18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuba, słoiki i płonące naczosy

Igor10255 • 2013-10-13, 21:21
Czyli nowy filmik od AdBustera. Zapraszam.

napalmaster

2013-10-14, 17:44
Won mi z tym na kwejka ! sk***ił sie dawno temu i tak pozostanie

Zimny_browar

2013-10-14, 17:54
Na ch*j go hejtujecie? Gówno to kogo obchodzi co o nim myślicie. Nie jestem jakimś jego wielkim fanem, ale rzygać mi się chcę gdy widzę grupkę hejtujących gimnazjalistów oczekujących na wirtualne piwa. Nie podoba sie? Nie oglądaj!

go...........ek

2013-10-14, 18:10
Zimny_browar napisał/a:

Na ch*j go hejtujecie? Gówno to kogo obchodzi co o nim myślicie. Nie jestem jakimś jego wielkim fanem, ale rzygać mi się chcę gdy widzę grupkę hejtujących gimnazjalistów oczekujących na wirtualne piwa. Nie podoba sie? Nie oglądaj!



tu nie chodzi o to czy się podoba czy się nie podoba panie "dorosły".. tu chodzi o to że to nie jest miejsce na taki filmik wejdź w google i przetłumacz słowo sadistic. Sadistic się sprzedaje i tyle.. niedługo będą tutaj odcinki reksia i kucyka pony. Jak ci się podoba wejdź w youtube i się tam tasuj przy tym ale nie tu.

iOskar

2013-10-14, 18:25
Masowy ból dupy widzę. Aż mi się, żal robi takich co boli jak ktoś zarabia dobrze się bawiąc :]

Mati2341

2013-10-14, 18:29
Gość ładnie musi wk***iać tych ludzi :>

ro...........k5

2013-10-14, 19:29
Cytat:

gozdek
w 2 minucie widać jak pokrywka się odkręca. Niech pedały jadą po sobie już mam dość tego całego gówna z ich udziałem. Znaleźli maszynkę do zarabiania pieniędzy i k***a na siłę wymyślają głupoty.



nie mógł mu się po prostu ślizgnąć słoik w dłoni?

Psilocke

2013-10-14, 19:33
Żeby nie było to mnie bardzo silnie jebie co ten koleś robi. Zarabia na tym? A daj mu boże jak najwięcej.
Wk***ia mnie natomiast jedno.
Odpalam youtube - adbuster. Pocztę na o2 - adbuster. XXX - adbuster. Sadistic - adbuster.
Dojdzie do tego, że będę się bał otworzyć konserwę.

defcon1

2013-10-14, 19:48
Fajny był do pewnego momentu, ale no żeż k***a jest pewne ograniczenie co do ilości odcinków i akcji na jeden pomysł kanału... Zrobić zbiorczy bo to już męczy :|

Eliot Imperio

2013-10-14, 20:20
Igor10255 napisał/a:

Eliot Imperio,Zrób coś swojego, coś, czego jeszcze nikt nie wymyślił, nie nagrał i nie wrzucił na jutuba. Z chęcią obejrzę. :)



Po pierwsze, nie mam wewnętrznej potrzeby wrzucać jakieś sraczki w internet bo zwyczajnie mam pracę i średnio mam czas na robienie gunwa i kariery w internetach. Jeśli nie jesteś oryginalny w czymś co robisz, to po ch*j to robisz? Jeśli nie widzisz, że to zwyczajne nabijanie kabzy na takich ludziach jak Ty, którzy popierają własnie takie powielanie to serdecznie Ci współczuje.

@gozdek
Inteligencją nie grzeszysz tak samo jak Twoja mamcia urodą. Wybaczam Ci, bo wiejskie chłopaki tak mają. Kupić Ci choinkę zapachową do nowego Golfa III w gazie z holandii?

go...........ek

2013-10-14, 21:34
Eliot Imperio napisał/a:



Po pierwsze, nie mam wewnętrznej potrzeby wrzucać jakieś sraczki w internet bo zwyczajnie mam pracę i średnio mam czas na robienie gunwa i kariery w internetach. Jeśli nie jesteś oryginalny w czymś co robisz, to po ch*j to robisz? Jeśli nie widzisz, że to zwyczajne nabijanie kabzy na takich ludziach jak Ty, którzy popierają własnie takie powielanie to serdecznie Ci współczuje.

@gozdek
Inteligencją nie grzeszysz tak samo jak Twoja mamcia urodą. Wybaczam Ci, bo wiejskie chłopaki tak mają. Kupić Ci choinkę zapachową do nowego Golfa III w gazie z holandii?



panie inteligentny nie "gunwa", nie "guwna" tylko "gówna" :roll:

Ciapaty88

2013-10-14, 22:50
@Psilocke
Był taki kawał o Józefie Stalinie i konserwie.

dziarski

2013-10-15, 00:38
metoda z taśmą działa, gdyż przylegająca do połowy pokrywki słoika srebrna taśma, daje lepsze tarcie niż spocona łapa (skuteczność srebrnej taśmy dowiedli pogromcy mitów wieszając na niej samochód tak że taśma działała na tarcie nie na rozciąganie) wystarczy dobrze ją złapać i pociągnąć tak by jej nie urwać

Ba...........co

2013-10-15, 17:09
Każdy, kto nie potrafi odkręcić słoika powinien obciąć sobie ku*asa, bo na niego nie zasługuje.