18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuba relacjonuje

xgregor • 2012-07-14, 11:12
On widział


Nap_Limak

2012-07-14, 11:15
wypowiedź niezwykle zwięzła. Nasi politycy powinni się od niego uczyć.

Trochę to jednak smutne, że rządzą nami niedorozwoje, które poziomem nie dorównują temu 3-latkowi

asd1235

2012-07-14, 11:37
Nap Limak napisał/a:

wypowiedź niezwykle zwięzła. Nasi politycy powinni się od niego uczyć.

Trochę to jednak smutne, że rządzą nami niedorozwoje, które poziomem nie dorównują temu 3-latkowi



Co ty pie**olisz :wisielec:

Libky

2012-07-14, 11:39
up2
Sam się nadajesz na polityka. Tak zgrabnie zmieniłeś temat z podekscytowanego dzieciaka na rudego niedorozwoja...

ps. Tyko nie wyskakiwać mi, że nikt nic o rudych nie pisał bo każdy chyba wie kogo miał na myśli;)

Nap_Limak

2012-07-14, 11:39
asd1235 napisał/a:

Co ty pie**olisz :wisielec:


rozumiem, że masz wakacje, ale żeby tak od razu mieć w dupie czytanie ze zrozumieniem?
wrześniu, wracaj! i zabierz do szkół tych naburmuszonych pseudointeligentów-gimbusów z forum.

JÃ...........ki

2012-07-14, 12:31
i to jest poziom polskich serwisów informacyjnych. zamiast przedstawiać dane ekonomiczne i piętnować afery człowiek ogląda 20 minut pie**olenia o dzikach, studentach którzy zrzucili się na starego transita i jeżdżą po europie itd. oczywiście gdy trzeba doj***ć obywatelom i ich ogłupić to nikt nie zrobi tego tak dobrze jak nasze media. i tak w lekko głupkowatym tonie z działkowiczów zrobiono relikt minionej epoki i zacofanych dziadów, jeszcze 2 takie reportaże i polskie szuje będą mogły za bezcen przejąć tysiące hektarów w polskich miastach, bo o to tylko chodzi, ludzi, który mają 1000 zł emerytury i jedyną przyjemność w życiu w postaci małego ogródka najlepiej byłoby uśpić. inna sprawa to bronienie dupy rudemu. wszyscy przecież wiedzieli, że trwała walka kto gdzie pojedzie, a teraz kaszub mataczy w prokuraturze, że nic nie wiedział, i że to nie kancelaria premiera miała zapewnić ochronę prezydentowi, chociaż są dokumenty, które temu przeczą. kwestia wieku emerytalnego była oczywiście przedstawiana na tefałenie jako światowe trendy i troska premiera by nie było nam wstyd przed zagranicą. oczywiście jak człowiek obejrzy wiadomości to żyje w przeświadczeniu, że rudy to dobry chłopaczek, który żyje w odrealnionym świecie niemocy i haratania w gałę. i tak o to ludzie, którzy odbębnią 8h na wózku widłowym czerpią całą swoją wiedzę z kwadransa pie**olenia o dupie maryny, a potem idą na wybory...

Vinewood

2012-07-14, 16:26
@Up
ok, a tak w ogóle to dlaczego pie**olicie o polityce nawet przy tak żałosnym i nie związanym z polityką failmiku? sp***alajcie :(

skizo

2012-07-14, 16:30
Coś ostatnio na sadisticu dużo małych dzieci się pojawia ... Na miejscu administracji sprawdził bym paru useropedobearów

Gooral2137

2012-07-14, 16:35
Ja pie**ole ale co te wszystkie komentarze maja do tego filmiku? k***a filmik o dzikach a idioci o polityce rozmawiaja

PepsiQ

2012-07-14, 16:47
ale łoo ja tam dzika nie widziałem

cykor21

2012-07-14, 17:02
Co za news, ktoś widział dzika.

pakicito

2012-07-14, 17:34
Cytat:

@Up
ok, a tak w ogóle to dlaczego pie**olicie o polityce nawet przy tak żałosnym i nie związanym z polityką failmiku? sp***alajcie


a gdzie słyszysz jak to się pięknie żyje w naszym kraju, jak nie w TV?

Carol

2012-07-14, 18:01
Vinewood napisał/a:

@Up
ok, a tak w ogóle to dlaczego pie**olicie o polityce nawet przy tak żałosnym i nie związanym z polityką failmiku? sp***alajcie :(


Jeden napisał a drugi pisze w liczbie mnogiej. Trąci zeszłym ustrojem. W domu wszyscy z czerwonymi chustami chodzą czy ci się tak wypsnęło?

Ra...........or

2012-07-14, 18:47
Cytat:

i tak o to ludzie, którzy odbębnią 8h na wózku widłowym czerpią całą swoją wiedzę z kwadransa pie**olenia o dupie maryny, a potem idą na wybory...



Ano, panie Marszałku przydałoby się zrobić drugi przewrót majowy, czy coś w ten deseń.

Vinewood

2012-07-14, 19:10
Cytat:

Jeden napisał a drugi pisze w liczbie mnogiej. Trąci zeszłym ustrojem. W domu wszyscy z czerwonymi chustami chodzą czy ci się tak wypsnęło?


Nie wypsnęło mi się. W czerwonych chustach nie chodze, ale za to uważam, że komunizm powinien zapanować na całym świecie.