18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kucyk domowej roboty

geniuszę • 2013-05-16, 21:15
Mały poradnik jak założyć uprząż na dziewczynę i zaorać :amused:



Angielski na poziomie gimnazjalnym.

geniuszę

2013-05-17, 14:23
rusofil napisał/a:



Widzę, że lubisz się pogrążać. To ma coś wspólnego z poniżaniem? Lubisz jak na ciebie krzyczą i cię biją? Cóż, nie wnikam, fetysz ja fetysz. Masz do niego prawo, bo dzieci też mogą lubić takie rzeczy.

PS. Jeśli nie masz nic do powiedzenia, to się nie wypowiadaj. Nie rób tak, jak większość Polaków, bo wiocha.



Nikt na mnie nie krzyczy i mnie nie poniża, no może poza takim burakiem jak Ty. Będę się wypowiadał bo mogę.

Cytat:


Homofobia jest ciężką chorobą psychiczną, która powinna być leczona pod przymusem.



Cytat:

Zgadzam się. Pedalstwa nienawidzę, ale gejostwo/lesbijstwo? Okej



Zdecyduj sie dziecko, bo masz poj***ny kompas moralny :amused:

Trimeresurus

2013-05-17, 15:44
@up - Full retard... Raczej jak ktoś zna ów archaizm to skuma po poprawnej pisowni, że chodziło o ,,rzyć", nie musiałeś robić ,,specjalnie" błędu żeby ktoś mógł ,,skojarzyć jakże wysublimowany dowcip".

Tak ch*jowego tłumaczenia się z idiotyzmu jeszcze nie widziałem, serio.

Sprostowanie do mojego hasła: Stanowcze ,,NIE I ch*j" dla wszelakich paradowiczów równości, chcących adopcji gejów/lesbijki itd... jak już jest homo, to niech się z tym tak nie afiszuje i nie domaga identycznych praw co hetero i tyle. I nie, nigdy posiadanie dwóch ojców nie powinno być ,,normalne". KROPKA.