie miałem nawet kabla TP, internet radiowy wolny jak sam ch*j albo satelitarny drogi jak sam ch*j to jedyne opcje. Tak więc znam ból kolegi od gifów.

Lord_Rzeźnik

2013-08-15, 20:33
Zawsze straszyli, że jak się termometr zbije, to trzeba rzucić mokrą szmatę, otworzyć okna i wyjść z mieszkania, bo rtęć osadza się w mózgu, jest toksyczna, jak jad sk***ola i nie da się jej stamtąd usunąć, a ci na filmikach sobie chlapią rtęcią, jak nasieniem na lewo i prawo...

Perhydrol

2013-08-15, 20:59
Diiii napisał/a:

"Jak by k***a nie można było wrzucić filmiku tylko j***ny gif... nie dość, że więcej zajmuje to strona się ładuje dłużej.. "

Nie jestem złośliwy, pytam poważnie: Jaki masz dostęp do internetu, że gif na stronie powoduje, że ładuje Ci się ona dłużej ?
W XXI wieku, gdzie dostęp 45Mb/s kosztuje 50zł...


A założysz się, że nie? Ja mieszkam blisko centrum, ale za to chyba w najbardziej zj***nym miejscu w mieście. Wszystkie budynki dookoła maja wypas a ja co? Netia, Neostrada i Hyperion... 3 ch*je do dupy

Ra...........py

2013-08-16, 00:37
Gościu stoi nad basenem rtęci a ja się martwiłem jak rozbiłem termometr że nawdychałem się jej oparów... hehe piwko

Szron

2013-08-16, 01:54
Diiii napisał/a:

"Jak by k***a nie można było wrzucić filmiku tylko j***ny gif... nie dość, że więcej zajmuje to strona się ładuje dłużej.. "

Nie jestem złośliwy, pytam poważnie: Jaki masz dostęp do internetu, że gif na stronie powoduje, że ładuje Ci się ona dłużej ?
W XXI wieku, gdzie dostęp 45Mb/s kosztuje 50zł...




Gif ładuje się "pobiera się od razu" film nie, więc nie masz wyboru.
Gif "odpala się" samoistnie.
A jak masz na stronie pięć takich gif'ów i do tego dwie - trzy reklamy we flash'u bądź też w gif'ie to Każdą przeglądarkę "zmieli" "z muli" "zarżnie" "zatłucze" "zajebie"zapie**oli"

Więc już nie bądź taki hej siu do przodu.

I lepiej się k***a przyznaj od razu mędrcu jaką firmę starasz się zareklamować...


45mb :homer:

Co to za porcje?


Gdzie tak "karmią? w KFuckC czy w MC'shicie?

Gouty napisał/a:

Szkoda że mu do oka ni chlapneło :-P




Jak już taki z Ciebie sado to mogę Ci chlapnąć w oczko, jedno, drugie. W trzecie sauronowe to już nie, brzydzę się kakaa i ognia. Niech Sauron patrzy! Niech patrzy i niech wie co go czeka w Mordorze! Zaleje mu wszystko! :)

Fap Fap Fap


Here im come!

Takafura

2013-08-16, 08:00
m3 rtęci waży 13,6 ton, żelaza "tylko" 7,7 tony.
Ile tam jest tej rtęci w tym zbiorniku i na cholerę toto ?

ikar_22

2013-08-16, 09:32
Nie ma to jak moczenie sobie kuli w rtęci o poranku :D

DisH0noreD

2013-08-16, 11:21
@Szron

didejenet reeadd

LaChupacabra

2013-08-16, 20:19
adriangold napisał/a:

Za kulę armatnią wrzuconą do rtęci zawsze piwko.



trzymam za słowo