18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuben vs. NaVi door bug

Bundy • 2012-01-24, 18:57
Ciekawa akcja Polaków + ruski komentarz i ten śmiech.




Dildo

2012-01-27, 16:31
mógłby ktoś przetłumaczyć co on mowi?

fejzez

2012-01-27, 16:34
Gaddar napisał/a:

Wystarczylo go zeskanowac -.-




k***a glokiem skanować :facepalm:

sarkazm

2012-01-27, 16:49
Czepiacie się flagi. Za czasów ZSRR można było sobie śmignąć z Polski do Japonii przecinając tylko jedno państwo i tam były same "ruskie" ;]

Żuze Murino

2012-01-27, 16:55
A jakby były 2 polskie flagi i ruski komentarz, to toteżbyście pisali, że nie potrafią flagi odróżnić? :homer:
h*j że są inne flagi, koleś gada po rusku

sosik

2012-01-27, 17:54
No kurna wreszcie coś ciekawszego niż te przebajerzone battlefieldy. Tak trzymać :D

Jeszcze dodam, że Kubena nie mogli zabić przez drzwi, ponieważ w csie pistoletami (oprócz desert eagle) nie można skanować (strzelać przez coś ;) )

dback

2012-01-27, 18:42
I tak najśmieszniejszy z tego filmu jest brech komentatora.

ra...........90

2012-01-27, 18:59
@fejez Czterech było tak? 4 razy większa siła gloka, a zreszto na CS to co najwyżej może pranie rozwiesić, albo nie lepiej w trupie bo tam lepszy przeciąg

* NA GALI

reto

2012-01-27, 19:02
Koartis napisał/a:

no to ja wytlumacze... mapa de_tuscan - od strony terrorystow schodzi sie w kanały przez tą dziure w ziemi, kanałami dochodzi się do drzwi które mają zawiasy tak ustawione że otwierają się tylko na zewnątrz. czerwoni nie mogli ich otworzyć bo kuben stał z drugiej strony drzwi i je blokował, w tym czasie CT podeszło do dziury w ziemi gdzie jest wejście do kanałów, bo te kanały mają tylko 2 drogi wyjscia drzwi i własnie ta drabinka... więc runda juz pozamiatana, kuben blokował drzwi z jednej strony a z drugiej chłopaki sobie urządzili strzelnice. aczkolwiek wg opisu że to był "door bug" czyli błąd w grze to bzdura, bo to nie błąd gry... po prostu cwaniactwo. (nie bijcie starałem sie tłumaczyc t ak by nawet ktos kto nie gra w cale lub nie zaw iele skumał)


żadne cwaniactwo tylko zajebista taktyka :->

Cr...........an

2012-01-27, 22:22
Nie mieli granata?

randomjuser

2012-01-28, 04:59
a to w csie nie można juz przez drzwi strzelać ? Dawno nie grałem więc już nie ogarniam ale kiedys na cs_assault waliło sie przez dach do ct z bazy terro w miejsce gdzie do szybu wchodzili i zawsze sie kogoś ubiło na ślepo. Przecież wiedzieli ze tam stoi..